Fototapety rysunki kwiatów

Klasyczne, graficzne i bardzo nowoczesne maki, kwiatowe esy floresy czy fantazyjne łączki – kolekcja – rysunki kwiatów zachwyca feerią energetycznych kolorów i ujmujących pięknem, naturalnych motywów. Niedojrzałe pąki i w pełni rozkwitające róże – rysowane piórkiem grafika fototapety kwiaty to modernistyczne wydanie tradycyjnego dekoru, który – jak pokazuje designerska praktyka – nigdy nie wychodzi z mody. Mając na uwadze stałą popularność, niezwykłą oryginalność i wielobarwną wymowę tych pięknych motywów – polecamy propozycje z serii Draw Flower i zapraszamy do zapoznania się z naszą ukwieconą galerią inspiracji, w której zawarliśmy pomysły na takie dekoracje, jak romantyczne fototapety do sypialni czy nowoczesne okleiny do utrzymanego w stylu modern retro salonu.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Narysowane piękno na ścianie

Fototapeta z motywem florystycznym jest jednym z najlepszych elementów dekoracyjnych do wnętrza czterech kątów. Jeśli decydujemy się na zmianę aranżacji w ulubionym pomieszczeniu, warto jest pomyśleć o oryginalnych dekorach, które podbiją wyjątkowy charakter przestrzeni. Chcąc zachować nutę oryginalnego konceptu, innowatorskim sposobem na wystrój na pewno będzie motyw z rysunkami kwiatów. W tej wypełnionej magią kategorii każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fan delikatnych stokrotek, jak i miłośnik różanych zapachów. Niech aranżacja będzie odzwierciedleniem Twojej duszy oraz zamiłowania do piękna otaczającego Cię świata. Kto by pomyślał, że florystyczne motywy można wykorzystać na tak wiele sposobów. Od dziś już nie tylko żywe akcenty koncentrujące się na naturze będą towarzyszem każdego dnia w Twoim życiu. Złap piękno za ogon i spraw, by towarzyszyło Tobie każdego dnia. Hipnotyzująca prawda wyłaniająca się z zakamarków wykreowanego świata może być odpowiedzią na Twoje aranżacyjne próby. W ten oto sposób możesz zaczarować przestrzeń – a wszystko za pomocą fototapety…

Fototapety Japońska wiśnia

Jeśli chcesz stworzyć we wnętrzu jeden, silny punkt, pomyśl o odpowiednim motywie do ukochanego pomieszczenia. Motywy kwiatowe są na tyle uniwersalne, że bez problemu wpasują się w koncepcję pokoju dziennego, salonu, kuchni czy łazienki. Bez względu na to, z jakimi czterema kątami mamy do czynienia, wybieraj mądrze i z głową, by stworzyć nierozerwalną więź ze światem ubranym w harmonię i urok. Zatrzymajmy się na chwilę w kuchni – owe pomieszczenie jest idealnym do stworzenia międzyszafkowej galerii. Propozycje z kwiatami pełnymi energii pozwoli czerpać siły przy każdych kulinarnych potyczkach. Wszystkie dania nabiorą charakteru i magii. Jeśli Twoim punktem zaczepienia jest pokój dzienny, pomyśl o stworzeniu ściennego ogrodu. Wypełnij cztery kąty magią i urokiem, zaaranżuj wnętrze wybierając nie tyle odpowiedni kolor, co ulubioną roślinę i jej odcień. Tak niewiele wystarczy, by poczuć niezwykły charakter rośliny. Każdego dnia będziesz czuł radość i szczęście, które sprowokowane designem, pozwoli Ci szybować w błogim śnie przez długie godziny.

Szkic ołówkiem prawdziwym dziełem sztuki

Fototapety W malowanym gaju

Marzenia o cudownym wnętrzu nabierają na sile, gdy fototapety z odpowiednimi motywami trafiają na odpowiednie miejsca. Zarówno klasyczne grafiki, jak i pełne nowoczesnego tonu przedstawienia są w stanie zamącić w głowie nie jednemu domownikowi. Magia energetycznych kolorów i ujmujących kształtów pozwoli każdemu znaleźć naturalną harmonię, która trafi prosto do serc odbiorców. Niech designerska wodza trzyma wszystko w ryzach – florystyczne akcenty nigdy nie wychodzą z mody, dlatego też nie wahaj się, jeśli jeszcze rozmyślasz o ich zastosowaniu. Propozycje z kategorii kwiatowej to styl i klasa, modernistyczne piękno i infantylna beztroska. Zasiej nutę tradycyjnego kunsztu, by w całości poświęcić się każdemu wartościowemu detalowi. Niech pełne romantycznego tonu koncepcje przywołują na myśl same piękne wspomnienia – bez względu na kształt oraz charakter dekoracji. Wybierz odpowiedni podkład, by cieszyć się z fototapety przez długie lata. Wszak nie codziennie trafia się złoty środek na aranżacyjną pustkę. Wypełnij ją pięknem i przeobraź go we wspaniały akcent do ukochanego wnętrza.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka