Fototapety kwiaty

Orientalna orchidea, oryginalna, purpurowa róża ujęta w anatomicznym zbliżeniu, gerbery ustawione w bojowym szyku czy graficzny, florystyczny miszmasz wielobarwnych pąków – tak pokrótce prezentuje się kalejdoskop niezwykłych, słodko pachnących i ujmujących feerią nasyconych kolorów inspiracji, zamkniętych w dziale Fototapety Kwiaty. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kwiatowymi propozycjami i polecamy zagłębienie się w kalejdoskopowych witrażach stworzonych z płatków maków, słoneczników i piwonii. Przedstawiamy wiosenne i letnie dekoracje ścienne, czyli zawsze modne i wszędzie mile widziane fototapety w kwiaty, które wprowadzą do wnętrza powiew naturalnej świeżości oraz paradę nasyconych i dojrzewających w słońcu kolorów przyrody.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Magia florystycznego piękna w domu

Żyjemy w świecie wypełnionym pięknem, którego często nie dostrzegamy. Każdy element, który towarzyszy Nam podczas codziennych spacerów, drogi do szkoły, czy pracy jest wyjątkowy i na swój sposób osobliwy. Nie ma dwóch jednakowych istnień, nie ma takich samych temperamentów oraz barw – jest piękno. Piękno, które dodaje Nam sił, witalności oraz pogody ducha. Nic nie może równać się z blaskiem, który ma Nam do zaoferowania natura, dlatego chętnie wpadamy w zachwyt, tworząc wyidealizowane obrazy w myślach i domach. Kwiaty są wyjątkowo atrakcyjnym darem. Ich piękno nie objawia się wyłącznie w delikatności – to połączenie wyrafinowanego smaku oraz elegancji, która kusząco wodzi każdego za nos. Dodatki pełne designerskiego czaru to więcej niż zwyczajne rośliny. Nasze florystyczne propozycje opierają się na koncepcji fototapety, która odmieni każde wnętrze, bez wyjątku. Jest tylko jedna kwestia, którą należy poruszyć – wybór odpowiedniego gatunku. W kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Fototapety bogate są zarówno w magiczne, pełne rusałkowatego oddźwięku łąki, jak i dystyngowane, czarujące różane ogrody.

Fototapety Zapach Wiosny

Twój wybór zależy wyłącznie od upodobań oraz charakteru. Poczucie spełnienia oraz wykreowanie niezwykłego świata, pełnego czaru i fantazji będzie nie lada wyzwaniem, przynoszącym same pozytywne odczucia. Pomyśl przez chwilę, co sprawia, że czujesz się szczęśliwy, jakie kolory kochasz i co sprawia, że nawet najbardziej pochmurny dzień przybiera promiennego wyglądu. Zamień wszelkie doznania na wyjątkowo atrakcyjną fototapetę i ciesz się wnętrzem, które każdego dnia wprowadzi Cię w doskonały nastrój. To, co widzisz zmieni się nie do poznania, zobaczysz lustrzane odbicie idealnej natury w swoich czterech kątach. Uniwersalność owych motywów polega na tym, że sprawdzą się wyjątkowo dobrze zarówno w pokoju dziennym, salonie, jak i łazience. Tylko i wyłącznie od florystycznej wizji zależeć będzie, jaki charakter chcesz osiągnąć, oraz na jakich cechach Tobie zależy. W pomieszczeniach przestronnych sprawdzą się kompozycje wypełnione polnymi kwiatami, zaś łazienka zmieni się w strefę wellnes, gdy na jej ścianach pojawi się delikatna orchidea, wypełniająca czarem każdy zakątek.

Piękno i odporność zawsze w parze

Fototapety Z naturą na Ty - Efekt makro

Daj sobie szansę by zyskać wyjątkowe wnętrze, otulone w harmonię, ciepło, czar i magię, która nie ma miary. Fototapeta florystyczna może być właściwym początkiem designerskich zmian, które obudzą w Tobie potrzebę dążenia do aranżacyjnej perfekcji. Każdy, kto chce odnaleźć piękno, musi zacząć od sprecyzowania potrzeb. Gdy finalna kompozycja sprawi, że przejdą nam ciarki po ciele, czas wybrać odpowiednią formę, by zapewnić trwałość motywu w zależności od wymagań wnętrza. Jeśli wybór padł na łazienkę bądź pokój dziecka, polecamy fototapety z dodatkiem laminatu, który pozwoli w wyjątkowo łatwy sposób pozbyć się zanieczyszczeń i będzie odporny na wilgoć. Dla mniej wymagających pomieszczeń, bez najmniejszych wątpliwości możemy zastosować propozycje winylowe bądź flizelinowe. W ofercie znajduje się również coś dla tych, którzy cenią swój czas – fototapety samoprzylepne doskonale i szybko przystosowują się do ściany, bez zbędnych ceregieli możemy je usunąć i zmienić koncepcję, gdy tylko przyjdzie Nam na to ochota. A więc jak, wybór dokonany? Czas na wielkie metamorfozy!

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka