Fototapety mur

Mur – samo hasło posiada kilka oddźwięków, które każdy z Nas interpretuje na swój osobisty sposób. Jeśli chcesz, by mieszkanie tętniło niezwykłą magią, kolorem i blaskiem, fototapeta z motywem pięknych cegieł będzie wspaniałą dekoracją. Moda na industrialny styl jest na topie, ale motyw ten nigdy w zupełności nie zanika – jego klasyczny wygląd sprawia, że doskonale potrafi wpasować się w każde miejsce w domu. Cztery kąty zasługują na coś więcej, niż białe ściany, czy kolorowe farby. Wielkoformatowe fotografie są odpowiedzią na chęć designerskich zmian. Spójrz przed siebie i powiedz, czego Tobie brakuje. Idź do przodu i przełamuj bariery – niech nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych! Motyw muru wspaniale wkomponuje się w aranżacje salonu, pokoju dziennego, kuchni a nawet łazienki. Zaczaruj to, co Cię otacza i poczuj się spełnionym człowiekiem.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Skąpane w blasku nieprzerwanej postaci

Oddziela granice, budzi mieszane uczucia, stanowi barierę, której nie da się pokonać bez przestrzegania reguł. Most. Konstrukcja, której majestatyczności nie można zaprzeczyć. Samo brzmienie tego słowa posiada oddźwięk, który budzi różne emocje, a każdy interpretuje je na swój osobisty sposób, który nie zawsze łączy się z myślami ogółu. W Naszych propozycjach odchodzimy jednak od monumentalizmu tych konstrukcji i przyglądamy się im nieco bliżej. Dzięki tętniącym magią, kolorem i blaskiem ujęciom makro, motyw stanie się klasycznym wykończeniem każdego domowego wnętrza. Dzięki charakterystycznym elementom wizualnym, pomieszczenie w mgnieniu oka może stać się wyjątkowo industrialną przestrzenią. Jeśli właśnie to chcesz uzyskać, jedyne, co musisz zrobić to wykorzystać swoje aranżacyjne zdolności i skomponować przestrzeń w sposób oryginalny i pełen wyjątkowego czaru. Jeden krok jest w stanie zmienić oblicze całego pomieszczenia, a chwile, w których będziesz próbował połączyć niezwykłe elementy będą pełne zaskakujących wydarzeń oraz miłych połączeń.

Fototapety Ściana jak murowana

Motywy z ujęciami murów to charakterystyczne elementy każdej oryginalnej aranżacji. Doskonały charakter cegły, wspaniały blask marmurów oraz nietuzinkowe połączenie drewnianych fragmentów stanowią kompozycję, która bez problemu wpasuje się w każde domowe wnętrze. Jeśli pragniesz urozmaicić aranżację pokoju dziennego bądź salonu, najodpowiedniejszym akcentem będzie kamienna mozaika bądź ciekawe konstrukcje drewniane. Dzięki elementom pełnym natury poczujesz jej bliskość, stając się poniekąd nierozerwalną jednością. Ważne jest, by czuć się dobrze we wnętrzu, które Cię otacza. Poczuj nutę bezwładności, opadając w aranżacyjnym spokoju dzięki wyjątkowej fototapecie. Czar i magia, prawda? Owe piękno z całą pewnością można zasiać w łazience. Tu wyjątkowy czar będzie rozbrzmiewał z kompozycji kamiennych. Marmury oraz mozaiki oddadzą charakter łaźni, gdzie będziesz mógł oddać się kilku chwilom zapomnienia. Niech w pomieszczeniach zacznie rozbrzmiewać wyjątkowy klimat.

Mur solidną podstawą aranżacji

Fototapety Spójna nierówność

Mur jest elementem aranżacji, który może być podwaliną kolejnego, równie atrakcyjnego dzieła. Jeśli dekor stanie się tłem dla obrazów bądź florystycznych kwietników, wnętrze czterech kątów zyska niebywale atrakcyjny klimat oraz moc łączenia pokoleń – kto bowiem nie chciałby spędzić kilku chwil w pomieszczeniu, które zachwyca i przyciąga niebywałym charakterem? Fototapeta będąca wielkoformatową dekoracją sprawdzi się w pomieszczeniach przestronnych oraz niewielkich wnętrzach. Wystarczy odnaleźć złoty środek oraz sposób na wcielenie w życie aranżacyjnych planów. Kompozycje będące nie do końca murami, stanowiące bowiem wyłącznie nawiązanie do trwałości oraz majestatyczności konstrukcji można znaleźć na trwałych warstwach flizelinowych, winylowych bądź odpornych na zabrudzenia i wilgoć laminatach. Dzięki wyborze Naszych propozycji zyskasz czarujący klimat pomieszczenia przy niewielkim nakładzie pracy. Niech moc aranżacji będzie równie solidna, jak mur. Złap oddech i przestań błądzić po aranżacyjnym świecie – z Nami doskonale się urządzisz.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka