Fototapety orientalne

Zapraszamy do odbycia nastrojowej, niezapomnianej podróży śladem lotu dzikich żurawi. Idąc – jak po zaczarowanej nitce – za dźwiękami śpiewu uroczej gejszy dotrzemy do baśniowej krainy, w której życie toczy się harmonijnym rytmem a przyroda kusi zmysły kolorami składającymi się na wzór tradycyjnej, utrwalonej w formie fototapety mandali. Jest cicho, spokojnie, orientalnie i... bardzo dekoracyjnie! Styl inspirowany kulturą Wschodu nigdy nie wyjdzie z mody. Wnętrza urządzone na (chociażby) japońską modłę przyciągają obietnicą odpoczynku. Aby relaks spod znaku yin i yang stał się jeszcze bardziej owocny, proponujemy wypełnić tak zaaranżowane sypialnie czy salony efektownymi dodatkami. Wyjątkowe fototapety orientalne łączą w sobie charakterystyczne dla tej konwencji, tradycyjne motywy z nowoczesną formą.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

W podróżach do krajów orientu

Podróże są dla Nas cennymi lekcjami – wypełniają się magią i dozą inspiracji. Każdy, kto choć raz znalazł się w krajach wschodu, wie, że nie można wyjechać i wrócić, nie można wymazać ich z pamięci. Każde chwile spędzone w tamtym świecie są pełne fascynującej odmienności oraz kulturowej różnorodności. Dla wielu podróżników przestrzenie Indii, Chin czy też Mongolii stanowią nie lada gratkę – choćby człowiek starał się poznać każdy zakątek tych niezwykłych miejsc, nigdy nie będzie w stanie przestudiować ich na wskroś. Tam, gdzie spotykają się różne środowiska, odnaleźć można kolebki kultur, tradycji, zwyczajów i obrządków. To coś niezwykłego! Dzięki oryginalnym fototapetom z motywem orientalnych krajów będziesz w stanie na swój własny i indywidualny sposób ożywić przestrzeń domowych czterech katów. Doza lekkości przedstawień da każdemu domownikowi możliwość korzystania z piękna otaczającego go świata. Elementy dekoracyjne w postaci fototapety są wspaniałym środkiem uświetniającym domową aranżację. Pośród oryginalnych motywów znajdziesz zarówno pełne piękna i klasy orientalne zamki, jak i pełne ciepła ogrody, które zarażą swoją naturalną aurą.

Fototapety Duch Tropiku

Jakie pomieszczenia warto „ubrać” w orientalne aranżacje? Nie ma złotego środka na wybór przestrzeni, jednak jedno jest pewne – zarówno wnętrze łazienki, kuchni, jak i salonu okryte magią chińskich tudzież japońskich widoków będzie wyjątkowe i pełne zjawiskowego uroku. Zastosuj niebywałą fototapetę, stosując się do zasad feng-szui, i poczuj, jak aura wokół Twojej osoby zmienia się nie do poznania. Nie bój się zmian. One mogą wyłącznie wpłynąć na to, że ruszysz z podwójną mocą przed siebie. Zamień białe ściany i nietypowe dekory na alternatywną dekorację w postaci wielkoformatowej fotografii. Traktuj ścianę jak niezapisaną kartę, której można nadać kształt oraz charakter. Przestrzeń jest elementem, który Cię określa, dlatego też nie powinieneś stać w miejscu – zacznij emanować charakterem i dokonuj prawidłowych wyborów - ciesz się z przestrzeni, którą sam tworzysz. Jeśli wiesz już czego pragniesz, lecz zastanawiasz się jaki rodzaj papieru wybrać, nie wahaj się prosić o pomoc, a przy okazji, baw się tworząc i twórz, by uśmiech zawsze widniał na Twojej twarzy.

Orient, a klasyczne dodatki wnętrzarskie

Fototapety Spojrzenie gejszy

Jeśli pragniesz wprowadzić wielkie zmiany do wnętrza, pamiętaj, że fototapeta orientalna jest dość specyficznym rozwiązaniem wnętrzarskim. Nie możesz ubrać ciepłej kurtki do krótkich spodenek, dlatego też nie byłoby w dobrym guście pomieścić klimat orientu z nutą nowoczesnego graffiti czy klasycznych maków. Podążaj za głosem serca i w granicach zdrowego rozsądku twórz niezastąpione aranżacje, pełne witalności i ciepła. Skup się na nucie, którą pragniesz osiągnąć i bądź świadkiem narodzin niezwykłego klimatu. Niekiedy bywa, że Nasze koncepcje nie pokrywają się z tym, co mamy przed sobą, dlatego też staraj się nie podejmować pochopnych decyzji. Fototapeta z motywem orientu będzie tak samo interesująca w pomieszczeniach otwartych, salonie, jak i sypialni. To od Ciebie zależy w jakim miejscu chcesz zasiać odrobinę odmienności i klimatycznego charakteru. Niech piękno kiełkuje z każdego kąta w Twoim domu. Masz moc skupiania w pomieszczeniu dużej ilości artyzmu – skorzystaj z niego, by unieść się w blasku orientu.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka