Fototapety do łazienki

Nawiązujące do stylistyki charakterystycznej dla salonów urody i gabinetów spa, bardzo klimatyczne i higieniczne, a do tego – ekonomiczne, odporne na działanie wilgoci i łatwe w konserwacji. Fototapety do łazienki to strzał w aranżacyjną dziesiątkę i najprostszy sposób na nadanie wnętrzu konceptualnej wymowy. Zapraszamy do naszej inspirującej galerii i polecamy nowoczesne fototapety do łazienki przedstawiające rozgrzewające kamienie, egzotyczne kwiaty, kompozycje stworzone na bazie pędów bambusa i orientalnej roślinności czy dekoracje ścienne sprawnie imitujące drogą, bardzo misterną mozaikę. Dodatkowo polecamy usługę obejmującą wydruk fototapety ze zdjęcia lub według własnego, idealnie odpowiadającego personalnym gustom i aranżacyjnym oczekiwaniom projektu graficznego.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Łazienka miejscem sensualnym bądź drapieżnym…

Doskonałe miejsce do zamieszkania znajduje się tam, gdzie Twoje serce – dobrze, gdy wiesz, czego pragniesz, by dogonić każde marzenie i spełnić się w dziedzinach, na które kładziesz odpowiedni nacisk. Zatrzymajmy się na chwilę, by w spokoju przeanalizować krok po kroku, co mogłoby sprawić, że powiesz: „Tu jest moje miejsce…” Z pewnością będzie to magiczne otoczenie i wnętrza odzwierciedlające Twoją duszę. Skupmy się na łazience – pomieszczeniu tak sensualnym, jak i pełnym pazura. Wnętrze kojarzy się Nam przede wszystkim z wanną, prysznicem, toaletą – ale przecież tak naprawdę to nie tylko elementy wyposażenia tworzą wnętrze. Przestrzeń, która nabiera nieco nijakiego charakteru nie przywołuje w Nas potrzeby przynależności, nie czujemy się w niej dobrze. Pora, by kreowane w głowie marzenia stały się jawą. Właściwym elementem dekoracyjnym do wnętrza tak niepozornych czterech kątów jest fototapeta – cudo, które trafić może w gusta każdego człowieka. Nie pytaj jak – kto pyta, nie dowie się zbyt wiele. Przekonaj się, co mamy na myśli!

Fototapety Świetlisty salon domowej piękności

Patrząc przez pryzmat wypełniony pięknem, stwórz wnętrze, które będzie odzwierciedleniem każdego, choćby najmniejszego pragnienia. Nasze propozycje obfitują w kreacje wizualne niczym z najlepszych salonów SPA – jeśli pragniesz stworzyć w swoim domu oazę pełną spokoju, piękna i czaru, bez wahania powinieneś wybrać fototapety wypełnione kamieniami Zen, bambusowymi kłodami czy kwiecistymi motywami. Każdy element, który znajdzie się w pomieszczeniu, symbolizować ma harmonię i zadowolenie. Dla fanów wspaniałych zachodów słońca znajdzie się mnóstwo propozycji, które oczarują i zaczarują – domowników oraz przestrzeń. Przenieś się w krainę pełną niebiańskich puszków, dekorując łazienkę niezwykłym kawałkiem nieba w postaci fototapety. Tak niewiele trzeba, by stworzyć coś spoza wszelkich fantazji! Proste wybory prowadzą do prostych kompozycji, które są miłe dla oka i sprawiają radość. Jeśli marzysz o pomieszczeniu z charakterem, powinieneś pomyśleć nad fototapetami z motywami zwierzęcymi bądź abstrakcyjnymi – trafnie dobrany motyw stworzy iluzję ubraną w piękno.

Moc i czar? Fototapeta dobra na wszystko!

Fototapety Krople deszczu na szarościach

Posiadanie własnego raju nie jest rzeczą nierealną – jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia, gdy tylko dobrze ustalisz wartości, które mają przyświecać projektowi. Łazienka to przestrzeń, która przeważa swoim intymnym charakterem, rzadko jednak bywa, że decydujemy się w niej na coś innego, niż kafle na ścianach – czas zerwać ze sztampowym motywem i zderzyć się z planami, które snujemy w głowie. Fototapety do łazienki powinny cechować się większą wytrzymałością niż te do salonu czy pokoi dziennych, gdyż styczność z wilgocią i wodą mogłaby mieć niekorzystny wpływ na jej trwałość. Zalecamy, by do pomieszczeń wymagających zastosować fototapetę z laminatem, która gwarantuje odporność na warunki panujące w pomieszczeniu sprawiając jednocześnie, że przez długie lata będziemy cieszyć się idealnym motywem naściennym. Dekor w postaci fototapety jest doskonały do każdego typu wnętrz. Sprawdzi się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i pokaźnym metrażu. Wystarczy, by idea w głowie zrodziła się właściwa do Naszych potrzeb, a każda kolejna rzecz powinna potoczyć się jak najbardziej po Naszej myśli.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka