Miejsca Obrazy Poradnik sierpień 25, 2021

Idealny akcent wystroju Twojej kuchni – plakaty do kuchni

Doskonały sposób na szybką metamorfozę czyli plakaty do kuchni.

Idealny akcent wystroju twojej kuchni plakaty do kuchni

Doskonały sposób na szybką metamorfozę czyli plakaty do kuchni.

Idealny akcent wystroju Twojej kuchni – plakaty do kuchni

Kuchnia to serce domu, tak zwykliśmy mawiać. Ale tak naprawdę dla większości z nas kuchnia to taka robocza część każdego mieszkania czy domu, gdzie powstają potrawy, gdzie przechowujemy produkty spożywcze itd. Często pamiętamy jedynie o tym, że powinna być wygodna i funkcjonalna, a przecież kuchnia może też być ładna.

Jej wygląd powinien zachęcać do kreatywności w czasie gotowania, pobudzać apetyt i sprawiać, że chętnie się tu przebywa. Dlatego rozejrzyj się po swojej kuchni i zastanów czy nie przydałaby się jakaś zmiana, a my podsuniemy ci doskonały sposób na szybką metamorfozę czyli plakaty do kuchni.

Szukamy dobrego miejsca na plakat

Zazwyczaj nasze kuchnie to niezbyt duże pomieszczenia, zwłaszcza w przypadku mieszkań w blokach. W tym małym gabarycie trzeba zmieścić się z szafkami, które pomieszczą całą masę akcesoriów, ze sprzętem AGD, czasami także ze stolikiem. Mało przestrzeni i zadanie trudne, ale przecież zawsze gdzieś znajdzie się kawałek wolnej ściany, żeby wprowadzić do tego wnętrza jakiś dekoracyjny detal. Nasze plakaty do kuchni można zamawiać w przeróżnych rozmiarach, więc każdemu uda się coś dopasować.

Ktora kawe dzis wypijemy plakat fixar

Plakat najlepiej wyeksponować na wolnym kawałku prostej ściany, ale można także podejść do sprawy nieco bardziej niekonwencjonalnie. Jeśli masz fragment wolnego miejsca obok okna, zrezygnuj z firanek czy zasłonek, które je zakrywają. W zamian za to umieść tam ciekawą grafikę o pionowym ułożeniu. Przekonasz się, że wnętrze zmieni się diametralnie i ożywi. Można także wybrać poziomą grafikę i zamieścić ją nad wolno stojącą lodówką, nad drzwiami albo nad stolikiem. Plakaty do kuchni umieszczone w takich miejscach będą wyglądać niebanalnie i będą dowodem twojej kreatywności.

Ranking najpopularniejszych plakatów do kuchni

Tak naprawdę w kuchni można użyć każdej grafiki z oferty Fixar, bo każda jest dostępna również w postaci plakatu. Ponadto, fakt, że urządzasz akurat kuchnię nie ogranicza twoich możliwości dekoracyjnych, bo pasują tu wszystkie grafiki. To tylko kwestia twojej koncepcji, przyjętego stylu czy tematu przewodniego aranżacji.

Pasta italiana plakat fixar

Mamy jednak grupy wzorów, które cieszą się największą popularnością, bo klienci najczęściej lubią jakieś utarte szablony postępowania, także w zakresie dekorowania wnętrz. Prezentujemy wam więc top 5 plakatów do kuchni:

Artykuły spożywcze. Większość z naszych klientów ma taki tryb domyślny. Urządzamy kuchnię, więc dekoracje powinny być tematyczne. Nic w tym dziwnego, więc wychodzimy temu naprzeciw i nasza oferta pełna jest ciekawych grafik z owocami, warzywami, całymi daniami, napojami, ziołami itd.

Zasady, powiedzonka, sentencje. Skoro mówi się, że kuchnia to serce domu to jest to także najbardziej odpowiednie miejsce na eksponowanie rodzinnych zasad albo powiedzonek, które mają motywować albo napełniać energią. Nasze plakaty do kuchni pełne są wartościowych treści, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Kawa, kawunia. Poranny czy poobiedni łyk kofeiny na pobudzenie zwykle odbywa się właśnie w kuchni, nic więc dziwnego, że takie właśnie grafiki są często wybierane. Można powiedzieć, że nasze plakaty do kuchni przedstawiają kawę w każdej możliwej odmianie od pojedynczego ziarenka do filiżanek pełnych napoju, w różnych technikach i stylach.

Wszystko to znajdziemy w morzu plakat fixar

Solidna dawka humoru. Wspomniane wcześniej treści na kuchenną ścianę mają zupełnie inne zadanie, a ta kategoria ma po prostu rozśmieszać. To plakaty z zabawnymi tekstami oraz grafikami, które powodują, że z kuchni wychodzimy zawsze w lepszym humorze.

Akcesoria kuchenne. Tak, jak w trybie domyślnym wybieramy plakaty do kuchni z produktami spożywczymi, tak też lubimy nawiązania w postaci wszelkich przyborów kuchennych. Grafiki z tej grupy pełne są więc rysunków i zdjęć łyżek, chochelek, talerzy, czajniczków i innych charakterystycznych przedmiotów.

Jeśli planujesz urządzanie kuchni na nowo albo znudził ci się jej wygląd i szukasz pomysłu na niewielki ale widoczny lifting, nasze plakaty do kuchni będą najlepszym rozwiązaniem. Nie kosztują wiele, a potrafią odmienić nawet najtrudniejszą i niewielką przestrzeń.