Obrazy i Plakaty retro vintage

Jak wyglądają najmodniejsze w sieci, podbijające serwisy tematyczne i zdobywające szturmem portale społecznościowe zdjęcia? Te najbardziej pożądane i najpopularniejsze fotografie to ujęcia stylizowane na dawne lata, a więc filtrowane i edytowane tak, by swoim tonem przywodziły na myśl sentymentalną sepię! Takie też – pożądane, popularne i najmodniejsze – są plakaty vintage i obrazy retro: bardzo klasyczne, szalenie oryginalne i niezwykle urodziwe. Idąc z duchem czasu i mając w pamięci zasłużoną przeszłość fotografii zapraszamy do galerii dekoracji ściennych nadgryzionych zębem czasu i polecamy serię Retro Vintage – zbiór inspiracji, w którym zawarliśmy ujmujące i przyciągające wzrok, mocno stylizowane obrazy oraz stanowiące miszmasz poruszającej serce klasyki z nowoczesną, najnowszą jakością plakaty na ścianę.

Z dozą ciepłych wspomnień minionych lat

Ciepłe wspomnienia, doza szaleństwa i lekkość zdumiewających przedstawień – tak można scharakteryzować niebywałe akcenty w stylu retro-vintage. Doskonałe fotografie oraz piękne reprodukcje przywołują na myśl najpiękniejsze wspomnienia, których autorami byliśmy my sami, bądź Nasze najbliższe otoczenie. Och, jak wiele dalibyśmy za możliwość odtworzenia tych niebywale pięknych chwil… Każdy element życia oprawiony w ramę stanowiłby zbiór niezastąpionych opowieści, których można byłoby słuchać bez końca. Zaaranżuj pomieszczenia tak, by klimat retro towarzyszył Tobie każdego dnia – niech obrazy i plakaty będą uniwersalnym sposobem na wyrażenie potrzeb, emocji oraz doskonałego rytmu ciągle biegnącego życia. Stwórz własną, unikalną galerię kompozycji sprzed lat. Niech wspomnienia, po których zostało już niewiele, staną się czymś więcej, niż rysą w pamięci. Niech kompozycje będą niczym przefiltrowane wydarzenia, które dziś podbijałyby serca nie jednego portalu społecznościowego…Połącz nutę nowoczesności z dozą industrialnego szaleństwa.

Obrazy i Plakaty Podniebne loty sterowcem

Piękno, które proponuje kategoria z motywami vintage to połączenie lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, zaczerpnięcie nieco ulotnych wspomnień, nowinek technologicznych oraz próba przebicia się przez warstwę odwiecznie panującej szarości. Niech miłość do starych opracowań wyzwoli w Tobie chęć odkrywania prawdy o sobie samym, oraz otaczającym Cię świecie. Tak niewiele potrzeba, by człowiek tętnił życiem, czuł się szczęśliwy i bez pamięci zakochany w pięknie otaczających go przedmiotów. W pokoju dziennym, salonie bądź sypialni postaraj się połączyć motywy tematyczne, tak by tworzyły jedną spójną całość. Niezwykła układanka czasowa pokaże wszelkie korzyści płynące z posiadania tak niezwykłych akcentów dekoratorskich. Od tej pory bez namysłu będzie można powiedzieć: „Chwilo, trwaj!”. Nie musisz zmieniać całego wystroju wnętrza, by dodać mu szczypty najlepszych cech.Niech klimat wzbudza zachwyt domowników i zachęci do wspólnego spędzania czasu w strefie przeznaczonej wyłącznie do odpoczynku.

Retro czar w pokoju i salonie

Obrazy i Plakaty Wykute w kamieniu

Jeśli nie możesz zdecydować się na jedną, zwartą aranżację, bez przeszkód możesz skomponować dzieło składające się z plakatów oraz odpowiednich obrazów. Możliwość tworzenia wieloformatowych obrazów, dzielenia ich na dyptyki, tryptyki i wiesze formy, pozwala manewrować dekorami na wiele sposobów, nie ograniczając w żaden sposób siebie oraz dostępnej przestrzeni. Czy to nie jest korzystne rozwiązanie? To magia i klasa sama w sobie – warto jest na chwilę zanurzyć się w niej, by poznać doskonałość oblicza prostych i nieprzerysowanych konstrukcji wizualnych. Struktury połączone w tryptyki bądź formy o większej ilości części dekoracyjnych pozwolą na stworzenie galerii pełnej pasji i wdzięku. Możesz mieć wszystko, czego pragniesz – posłuchaj głosu serca i zacznij działać! Wiemy, że stać Cię na wspaniałe aranżacje. Wyjątkowe, a przede wszystkim unikalne obrazy i plakaty dodadzą uroku każdemu wnętrzu, a Ty odkryjesz w nim czar, którego dotąd nigdzie nie spotkałeś.Każde wnętrze uraczone tak sensualnym detalem będzie wyjątkowym miejscem, stworzonym do odpoczynku, rekreacji i kontemplacji.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka