Fototapety dla dzieci

Kreujące w niedużym pokoju małego dziecka naprawdę wielki świat wyobraźni i wprowadzające do codziennego życia berbecia plejadę ulubionych, bajkowych bohaterów – pluszaków, rycerzy, kucyków i uśmiechniętych, gadających autek. Kolorowe fototapety dla dzieci to kalejdoskop fantazyjnych motywów i garść gotowych pomysłów na to, jak zwykłą sypialnię zamienić w plac zabaw, zaczarowaną podwodną krainę, zamieszkiwaną przez przyjacielskie zwierzęta dżunglę czy królestwo dobrych, obowiązkowo różowych wróżek. Polecamy kolorowe, bajkowe dekoracje ścienne do pokoju dziecka – trwałe, odporne na uszkodzenia, fantastycznie inspirujące i rozwijające wyobraźnię, a przede wszystkim – łatwe w konserwacji i neutralne dla zdrowia malucha.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

By poczuć w sobie dziecko …

Dom jest miejscem, które każdemu z Nas kojarzy się z ostoją. To tu spędzamy chwile na nauce, zabawie, odpoczynku oraz kłótniach. Nigdzie nie będzie Nam tak dobrze jak we własnych czterech ścianach. Marząc o wyjątkowych pomieszczeniach w domowym zaciszu nie można zapominać o wnętrzach najmniejszych członków rodziny. Tu, gdzie zaczyna się radość i kończy wszelkie zło, musi znajdować się pokój dziecka. Pomieszczenie pociechy to oaza spokoju (choć nie koniecznie tego teoretycznego), piękna i radości. To miejsce, w którym każdy dorosły znów może poczuć się dzieckiem. Każda chwila spędzona w czterech kątach musi być wypełniona magią i niewyobrażalnym czarem. To na tym niewielkim metrażu musimy nauczyć się łączyć czas na przyjemności, z czasem na poznawanie świata. A co jeśli możemy łatwo połączyć jedno z drugim? Nic nie stoi na przeszkodzie, by to, co praktyczne było jednocześnie pożyteczne, zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców. Jak można pobudzić fantazję, sprawić, że wnętrze będzie tętniło energią i niezwykłym blaskiem? Wszystko możemy zrobić za pomocą wyjątkowej dekoracji w postaci fototapety. Czas na działanie, które przyniesie uśmiechy na twarzy wszystkich domowników.

Fototapety Różowa monarchia

Do tej chwili jedyną dekoracją pokoju pociechy była kolorowa ściana? Czas na zmiany. Uczyńmy świat lepszym za pomocą wyjątkowych ozdób z baśniowymi motywami. Każda zmiana będzie doskonałym impulsem do stworzenia kreacji, która ożywi umysł, stawiając na nowe przygody. Fototapeta do pokoju dziecięcego to coś więcej niż kolor i postacie. Jeśli metamorfozę przechodzi pokój dziewczynki, swój wybór rozważmy pomiędzy doskonałymi i kolorowymi przedstawieniami z bajek, graficznymi elementami pełnymi świeżości, a energetycznymi zestawieniami barwnymi. Chłopców zapewne ucieszy doza niepohamowanego szaleństwa oraz szczypta wielkich sportowych możliwości. Kategorie dziecięce owocują w smoki, zamki, postaci komiksowe, dinozaury, zwierzęta czy delikatne grafiki, które jednocześnie stawiając na design, będą dobrą podstawą do nauki i zdobywania tajnej wiedzy o świecie. Nigdzie indziej, tylko właśnie w tym miejscu pierwsze kroki, pierwsze słowa i gesty przeradzają się w niekończącą się ekspresję, logikę, magię chęci poszerzania horyzontów i poznawania życia. Pozwól dziecku zatracić się w tym, z czym sam z chęcią kojarzyłbyś każdy moment dzieciństwa.

Fototapeta, która przetrwa próbę czasu

Fototapety Spotkanie przy porannej herbatce

Pośród setek propozycji, w kategoriach fototapet dla dzieci znajdziemy takie, które z pewnością sprawdzą się również jako dekoracja pokoju nastolatka – sęk w tym, że gusta się zmieniają, a o nich się nie dyskutuje. Sprawą tą nie należy się jednak przejmować, gdyż montaż, jak i demontaż fototapety nie należy do skomplikowanych czynności. Jednak co z gwarancją, że przez lata dojrzewania małego urwisa wszystko będzie na swoim miejscu? Dzieci to wieczne żywioły energii, dlatego też do ich pomieszczeń polecamy fototapety pokryte warstwą laminatu. Dzięki podwójnemu zabezpieczeniu, dekoracja nie ulegnie szybkiemu zniszczeniu, będzie odporna na zabrudzenia i długo będzie cieszyła oczy wszystkich domowników. A może motyw chcemy powielić nie tylko na ścianie, ale na przykład na meblu malucha czy oszklonych drzwiach? W tym przypadku sprawdzi się doskonała fototapeta samoprzylepna, która oszczędzi Nasz cenny czas, dając możliwość swobodnego manewru detalem. Teraz wystarczy wyłącznie podjąć właściwe kroki do osiągnięcia celu i dokonać wyboru. To, co Nas otacza to doza niezwykłej energii, którą z całą pewnością Twoja pociecha będzie chciała poznawać każdego dnia.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka