Fototapety Styl Marynistyczny

Z czym kojarzą nam się wakacje nad morzem? Najczęściej z niebieskim kolorem morza, biała barwą fal, takimi elementami jak kotwica, statki i jego elementy, czy oczywiście najróżniejsze muszelki. Wszystko o właśnie zostało wykorzystane przy dekoracjach w stylu marynistycznym. Jest to idealny dowód na to, że nawet z dwóch kolorów można stworzyć niebanalną dekoracje, która każdemu od razu przypominać będzie wakacje nad brzegiem morza. Całości uroku dodają drobne elementy również związane z tym miejscem. Dlatego też w tej kategorii znajdziecie nie tylko biało-niebieskie dekoracje ścienne, ale również takie, które ukazują latarnie morskie, statki czy muszelki na plaży. Wysoka jakość materiałów, na których nadrukowane są dekoracje sprawia, że możemy przy nich poczuć się jakbyśmy naprawdę powrotem znaleźli się na upragnionym urlopie.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Wakacje nad morzem, domowe wspomnienia

Styl marynistyczny jest jednym z bardziej charakterystycznych akcentów designerskich. Dominantą są granaty, soczyste odcienie czerwieni i piękna, poruszająca biel. Co Nam jest potrzebne, by owy styl kojarzyć z morzem? Odpowiedź jest zasadniczo prosta – to słońce i plaża, najpiękniejsze widoki i szczęśliwy człowiek – nic więcej nie jest potrzebne, by w pełni zakochać się w morskich klimatach. Warto jest obudzić się w pomieszczeniu wypełnionym aksamitnym blaskiem i pragnieniem piękna. Jeśli chcesz ukołysać pokój, salon bądź łazienkę – nie wahaj się podjąć tej oryginalnej, aranżacyjnej decyzji. Masz do dyspozycji niewyobrażalne piękno, które wystarczy ubrać w odpowiednie szaty, by zaczęło błyszczeć przy pierwszej, lepszej okazji. Zacznij odkrywać to, co nieznane i odtwórz klimat mijających dób. Niech morskie przygody poniosą Cię na fali, byś każdego dnia cieszył się zarówno z siebie, jak i swoich czterech kątów. Nie ma bowiem nic lepszego niż naturalne kolory morskie – niech magia wielkoformatowych fotografii w wyjątkowy sposób dopełni każdą wybraną przez Ciebie przestrzeń.

Fototapety Z miłości do egzotyki

Wybierając fototapetę, kieruj się zarówno zamiłowaniami, jak i odczuciami. Stwórz we wnętrzu klimat wypełniony magią oraz czarem odkrywania tego, co dzikie i nieznane. Każdy, nawet najdrobniejszy detal będzie wspaniałym uzupełnieniem klimatycznej fototapety. Marząc o łazience utrzymanej w marynistycznym tonie, nie zapominaj o akcentach rybackich, które będą nadawały nowego brzmienia każdemu elementowi aranżacji. Decydując się na dekorację w pokoju dziennym bądź salonie, postaraj się połączyć niebanalną wizję świata z nieco ekscentryczną bielą, której nie doświadczasz na co dzień. Jeśli masz już swojego faworyta, nie zastanawiaj się nad tym, czy fototapeta będzie dobrym rozwiązaniem wnętrzarskim – czerp satysfakcję z produktu i uświetnij magią i charakterem nie jedną domową aranżację. Nie obawiaj się zmian. Każda z fototapet ma oryginalną duszę i charakter, który warto poznać, zmienić i nadać osobistego oddźwięku. Nim się obrócisz, zaczarujesz pomieszczenie efektownym designem, który będzie Twoim towarzyszem przez długie lata.

Powiedz, że to styl, którego szukałeś

Fototapety Wakacje na wyspie

Wiele akcentów świata przedstawionego nie spełnia swojej roli jako domowy dekor bądź motyw przewodni - akcenty marynistyczne są jednak na tyle unikalne i charakterystyczne, że bez problemu znajdzie się dla nich miejsce nawet na najmniejszym metrażu. Kompozycje, które będą swoistym nawiązaniem do morza i błękitnych lagun można znaleźć na trwałych warstwach flizelinowych, winylowych bądź odpornych na zabrudzenia i wilgoć laminatach. Niech moc aranżacji będzie równie solidna, jak statek podczas trudnej przeprawy morskiej. Złap oddech i przestań błądzić po aranżacyjnym świecie – z Nami doskonale się urządzisz i popłyniesz na fali aranżacyjnego snu. Fototapety z motywem marynistycznym są tym, czego szukałeś przez wiele lat. Dziś jesteś w stanie ukołysać wnętrze w sposób, w jaki nigdy nie zamierzałbyś wykorzystać tak interesujących akcentów. Czas na piękno i czar aranżacji. Czas na magię morskiej fototapety! Pamiętaj, koło fortuny lubi zataczać kręgi – niech ta zmiana będzie właściwą podstawą do budowania podwalin kolejnych, przemyślanych aranżacji.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka