Fototapety trójwymiarowe 3d

Bardzo nowoczesne i graficzne, albo – wręcz przeciwnie – opierające się na klasycznych, architektonicznych motywach uchwyconych w kadrze profesjonalnego zdjęcia. Tym, co łączy prezentowane w naszym katalogu fototapety 3D jest głębia operująca na polu iluzji optycznej i wprawiająca wzrok w prawdziwe zakłopotanie. Fototapety trójwymiarowe – wykonane przy pomocy nowoczesnej technologii hp-latex – balansują sprawnie na granicy rzeczywistości i złudzenia, zaburzają proporcje, wprowadzają percepcję w intrygujący błąd, a przez to – świetnie sprawdzają się jako nietuzinkowe dekoracje ścienne do nowoczesnych salonów czy modernistycznych sypialni. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi trójwymiarowymi okleinami – zapadającymi w pamięć, nadającymi charakteru i optycznie powiększającymi wnętrza.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

W głowie się nie mieści! 3D na ścianie

Niby nic, a czujesz niepozorny niepokój w głowie. Jak to możliwe, że niewielki obraz może stworzyć tyle zawirowań w Naszej świadomości? Kilka linii połączonych inaczej, barwy wymieszane w ciekawe kompozycje oraz akcenty, bez których świat wydaje się nieco inny nich dotychczas – tak właśnie działa motyw pełen wymiarów. O czym mowa? O niezwykłych fototapetach z mocą „wgłębiania się w przestrzeń”. Jak możliwe, że wydruk stanowi niezwykłą iluzję, która jest w stanie nieco pomieszać Nam w głowie? Myślisz, że puzzle, które stanowią rozsypankę na ścianie można dotknąć i przełożyć na swoje miejsce? Czujesz, że porastające pnącza przedostają się do domu niczym niezwykła roślinność rodem z JUMANJI? W głowie się nie mieści, jakich rzeczy jesteśmy świadkami. Niecodzienne zestawienia, spiralne konstrukcje oraz motywy wywołujące zastrzyk i dreszczyk pełen emocji – to wszystko są w stanie zagwarantować Tobie fototapety z motywem utrzymanym w koncepcji trójwymiarowej przestrzeni. Czas na stworzenie niezwykłej historii we wnętrzu Twoich czterech kątów.

Fototapety Mozaika 3D

Motywy o charakterze trójwymiarowym są właściwym środkiem wzbogacającym aranżację pomieszczenia. Podstawowym czynnikiem odpowiadającym za wygląd domowego wnętrza jest efekt wizualny, który pragniesz osiągnąć przy konstruowaniu dekoracji. Nieco ekspresyjne łuny świetlne mogą być znakiem gnającego czasu, nie dającego się pokonać złudzenia biegnących chwil. Fikcyjne miejsca i postaci zobaczysz, gdy wnętrze ubierzesz w energetyzujące przedstawienie pełne prawdziwych kolorów i miejsc. Niech sen o łamaniu stereotypów wizualnych przybiera na sile z każdym zestawieniem, które stworzysz. Modele trójwymiarowe w postaci fototapety sprawdzą się niemalże w każdym domowym wnętrzu. Swoją rolę oryginalnie zagrają w mniejszych pomieszczeniach, które dzięki innowacyjnemu podejściu do aranżacji, powiększą przestrzeń ukazując jej najlepsze cechy. Za sprawą akcentu designerskiego dasz ukochanemu pomieszczeniu drugie, lepsze życie. Tak niewiele wystarczy, by ożywić otaczające Cię cztery kąty. Niech rześki przypływ piękna zawróci Ci w głowie i zmieni świat na lepsze.

Do jakich wnętrz wykorzystać efekt 3D?

Fototapety Trans-forma

Nowoczesne grafiki wykorzystujące zarówno klasyczne motywy architektoniczne, jak i profesjonalne ujęcia wypełnione pięknem są w stanie całkowicie zmienić wnętrze. To, co łączy głębię ocierającą się o iluzję z majestatyczną dawką lekkiego zakłopotania to balansowanie na granicy czaru i kiczu. Bariera ta jest nie do pokonania przez Nasze propozycje, dlatego też złudzenia w całości zaburzą możliwości percepcyjne naszego organizmu, stawiając na irracjonalne podejście do aranżacji. Efekt trójwymiarowego zatracenia można śmiało zastosować w pokojach dziennych, salonach, kuchni bądź sypialni. Każde z pomieszczeń na swój sposób zinterpretuje oraz rozłoży na czynniki pierwsze każdy, choćby najmniejszy walor dekoru. Zatop się w kolorze i iluzji przestrzeni – to pozwoli Tobie dostrzec to, czego do tej pory nie zauważałeś. Fototapety z efektem 3D dostępne są na warstwach samoprzylepnych, które pozwolą na bezproblemowe i szybkie zamontowanie produktu, papierach winylowych i flizelinowych o wysokim standardzie, dzięki którym motywy posiadają czarmatowego wykończenia, jak i laminatach, których odporność na wilgoć i zabrudzenia pozwoli cieszyć się z dekoru przez długie lata. Wybierz odpowiedni dla siebie rodzaj dekoracji i zatrać się w świecie wymiarów.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka