Fototapety Fototapety Pastele

W pastelowych barwach mamy delikatność, jasność i spokój. Dlatego też właśnie takie dekoracje znajdują się w tej kategorii. Wbrew pozorom dekoracja stworzona z takich barw nie musi być nudna i mdła, wręcz przeciwnie. O czym można się przekonać przeglądając propozycje dekoracji ściennych umieszczone w tej kategorii. Wykorzystaliśmy jasność i delikatność pastelowych barw, by ukazać naturalne piękno kwiatów, roślin, zjawisk, a także otaczającego nas na co dzień świata. Dobór odpowiednich barw sprawia, że wszystko wygląda jakby było prawdziwe. Wszystkim tym, którzy wolą dekoracje mniej konkretne polecamy abstrakcje w wykonaniu pastelowych kolorów. Różnorodność deseni i zróżnicowane kompozycje kolorystyczne sprawiają, że fototapeta może stanowić dekorację ścienna lub też tło dla obrazów, zdjęć czy nawet mebli.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Pastelowe tony naturalnym dodatkiem

Każdy element dekoracji czterech kątów przynosi na myśl niebywale okazałe aranżacje, możliwość podążania za ideami oraz marzeniami. Jeśli pragniesz, by wnętrze pomieszczeń, w których żyjesz zaczęło tętnić magią, charakterem oraz wdziękiem, zastąp jednobarwne ściany ciekawymi zestawami kolorystycznymi, utrzymanymi w pastelowej palecie barwnej. Otaczające Cię piękno może być wypełnione prawdą - to od Ciebie zależy ostateczny oddźwięk każdej aranżacji. Stawiając na pastelowe formy aranżacyjne, postaraj się stworzyć przestrzeń wypełnioną po brzegi magią oraz wyjątkowym urokiem. Niech każda chwila spędzona we wnętrzu kojarzy się z ciepłą aurą i niezwykle urodziwą atmosferą. Jak wyobrażasz sobie wnętrze idealne? Nietuzinkowe zestawienia kolorystyczne mogą stanowić niezwykły początek niepowtarzalnego sposobu na design. Wszystko, co Cię otacza nabiera pewnego sensu, w chwili, w której całość dopełniona zostaje przez odrobinę charyzmy oraz odpowiedniego klimatu. Czas, by pastelowe akcenty stały się naturalnym dodatkiem wnętrzarskim.

Fototapety Pomiędzy drzewami

Pastelowe akcenty są właściwym sposobem na całkowitą zmianę pomieszczenia. Delikatność, jasność oraz spokój panujący we wnętrzu sprawia, że barwy przenoszą Nas w świat pełen spontanicznego tchnienia i sensualnej magii. Dekoracja stworzona z tak unikalnych propozycji doda czterem kątom brakującej świeżości. Odpowiednio wyselekcjonowane propozycje będą wyjątkowo wypływały na charakter przestronnego wnętrza, bez względu na to, gdzie się znajdą. Wykorzystaj moc tej niebywałej aranżacji, by naturalne piękno mogło zamieszkać na zawsze tam, gdzie do tej pory go brakowało. Pośród pastelowych fototapet spotkać można propozycje pełne naturalnej nuty, zwierzęcych motywów, florystycznych akcentów oraz ciekawych, nieco abstrakcyjnych przedstawień. Elementy pełne harmonii wspaniale wpasują się do wystroju każdego pomieszczenia – bez względu na to, czy wybierzesz salon, sypialnię, kuchnię, korytarz, czy jadalnię. Niech moda na piękno będzie czymś, co nieustająco trwa w Twoich wyśnionych czterech kątach.

Pastele uniwersalnym motywem dekoratorskim

Fototapety Z naturą na Ty - Efekt makro

Decydując się na zmianę wystroju, szukamy i analizujemy każdy z proponowanych Nam motywów. Nie jest rzeczą prostą znaleźć złoty środek na otaczającą Nas przestrzeń, tak, by zachwycała, budziła emocje i przyciągała odbiorców. Jeśli marzysz o wyjątkowych wartościach niesionych przez wnętrze, postaw na pełną uniwersalności aranżację – ta w pastelowych nutach będzie odpowiednią, by utulić pokój w magicznym śnie, pełnym delikatnej nuty i lekkości brzmienia. Fototapety do pokoju dziennego bądź sypialni, powinny stanowić połączenie najlepszych cech – kompozycja na winylowym bądź flizelinowym podkładzie da Tobie możliwość radowania się pięknem wnętrza przez długie lata. Stosując kompozycje dekoratorskie do bardziej wymagających wnętrz, zdecyduj się na motywy na podkładach laminowanych, które swoją odpornością podbiją serca każdych czterech kątów. Pastelowe odcienie mogą być uniwersalne – wystarczy znaleźć na nie sposób i zarazić się panującą magią. Cóż – czas na próbę pastelowego triumfu. Niech magia rozbrzmiewa po przestronnych pomieszczeniach, dając od siebie nutę nieprawdopodobnego blasku.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka