Fototapety z mapą Świata

Te nowoczesne, konturowe i utrzymane w chłodnych, profesjonalnych barwach – umieszczone chociażby we wnętrzu biura – zamienią pomieszczenie w światowe centrum dowodzenia o najwyższej randze. Kreślone w ciepłych odcieniach, nanoszone na starodawnym pergaminie czy fotograficznie uchwycone w duecie z tradycyjną busolą staną się pięknym uzupełnieniem prywatnego, urządzonego zgodnie z trendem afrykańskim salonu czy sypialni utrzymanej w tonach kolonialnych. Pobudzają wyobraźnię i inspirują do odbywania podróży, przywodzą wspomnienia o dawnych wojażach i dają wyraźny pogląd o ogromnie wszechświata. Dostępne w naszej galerii fototapety mapy to designerskie inspiracje i oryginalne dodatki, które – tak jak podróże – nigdy się nie znudzą, a przez to – nigdy nie wyjdą z mody!

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Podróżowanie na palca skinienie

Nie jeden z Nas chciałby za pomocą jakiejś osobliwej mocy na palca skinienie przenieść się do miejsca utkanego z piękna, prawdy i wyniosłości, dzikiej przygody, uroku oraz nieprzeniknionego czaru. Każdy etap myśli, które poświęcamy na pogoń za wyidealizowanym światem jest szczególnie przemyślany i sowicie dopracowany – tak, by nie żałować żadnej z chwil spędzonych na podróżach po mapach świata. Marzenia o aranżacjach, które nie są tylko częścią wypełniającą cztery kąty, ale i doskonałym elementem podtrzymującym konwencję pomieszczenia mogą spełnić się w jednym momencie. Wystarczy rozsądny wybór, który połączy każdą cechę, która w Tobie drzemie. Dom w jednej chwili może stać się jedną, wielką mapą świata, która towarzyszyć Ci będzie w najpiękniejszych i najgorszych chwilach w życiu. Ten skrawek wielkiego świata stanie się częścią Ciebie, bez której to, co Cię otacza nie byłoby takie same. Urok skrywany w zakamarku rycin, wspaniałych opracowaniach sprzed setek lat oraz teraźniejszych produkcji, da możliwość obcowania ze światem i poznania wszelkich jego zakątków.

Fototapety Podróże małe, wielkie i duże

Przez wieki wybitni kartografowie starali się przetworzyć wizje i odkrycia podróżników. Za ich pomocą świat stał się częścią większej całości, a ludzie dowiedzieli się, że nie ma granic. Magia utkana z chęci poznania jest wyjątkowa. To dzięki niej mamy możliwość obcowania z dalekimi oceanami i wysepkami będącymi jedynie plamami na mapie świata. Napiszmy własną historię, przepłyńmy przez wodę pragnień i osobliwości, z którymi nie borykamy się na co dzień. Wszystko to, co piękne może być częścią Naszego małego królestwa, a każdy zakamarek świata możemy znać na pamięć za pomocą wyjątkowej fototapety. Mapa świata to nie tylko przedstawienie w atlasie, czy też na globusie. To wielkoformatowe dekoracje, które budzą ducha pomieszczenia, dopełniając niezwykłym blaskiem każdą aranżację. Doskonałe propozycje w nieco rustykalnym stylu sprawdzą się w kuchni, imitacje rycin sprzed tysięcy lat z pewnością chętnie zagoszczą w salonach, zaś przedstawienia ze szczyptą nowoczesności będą oryginalną dekoracją do pokoju nastolatka, bądź pokoju dziennego.

Mapa świata na ścianie, nauka na zawołanie

Fototapety  Kolorowa Mapa Świata

Mapa wielu z Nas może kojarzyć się z lekcjami geografii, wypełnionymi pytaniami o położenie Amazonii bądź miejsce przepływu Odry. Żadne pytanie nie może zostać bez odpowiedzi, dlatego też dobrym sposobem na zapamiętanie wielu elementów jest wizualne podążanie za nimi i kojarzenie. Sympatyczna kreacja na ścianie może zatem stać się wyjątkowym atlasem, pomocą w nauce, ale i nie tylko. Pomyśl sobie, jak wyjątkowo będą wyglądały podróże pozaznaczane przez Ciebie na tak dużym formacie. Każde odwiedzone przez Ciebie miejsce, pamiątki i zdjęcia mogą wypełniać aranżację. Ściana może stać się oryginalną i pełną intymnej relacji tablicą, która będzie budziła wspomnienia i zachęcała do dalekich podróży i pełnych emocji wypadów. Magia i szaleństwo. Nauka i zabawa. Wszystko można połączyć, gdy ma się pomysł i chęć na jego realizację. Wystarczy wybrać odpowiedni motyw i wnętrze – działanie jest tylko efektem ubocznym niezbędnym do spełnienia wyznaczonego celu. Obierz go i dotrzyj na miejsce! Niech pomieszczenia będą inspiracją i podporą, która olśni każdego domownika.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka