Fototapety do pokoju chłopca

Wiek chłopięcy dla nie jednego rodzica jest wielką zagadką. To, kim pociecha będzie w przyszłości, po części zależy od podejścia oraz sposobu wychowania. Tylko świat, który ukazuje swoje różne odcienie jest w stanie zaspokoić ciekawość małego człowieka. Różnorodność piękna i charakter różniący się na każdym kroku przyciąga uwagę i budzi wiele pytań. Jeśli chcemy, by pokój chłopca był pomieszczeniem ogólnorozwojowym, warto jest udekorować wnętrze fototapetą. Różnorodne grafiki pozwolą wybrać odpowiedni motyw, w stu procentach odwołujący się do energii małego mężczyzny. Pasjonata szybkich samochodów, miłośnik dinozaurów, fan podróży i odkrywania przestrzeni kosmicznej? Każdy jest inny. Chcąc zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych, kategoria bogata jest w różnorodne formy. Kolorystyczna bomba będzie najodpowiedniejszym dodatkiem do czterech kątów. Postaw na design sprawiając, że forma ożywi wnętrze, nie przytłaczając już istniejących elementów.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Sny się spełniają – wystarczy je urzeczywistnić!

Nie jeden mały urwis marzy o własnych czterech kątach – miejscu, które może służyć jako schron przed rodzicami, czy starszym rodzeństwem… Nie jeden z Nas chciał zostać wielkim odkrywcą, podróżnikiem, budowniczym, czy strażakiem. Gdziekolwiek byśmy nie poszli, Nasze marzenia zawsze będą podążały za Nami. Czas spełnić garść swoich tajemniczych snów, by przestać żyć mrzonkami i chodzić z głową w chmurach, a zacząć poznawać świat i jego tajemnice, stąpając po Ziemi, którą od zawsze chcieliśmy widzieć. Nie ma nic dziwnego w tym, że pragniemy wielkich metamorfoz. Błędem jest to, że boimy się zmian – niepotrzebnie. Usiądźmy na chwilę w wygodnym fotelu, zamknijmy oczy i skupmy się na tym, czego pragniemy, a urzeczywistnienie każdej fantazji nie będzie niczym trudnym. To doskonała zabawa pełna smoków, samolotów, szybkich aut, pirackich podbojów oraz kosmicznych wędrówek międzyplanetarnych. W pomieszczeniu, w którym znajduje się tyle wspaniałych elementów świat na pewno nie będzie wydawał się błahą przestrzenią bez znaczenia. Czas poznać prawdę o sobie, swoich zamiłowaniach, marzeniach oraz oczekiwaniach. Tysiące myśli, które od dawna zradzały się w głowie, teraz mogą stać się jawą – wystarczy wybrać odpowiednie podłoże do realizacji planów.

Fototapety Poranki w gwarnym mieście

W głowie już rodzą się niezwykłe koncepcje? I bardzo dobrze! Nie ma nic bardziej wartościowego od pasji, którą z zamiłowaniem się realizuje. Koniec z przestrzenią, która wyłącznie ogranicza ściany czterech kątów. Czas na wyjątkowe podejście do osobistej przestrzeni. Chłopcy to nie tylko mali mężczyźni – to niesforni i głodni przygód podróżnicy, którzy z chęcią przenieśliby się w czasie, by poznać dinozaury i dzieje Naszych przodków. To również pasjonaci dalekich wędrówek między Ziemią a Księżycem czy najbliższymi planetami, odkrywcy kolejnych dróg mlecznych oraz wspaniali naukowcy. Świat składa się z niezwykle fascynujących przestrzeni. Niezmierzone wody pokrywające większość Naszego globu stanowią nie lada gratkę dla fanów morskich przygód – może uda się odnaleźć tajemniczy wrak statku, bądź trafić na wyspę, której nazwy nie ma jeszcze na mapie? Każdy motyw fototapety to nie tylko dekoracja – to droga do pokonywania własnych barier, słabości, pogłębiania zainteresowań oraz pokochania nawet najbardziej deszczowych dni. Pośród propozycji obfitujących w postaci bajkowe, niezwykłe przestawienia Naszego globu, jak i pełne motywujących elementów dekory każdy bez trudu odnajdzie siebie – wystarczy chcieć.

Fototapeta doskonałą i trwałą dekoracją

Fototapety Podniebna alpejska przygoda

Wiemy, że pokój dziecka to swego rodzaju mała świątynia, która ma być idealnym miejscem do zabaw, wygłupów, odpoczynku oraz nauki. Każda chwila będzie mile spędzona, gdy pośród białych ścian pojawi się akcent z charakterem, pełen kolorów, piękna i wyzwolonej myśli. Niech marzenia staną się częścią rzeczywistości – tylko barwiąc świat na piękne barwy będziemy w stanie wychować małego geniusza, który sam będzie chciał odkrywać to, co nieznane, zwiedzać to, czego nie widziały jego oczy i poznawać rzeczy, które przydadzą się, by zrozumieć zjawiska występujące na Ziemi. Fototapeta to nie tylko mazaja, która udekoruje przestrzeń – to symbol zachęcający do drążenia i poszukiwań – to właściwy czas na kreację, która wykształci najbardziej potrzebne cechy każdemu małemu odkrywcy. Nie ma obaw! Z troski o dobro każdego nicponia zaprojektowaliśmy fototapety tak, by bez problemu przeżyły każdy najazd znajomych, batalię i wielkie bitwy. Propozycja pokryta laminatem pozwoli na bezproblemowe usuwanie zabrudzeń bez obaw o fakturę i stan fototapety. Małe przestrzenie kuszą nie tylko swoim wdziękiem – do nich polecamy jasne akcenty, które możemy szybko zamieścić za pomocą samoprzylepnych arkuszy. Czas na wizję! Reszta to tylko kwestia czasu…

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka