Fototapety graffiti

Na początku, projekty graffiti uznawane były za niekontrolowane bohomazy i pozbawiony głębszego sensu, ślepo buntowniczy krzyk młodego pokolenia. Dzisiaj, kiedy ta nietuzinkowa forma artystycznego wyrazu opuszcza ulice i wkracza z impetem na muzealne wystawy i prestiżowe wernisaże – graffiti to coraz popularniejszy i bardzo doceniany trend porównywalny z popartem czy surrealizmem. Idąc z duchem czasu i otwierając się na nowe wpływy prezentujemy Fototapety Graffiti – bogaty dział inspiracji, które sprawdzą się zarówno jako dekoracje ścienne do młodzieżowego pokoju, jak i w roli stylowej fototapety do biura, modernistycznej fototapety do oryginalnej kawiarni czy nowoczesnej redakcji. Bo graffiti już dawno przestało być niekontrolowanym wrzaskiem młodzieżowego buntu. Teraz to najnowszy krzyk designerskiej mody, wobec którego nie można pozostać obojętnym!

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

To nie tylko pisanina dla wandali

Od dawna graffiti przestało się kojarzyć z wandalizmem – dziś motywy naścienne, murale i wspaniałe artystyczne popisy są dowodem istnienia sztuki ulicy, a najpiękniejsze z nich uznawane za dzieła sztuki zyskują rzeszę fanów i miłośników. Otoczenia nie są już szpecone przez grafficiarzy – mur stał się dla nich czymś więcej, niż tylko sposobem na wykrzyczenie potrzeb oraz dewastację – to cenny materiał do pokazania wartości, idei oraz właściwych zagadnień przyświecających nie jednemu człowiekowi. Uśmiechasz się, gdy to czytasz? Nic dziwnego – świat się zmienia, a my nie zawsze jesteśmy w stanie go dogonić. Najpiękniejsze oraz najbardziej przewrotne motywy, hasła i symbole zostały zebrane w jedną kategorię, która w niezwykły sposób może ozdobić cztery kąty – zarówno domowe, jak i służące formowaniu przestrzeni publicznej. Fototapeta z tak charakterystycznym motywem może być sposobem na całkowitą zmianę aranżacji, a także podążanie za dawno wyznaczonymi ścieżkami. Niech wybrany motyw stanie się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko zlepkiem kolorów i haseł.

Fototapety Sport to moje drugie oblicze

W czasach, gdy graffiti było traktowane jak bohomaz oraz akt nieprzemyślanego działania młodych ludzi, nie doceniano piękna, a próbowano pogłębić wpływ buntowniczego charakteru człowieka na społeczeństwo. Dziś graffiti jest formą artystycznego wyrazu, z którą każdy chce mieć coś wspólnego. Doceniane są prace wielkich i maluczkich, a najpiękniejsze kreacje pojawiają się na wernisażach i wystawach.. Niech ten popularny i ceniony trend stanie się wyznacznikiem Twojej życiowej przestrzeni. Patrz na świat przez nieco surrealistyczne okulary. Idź z duchem czasu i pozwól nastolatkowi wybrać motyw, który przyświeca jego ideom, spraw, by salon bądź pokój dzienny stał się modernistyczną przestrzenią, oryginalną i inną od sztampowych wnętrz. Uzyskaj efekt nowoczesnego zatracenia i z niekontrolowaną euforią ciesz się z magii, która Cię otacza. Może jesteś właścicielem kawiarni bądź biura młodzieżowych czasopism? Ukłoń się w stronę tych, dzięki którym świat staje się piękniejszy. Koniec z szarością ulic i domowych wnętrz – nadchodzi era graffiti!

Fototapeta doskonałym zamiennikiem malowideł

Fototapety Full colour

Graffiti na ścianie pokoju bądź salonu to nie tylko wydatek – to swego rodzaju próba zmierzenia się z pięknem, jakie ma Tobie do zaoferowania świat. Nic, tylko korzystać! Magia fototapety opiera się nie tylko na prostocie jej umieszczenia na ścianie – to sposób na ograniczenie czasu potrzebnego na zmiany. Dzięki motywom samoprzylepnym, poprawienie designu wnętrza to tylko kwestia czasu. Nie jesteśmy uzależnieni od wysychających farb oraz gryzących oparów. Piękno mamy w komplecie z dawką świeżości – sama przyjemność! Jeśli zależy Tobie na utrzymaniu motywu przez wiele lat w nienaruszonej formie, warto jest pomyśleć o kompozycjach na papierach laminowanych, które są odporniejsze na ścieranie i wilgoć. Spróbuj i przekonaj się, co będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Uśmiech i radość są gwarantowane. Połącz swoje potrzeby, charakter oraz chęć zmian w jedno. Niech podstawą do rewolucji będzie ciekawe graffiti. Motywy zwierzęce, hasła oraz rewelacyjne grafiki mogą być najlepszą szansą na metamorfozę. Zatrać się w tym, co masz na wyciągnięcie ręki.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka