Fototapety Sepia

Romantyczne uliczki, ciekawe osiągnięcia architektoniczne, łono natury i wiele innych miejsc nabiera zupełnie innego charakteru jeśli zostanie ukazane w niecodzienny sposób. W tym wypadku proponujemy fototapety sepia. Jednym słowem wszystkie dekoracje na ścianę zostają jakby lekko postarzane co sprawia, że całość staje się zupełnie innym miejscem o niezapomnianym charakterze i klimacie. Jak wiadomo sepia wyróżnia się tym, że zdjęcia stają się niejako lekko brązowe. Kolor ten w całości dominuje na obrazie. Dlatego też każde miejsce może zostać w taki sposób ukazane. W tej kategorii znajdziecie najróżniejsze miejsca i przedmioty które w ten sposób zostały przedstawione. Na pewno jest to oryginalny i bardzo ciekaw akcent w aranżacji każdego wnętrza nie tylko w mieszkaniu, ale także biurze czy placówce handlowej i usługowej.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

W uścisku klimatu vintage

Sepia jest szczególnego rodzaju barwą – z jednej strony osadzona jest w koncepcji ciepłych tonów, z drugiej zaś jest źródłem melancholijnego nastroju oraz nuty tajemniczości. Kreacja wnętrza z tak wymagającym akcentem nie należy do rzeczy prostych, nie jest jednak niemożliwa w wykonaniu. Dom to odzwierciedlenie osobowości, duszy oraz indywidualnego charakteru – nie stosując się do założenia, nie będziemy czuli się wyjątkowo oraz pewnie. Aby poczuć przypływ wiary we własne zdolności, warto jest wyczuć wnętrzarską potrzebę zmiany – niech kolory przemawiają za nią w intrygujący sposób, dając poczucie bliskości oraz satysfakcji z utrzymania wnętrza w klimacie sepii. Zamknij na chwilę oczy i poczuj, co łączy Cię z miejscem, przedstawieniem bądź nutą barwną. Poczuj głębię, dając decydujący oddźwięk aranżacyjnym wyborom. Dzięki braku kolorystycznych łamigłówek, świat można poznać bliżej oraz dokładniej. Skoncentruj się na tym, co istotne i zastąp białe ściany fototapetą z doskonałą prezentacją świata rzeczywistego bądź abstrakcyjnego.

Fototapety Unosić się na miastem

Fototapeta z motywem sepii jest szansą na wykorzystanie ulubionego motywu, który w kolorze straciłby na wartości. Doceń to, co masz i spraw, by każdy gość oniemiał z zachwytu. Sepia jest wdzięcznym i pełnym klasy kolorem, zaś jej tony i odcienie przypominają o wszystkim, co najlepsze i najpiękniejsze. W tych barwach nawet teksturalne formy wyglądają, jakby wyszły z żurnala. Zadbaj o urok pomieszczeń i ciesz się doskonałym wnętrzem, które niejednokrotnie może być wspomnieniem oraz próbą walki o nowe, lepsze piękno. Jeśli zastanawiasz się, do jakich wnętrz wybrać motywy utrzymane w kolorach sepii, wiedz, że to, co kojarzy się z pamiętnymi chwilami, najkorzystniej prezentować będzie się w pokoju dziennym bądź salonie. Niech szczypta energii, która rodziła się przed laty da poczucie bliskości ze światem, który pozostał jedynie na zdjęciu bądź, jak w naszym przypadku na fototapecie. Niech klimat vintage porządnie uściśnie Twoją duszę, tworząc zbiór niezwykłych cech oraz umiejętności kreowania wnętrza.

Świat przez pryzmat sepii, a magia kolorów

Fototapety Fotograficzne okno na Nowy Jork

Kto powiedział, że świat jest wyłącznie tylko czarny, bądź tylko biały, dziś może przekonać się, że solidnie się pomylił. Niezwykłe aranżacje utrzymane w tonie naturalnych blasków będą podstawą do zmiany designu we wnętrzu czterech kątów. Co sprawi, że całość ożyje i zaczniesz dostrzegać magię w tym, co tworzysz? Krokiem w stronę prawdy na pewno będzie wyobraźnia. Porusz ją i zobacz, jak oszałamiająco wyglądają galopujące konie bądź strzeliste konstrukcje. Jeśli temat wyboru motywu mamy już za sobą, czas na odpowiedni podkład fototapety. Wybierz spośród czterech koncepcji i ciesz się magią przedstawienia przez długie lata. Dla miłośników szybkich rozwiązań proponujemy fototapetę samoprzylepną, zaś dla fanów wygody i długowieczności mamy fototapetę wykończoną laminatem. Ochrona przed maluchami, zabrudzeniami oraz wilgocią jest gwarancją długiego czasu użytkowania. Nie stój bezmyślnie patrząc się na przedstawienie. Niech magia kolorów zabezpieczona odpowiednim tonem da Tobie poczucie świadomości wyboru oraz prawdy, która skupi się na kształcie, a nie barwie i wyolbrzymieniach.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka