Fototapety dla nastolatka

Nie tylko modne i atrakcyjne dla oka, ale – przede wszystkim – odpowiadające gustom nieletnich jeszcze dekoratorów wnętrz. Fototapety dla nastolatka to kwintesencja młodzieżowego stylu i zestawienie najbardziej popularnych, a więc najmocniej pożądanych trendów aranżacyjnych. Taniec nowoczesny uchwycony sprawnym, fotograficznym kadrem, komiksowe i nawiązujące do stylu popart, wielkoformatowe grafiki, kultowa manga i buntownicza sztuka miejskiego malowania ścian. Zapraszamy do działu Młodzieżowe Fototapety i polecamy specjalną kolekcję nietuzinkowych, przeznaczonych dla nastoletnich odbiorców, łatwych w pielęgnacji i bezpiecznych dla zdrowia dekoracji – doskonałej alternatywy dla opatrzonych plakatów i świetnego pomysłu na prezent dla młodego fana sztuki ściennego designu.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Tam, gdzie dorosłość walczy z wewnętrznym urwisem

Pokój nastolatka jest pod wieloma względami miejscem pełnym tajemnic, magii, uroku i fantazji. Nie ma na świecie drugiego takiego kąta, który będzie kojarzył się z błogimi chwilami, pierwszymi rozterkami miłosnymi, nocną nauką oraz chwilami wypełnionymi relaksem. Każde wnętrze to swego rodzaju osobliwa przestrzeń, która przyciąga, tworząc niezwykłą aurę wokół siebie. Czas przeznaczony na przeżycie fantastycznych przygód jest ograniczony, dlatego korzystanie z każdego zakamarka staje się rzeczą oczywistą i prostą. Czując się dobrze we własnych czterech kątach nic nie będzie w stanie stawać na drodze do radości, uśmiechu i szczęścia. Podążając za marzeniami możemy stać się właścicielami miejsca, w którym chce się być, bawić, uczyć i żyć. Pokój nastolatka jest wyjątkową idyllą, miejscem, w którym nikt nie musi nic udawać, chować się i walczyć z otaczającym światem. Tam wszystko wydaje się proste i nieco odstające od rzeczywistego poglądu na świat. Czas zawalczyć o sferę piękna i designu, by wartość, którą mamy w sercu wskrzesić na nowo, uczynić z niej doskonały przywilej i ukrytą prawdę.

Fototapety Rock and roll, bass and drum

Fascynujące jest to, jak wiele pomysłów rodzi się w Naszych głowach. Niezwykłe połączenia kolorów, tekstur, form i praktyk może przysporzyć Nam wiele kłopotów, ale i zabawy. Niech przez chwilę wszystko to, co nie miało sensu, zacznie go nabierać. Wykaż się zdolnościami artystycznymi i zacznij postrzegać życiową przestrzeń przez pryzmat tego, co ukryte jest w sercu. Nie bez powodu fototapety do pokoju nastolatka stanowią odrębną kategorię – to elementy pełne charakteru i ostrych brzmień, ale również dostojne i urokliwe dodatki, które potrafią wedrzeć się w najbardziej nieczułe serca. Pomysł na wnętrze jest prosty – wystarczy wyrazić siebie – co może być od tego trudniejsze? Przecież nikt nie zna Nas tak dobrze, jak my sami. Każda chwila spędzona w pokoju musi być wyjątkowa, dlatego też skupmy uwagę na tym, co jest dla nas najcenniejsze. Miłośnicy sportów będą zachwyceni propozycjami niezwykłych dodatków w formie stadionów, torów wyścigowych, czy ringów. Każde szybkie auto niepostrzeżenie będzie mknęło naprzód, gdy fani prędkości zechcą, aby właśnie taka dekoracja uświetniła pomieszczenie. Lekkość magicznych krajobrazów przypadnie do gustu każdej wrażliwej jednostce, zaś niezwykłe graffiti będzie niczym motto na samym szczycie życiowego chaosu.

Chcąc dogonić marzenia – z myślą o przyszłości…

Fototapety Kontrolowana anarchia

Propozycje znajdujące się w owej kategorii to doskonale skomponowane elementy dekoracyjne dla fanów wyrażania pasji, zamiłowań i fascynacji. Wiek nastoletni rządzi się własnymi prawami, warto jest przemyśleć każdą kwestię, stawiając na uniwersalny charakter i właściwe zwieńczenie wnętrza. Nic nie jest w stanie równać się z wizjonerskim darem osób wkraczających w dorosłość. Zostawmy decyzję w rękach tych, którzy teraz wiedzą czego chcą. Niezwykłe propozycje będą miały zaszczyt zagościć tam, gdzie świat nie wydaje się być prostą machiną – czas stawić czoła wyzwaniu, by poczuć lepsze wibracje. Fototapety zostały przygotowane z myślą o każdym charakterze i każdej pasji, dlatego wybór będzie najtrudniejszym elementem całej designerskiej metamorfozy. Jeśli jednak ten element nie sprawił problemów, głowa do góry! Nie będzie większych trudności. Nasze dekoracje wykonane są na papierach najlepszej jakości, które dzięki swoim właściwością przetrwają nie jeden rok. Dla fanów czystych wnętrz polecamy fototapetę pokrytą laminatem, którą bez problemu można czyścić, bez obawy o stan dekoracji. Osoby kochające proste i praktyczne rozwiązania zapewne pokochają samoprzylepne arkusze, które prócz ścian idealnie nadają się do zdobienia powierzchni przeszklonych, czy mebli. Poczuj wnętrze i wewnętrznego architekta, by wyrazić siebie i żyć pełnią życia!

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka