Zamawiamy bezpłatne próbki fototapet


Martwisz się czy wybrana przez ciebie grafika będzie wyglądać na twojej ścianie równie ładnie jak na aranżacjach widocznych na naszej stronie? Zamów bezpłatną próbkę, żeby się upewnić.

Rozumiemy twoje obawy o nasycenie barw i ostrość detali, a tym samy o efekt końcowy dekoracji. Dlatego oferujemy ci darmowe próbki, dzięki którym z bliska i „na żywo” ocenisz walory wzoru.


Zakup fototapety powinien być przemyślany, więc darmowa próbka to świetna opcja, żeby upewnić się w swojej decyzji.

Próbki do wysyłki

Darmowe próbki, które wam proponujemy to autentyczne wycinki wskazanych grafik wydrukowane w skali 1:1 oraz w jakości, jaką będzie miał docelowy wydruk wielkoformatowy. Możesz zamówić próbki w każdej opcji materiałowej, ale pamiętaj, to wydłuż czas oczekiwania.

Można także zamówić wysyłkę plików z wybraną grafiką na skrzynkę email. Jeśli to ci wystarczy, czas oczekiwania będzie zdecydowanie krótszy.

Jak wygląda ścieżka zamawiania próbek?

To czynność równie prosta co zamówienie całej fototapety. Po wybranym wzorem kliknij baner „zadaj pytanie”, następnie podaj rozmiary próbki i swoje namiary. Te same możliwości ma formularz kontaktowy, tyle, że tam należy podać jeszcze link do wzoru albo numer zdjęcia.

Czas oczekiwania na próbki

Standardowo to 3 do 10 dni, natomiast wszystko zależy od ilości zamówionych próbek. Wysyłka kurierska albo list polecony.