Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - W56B6SH
Fototapety Motywy luty 09, 2018

Motyw filmowy we wnętrzu

Motyw-filmowy-we-wnetrzu

Fototapeta to rozwiązanie dekoracyjne, które ułatwia powstanie spójnej i atrakcyjnej aranżacji naściennej. Prawdziwych problemów może nastręczać natomiast znalezienie wzoru odpowiedniego do własnych czterech ścian. Czym się kierować przy wyborze? Jakie motywy fototapet są obecnie najmodniejsze?

Czytaj dalej

Motywy Obrazy styczeń 30, 2018

Obrazy - wspomnienia przelane na płótno

Obrazy-wspomnienia-przelane-na-plotno

Dekorowanie własnego mieszkania lub domu bywa nieraz kłopotliwe. Dobranie odpowiedniego typu dekoracji do istniejącej aranżacji stanowi nie lada problem. Zwłaszcza jeżeli chodzi o dekorację ścian - problematyczne może być zachowanie balansu pomiędzy nadmiernie pustą a wizualnie zatłoczoną przestrzenią. Jak sobie poradzić z takim dylematem aranżacyjnym?

Czytaj dalej

Fototapety Motywy grudzień 21, 2017

Dekoracje ścienne dla pasjonatów motoryzacji

Dekoracje-scienne-dla-pasjonatow-motoryzacji

Własne cztery ściany to miejsce, gdzie można wyrazić sobie, również poprzez dekorację wnętrza. Jak sprawić, aby mieszkanie lub dom nabrały indywidualnego charakteru, który jest zbieżny z Twoimi zainteresowaniami? Proste triki znajdziesz w tym artykule.

Czytaj dalej

Fototapety Motywy listopad 30, 2017

Motyw mostu na fototapecie

Motyw-mostu-na-fototapecie

Fototapeta jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz ożywić dane pomieszczenie. Ze względu na mnogość wzorów i motywów ciężko jest wybrać jeden uniwersalny. W tym artykule dowiesz się, jak odpowiednio wpasować do wnętrza swojego domu czy mieszkania fototapetę z motywem mostu.

Czytaj dalej

Motywy Obrazy październik 16, 2017

Wielkie miasta zatrzymane na zdjęciu

Wielkie-miasta-zatrzymane-na-zdjeciu

Wybór odpowiedniego obrazu do własnych czterech kątów może nastręczać nie lada trudności. Nie każdy jest koneserem sztuki, a niektórym najzwyczajniej w świecie malowane portrety czy pejzaże nie pasują do wystroju wnętrza mieszkania. Co wtedy najlepiej jest wybrać?

Czytaj dalej