Fototapety do salonu

Doskonałe zarówno do klasycznych, utrzymanych w tradycyjnym tonie wnętrz, jak i do salonów modernistycznych, ascetycznych lub nawiązujących do modnego, industrialnego trendu. Fototapety na ścianę zamieszczone w tematycznym, salonowym właśnie dziale to feeria modnych, gustownych i oryginalnych motywów, wśród których prym wiodą konceptualne projekty architektoniczne, romantyczne łączki pełne kolorowych i uwodzących słodkim aromatem kwiatów, kadry chwytające enigmatyczne piękno zorzy polarnej czy sentymentalne pocztówki z widokiem na prowansalską lawendę i marinistyczne, namawiające do refleksji krajobrazy. Zapraszamy do zapoznania się z nietuzinkowymi uniwersalnymi dekorami, ujętymi w pełnym wnętrzarskich inspiracji dziale Fototapety do salonu.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Salon – tu dzieje się wszystko!

Miejsce spotkań, odpoczynku, regeneracji – chwile spędzone w salonie należą do jednych z bardziej przyjemnych. Ciągle marzysz, by monotonia życia przeistoczyła się w serię niezapowiedzianych zdarzeń, dzięki którym będziesz czuł, że żyjesz. Nic nie może jednak dziać się bez przyczyny. Każdy element Twojego życia to ściśle przemyślana układanka, koncepcja, której Ty jesteś autorem. Wyjątkowa przestrzeń dzięki odpowiedniemu traktowaniu stać się może małym królestwem, idyllą, w której zasiądziesz z chęcią do codziennych obowiązków, oddasz się kontemplacji przestrzeni oraz zapragniesz rozpłynąć się w strefie relaksu. Salon to miejsce istotne z wielu względów – to właśnie tu odbywa się codzienna proza życia, tu gościsz znajomych, rodzinę, organizujesz przyjęcia i spotkania. Wnętrze, którego zadaniem jest wielofunkcyjność powinno emanować blaskiem, posiadać nieodparty urok i czar, dzięki któremu chwile spędzone na wszelakich czynnościach będą warte zapamiętania. Czas, by salon zyskał nowe życie dzięki niezwykłym akcentom dekoratorskim. Dziś wszystko stawiamy na fototapety – odnajdź w nich cząstkę siebie i spraw, by wnętrze było po prostu lepsze i piękniejsze.

Fototapety Kosmiczna wycieczka

Fototapety do salonu to garść odpowiednio wyselekcjonowanych historii, które uświetnią cztery kąty, wskazując im drogę ku aranżacyjnemu uniesieniu. Pośród propozycji znajdziemy graficzne dodatki mogące przenieść Cię tam, gdzie tylko sobie tego zapragniesz. Paryż, Włochy, Grecja, hiszpańskie ulice opływające w kolorze – każda architektoniczna fototapeta to oko na wszechogarniający Nas świat, który możemy mieć na wyciągnięcie ręki, na ścianie salonowego wnętrza. Dla wielbicieli natury, dodatków florystycznych, drzew i wiecznej zieleni, kategorie owocują w propozycje opływające w ciepło i harmonię, blask oraz uwodzicielski czar. Od tego, jaki dekor stanie się dla Nas odpowiednim zależy klimat pomieszczenia oraz upodobania domowników. Jeśli wnętrze salonu jest obszerną przestrzenią, doskonale sprawdzą się w niej propozycje pełne nowoczesnego tonu i industrialnego charakteru. Modernistyczne akcenty z dozą abstrakcyjnego wdzięku będą odpowiednie dla czterech kątów, w którym nie jest ważny charakter, a forma, z jakiej się wydobywa. Salon, który zaaranżowany jest na niewielkim metrażu można powiększyć optycznie za pomocą propozycji, które dodadzą przestronnego wyrazu i klasy.

Fototapeta w salonie? Kreacje doskonałe.

Fototapety Pogodna zieleń

Salon jest odpowiednim wnętrzem na wykonanie dekoratorskich prób. Przestrzeń, dzięki wielu funkcjom które pełni powinna emanować blaskiem i sprawiać wrażenie doskonale urządzonej. Nie ważny jest kolor, kształt i forma – ważne, by każdy z domowników czuł się swobodnie w pomieszczeniu, które ma łączyć pokolenia. Salon to drugie po kuchni serce domu. Tętniąca radość powinna kojarzyć się z doskonałą kreacją, uświetnioną przez fototapetę. Czas wyboru. Jeśli decyzja pada na konkretny wzór, warto wziąć pod uwagę podłoże, na którym owa dekoracja będzie się znajdować. Wszystkie produkty wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów, jednak tylko Ty jesteś w stanie stwierdzić jak eksploatowana jest i będzie przestrzeń, którą pokryje fototapeta. Jeśli miejsce jest narażone na plamy, odpryski bądź złowieszcze łapki dzieci, polecamy propozycje wykonane na laminatach, które podwoją wytrzymałość winylowego podkładu. Dla fanów eko-rozwiązań z pewnością stworzona jest fototapeta na podkładzie flizelinowym, który doskonale nadaje się do przestronnych i dużych powierzchni. Choć położenie fototapety nie należy do czasochłonnych czynności, osoby chcące szybko uporać się z metamorfozą z pewnością powinny skorzystać z elementów samoprzylepnych, które poza ścianami doskonale można kłaść na meblach, czy szybach. Wybory są wpisane w Naszą naturę. Dokonaj właściwego, by móc cieszyć się pięknem aranżacji własnego salonu.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka