Fototapety optycznie powiększające

Istnieje wiele tricków na to, aby optycznie zwiększyć przestrzeń przymałego salonu czy nieco klaustrofobicznej sypialni. Wśród tych najczęściej zalecanych pomysłów stosowanie tematycznych fototapet wydaje się być najbardziej efektywne i – co tu dużo kryć – najmocniej dekoracyjne. Fototapety optyczne to specjalna kategoria inspiracji, w której zawarliśmy cykl pięknych fotografii i konceptualnych grafik. Nasze wertykalne i horyzontalne propozycje nie tylko nadają wnętrzu odpowiedniego, pożądanego charakteru, ale i zbawiennie wpływają na jego ergonomię. Zastosowane w nieregularnej kuchni czy ciemnym korytarzu otwierają przestrzeń i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być optycznie większe, bardziej przyjazne i przestronne.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Powiększyć przestrzeń za pomocą obrazu…

Nie każdy z Nas ma do dyspozycji wielką przestrzeń – zaczynamy od kawalerek, niewielkich metraży i szukamy sposobów, dzięki którym powiększymy, choćby wizualnie to, co posiadamy. Istnieje wiele niezastąpionych trików, dzięki którym możemy optycznie dodać metrażu nawet najmniejszym czterem kątom. Wśród propozycji fototapet optycznie powiększających znajdziemy stosowne pomysły, które dodadzą charakteru, energii i głębi. Bez tych cech otaczające Nas przestrzenie nie będą takie same. Nie ma co stawiać na wyszukane grafiki i kolorowe akcenty – czas na zabawę liniami, formami i wertykałami, które w odpowiednich kompozycjach sprawią wrażenie unikalnego i oryginalnego elementu dekoratorskiego. Powiększenie przestrzeni może być wyzwaniem, ale i wspaniałym sposobem na zabawę obrazem. Wykorzystaj swoje zdolności dekoratorskie i zastąp jednobarwne ściany zestawieniem, które podniesie rangę pomieszczenia, stawiając je na szczycie designerskiej piramidy. Powiększaj przestrzeń za pomocą jednego, dobrze przemyślanego obrazu.

Fototapety Sypialniana promenada latarni

Jeśli zastanawiasz się nad tym, w czym tkwi sekret optycznie powiększających aranżacji, spróbuj najpierw odkryć magię barw, na których opiera się cała machina. Elementy, nadające wnętrzu harmonii i efektu powiększenia nie są magiczne. To złudzenie, które w połączeniu z jasnymi tonami, daje wrażenie głębi i niezwykłej jasności. Jeśli masz do dyspozycji małe wnętrze, pamiętaj, aby nie „utopić go w ciemnych motywach” – postaw na mozaiki pełne jasnych barw, bądź łącz je z ciemnymi, tworząc w ten sposób zestaw pełen harmonii i blasku. Motywem najczęściej powtarzającym się pośród Naszych propozycji są korytarze bądź spiralne konstrukcje. Dzięki klasycznym rozwiązaniom perspektywicznym oraz nowoczesnym konstrukcjom jesteśmy w stanie powiększyć przestrzeń, nadając jej przy tym wyrafinowanego wyrazu bądź nieco industrialnego oddźwięku. Niech charakter, który łączy wszystkie cechy w jedną, skupi się na potrzebach Twoich czterech kątów i odkryje uśpioną w nich magię. Uwierz, że jest na wyciągnięcie ręki i zakochaj się w stylu, który doda witalności każdemu przedstawieniu.

Optyka a cztery kąty – co warto powiększać?

Fototapety Poranek nad jeziorem

Marząc o niezwykłych aranżacjach, często skupiasz się na dekorach oraz sposobie prezentacji. Nie jest to właściwa strona, od której należy zaczynać. Stwórz w głowie koncepcję, zaczynając od wyboru wnętrza. Wybierz łazienkę, salon bądź sypialnię – nie liczy się charakter wnętrza, lecz potrzeba zneutralizowania jego wielkości. Marząc o złudzeniu optycznym w łazience, wybieraj motywy pełne jasnych tonów – idealnie sprawdzą się tu kolumnady oraz niezwykłe motywy perspektywiczne z roślinnością czy mostami. Do pomieszczeń salonowych polecamy motywy z elementami świata, który Nas otacza. Tunele, długie korytarze oraz spiralne schody będą niczym otchłań próbowały wessać każdy element, który znajdzie się w ich zasięgu. Sypialnia powinna charakteryzować się ciepłem oraz lekkością, by spędzane w niej chwile były pełne przyjemnego i lekkiego oddźwięku. W tak intymnej przestrzeni zalecamy zastosować motywy wypełnione zielonymi akcentami oraz kojące krajobrazy. Warto powiększać wszystko, co piękne. Ożyw każde wnętrze i dodaj mu życia na swój unikalny i niepowtarzalny sposób.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka