Fototapety Styl Skandynawski

Słysząc styl skandynawski wiele osób na pewno zastanawia się czym może się taki styl wyróżniać i charakteryzować. Wystarczy tylko pomyśleć jakie warunki panują w tej części świata by znaleźć na to odpowiedź. Jednym słowem fototapety styl skandynawski to przede wszystkim jasne barwy ze znaczną przewaga bieli. Do tego nie może zabraknąć naturalnych elementów. Dlatego też na naszych fototapetach mamy nie tylko lasy pokryte śniegiem, ale również zwierzęta mieszkające w tym miejscu. Jednym słowem styl ten wyróżnia się prostotą w wykonaniu, a także pełną naturalnością. W związku z tym przedmioty powinny być zrobione z drewna o prostych kształtach. Wszystko to można zauważyć na dekoracjach ściennych zamieszczonych w naszej ofercie. Przewaga bieli w postaci naturalnej pokrywy śnieżnej, a do tego lasy i zwierzęta na stałe zamieszkujące te tereny.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Mroźny klimat, czy osłupiające piękno?

Niewielu ludzi ma jakiekolwiek skojarzenia ze Skandynawią, poza pracą i sposobem na życie. Słysząc co nieco o stylu skandynawskim nie jeden z Nas stara się ułożyć w głowie obraz pełen stylu i charakteru – czy jest to jednak słuszne? Zastąp wyobrażenia niezwykłym elementem dekoracyjnym w postaci skandynawskich motywów. Co charakteryzuje tak wyszukane aranżacje? Zmysłowe zestawienia pełne są pastelowych tonów, delikatnych i nieco koncepcyjnych prób zbliżenia się do natury, krajobrazów pokrytych śniegiem i piękną lodową połacią, doskonałe drewniane kształty i wykroje o niebywale atrakcyjnym charakterze – wszystko to, a nawet i jeszcze więcej ma do zaoferowania kategoria fototapet w niezwykle modnym stylu. Czy można mieć coś, czego nie da się nazwać w żaden sposób? Oczywiście, że tak, jeżeli owe „coś” ma cokolwiek wspólnego z pięknem. Korzystając z mroźnych klimatów oraz osłupiającego wdzięku, warto na chwilę zatrzymać się i skorzystać z uroków otaczającego Nas, magicznego krajobrazu.

Fototapety Turkus i brzoza

Fototapety z motywem związanym ze stylem skandynawskim to mieszanka stylu, charakteru, magii i czaru, który każdego z Nas może unosić w dowolnym punkcie. Nic nie wpływa tak kojąco na Nasze serce, jak moc elektryzujących akcentów, orzeźwionych barwą poranka oraz ciepłem kominkowego żaru. Fototapety utrzymane w tak uniwersalnym klimacie można z powodzeniem zastosować do każdego rodzaju wnętrz – sprawdzi się zarówno w pokoju dziennym, salonie sypialni, jadalni, jak i łazience czy korytarzu. Na tak oryginalne i jednocześnie uniwersalne motywy nie ma złotego środka – warto jest jednak korzystać z każdej chwili bliskości tego jedynego w swoim rodzaju piękna. Magia i czar tych przedstawień jest nie do podrobienia… Jeśli chcesz, by owe wspaniałe chwile towarzyszyły Tobie każdego dnia, fototapeta z idealnym motywem w posłuszny oraz oryginalny sposób ożywi adaptację wybranego wnętrza. Niech Twój sen o cudownej aranżacji zacznie się spełniać – niech naturalne piękno wygra z plastikowymi dodatkami.

Skandynawia i biel – czy tylko do wnętrz jasnych?

Fototapety Świat w dmuchawcu

Wszelkie kompozycje dostępne w tej kategorii opierają się na dekoracjach, które stanowią zbór jasnych i nieprzerysowanych motywów wnętrzarskich, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach ciemnych, jak i pełnych lekkich tonów barwnych. Skandynawia to nie tylko biel – to czar i sposób bycia. To zasady, których przestrzeganie pomoże być szczęśliwym i prawdziwym. Jeśli pragniesz, by otaczające Cię cztery kąty były czymś więcej, niż tylko ścianami, niezwykłe obrazy i plakaty z motywem pełnym skandynawskiej nuty pomoże uświetnić designerską stronę pomieszczenia. Klimatyczne wnętrze i doskonały design mogą sprawić, że wszystko, co Cię otacza stanie się wymarzonym kątem o niebywale atrakcyjnych zdolnościach designerskich. Spójrz przed siebie i powiedz, czego Tobie brakuje. Idź do przodu i przełamuj bariery – niech nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Wielkoformatowe makiety w postaci obrazów i plakatów to świetna alternatywa zarówno dla koloru ścian, jak i dekoracji zajmujących cenną przestrzeń. Niech pokój dziecka żyje własnym życiem – Ty pomóż mu zaistnieć designersko.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka