O Nas

Specjalizujemy się w nietuzinkowych dekoracjach ściennych, których trzon tworzą nowoczesne fototapety, drukowane na wysokogatunkowych płótnach obrazy i uniwersalne plakaty. Realizujemy zamówienia bazujące na katalogowych propozycjach oraz oferujemy wydruk mocno spersonifikowanych projektów opierających się na prywatnych zdjęciach czy wskazanych grafikach.

Proponowane przez FIXAR.pl fototapety, obrazy i plakaty wykonywane są w całkowicie bezpiecznej dla zdrowia i najnowocześniejszej na rynku technologii hp-latex, przez co gotowe produkty charakteryzują się mocnym nasyceniem kolorów, niezwykłą kontrastowością i najwyższą jakością. Drukowane w oparciu o technologię hp-latex dekoracje ścienne są także bezwonne, trwałe, łatwe w montażu, niewymagające specjalistycznej konserwacji i odporne na działanie czynników zewnętrznych takich jak wilgoć, ścieranie, nasłonecznienie czy uszkodzenia mechaniczne.

Dodatkowo, oferowane przez FIXAR.pl nowoczesne obrazy oprawiane są w wysokojakościowe, wyprodukowane w Polsce krosna malarskie, których boki są estetycznie zadrukowywane.

W udostępnionych na stronach FIXAR.pl katalogach znajdują się miliony zdjęć na opłaconej licencji, przez co wydruk dekoracji w oparciu o wybrany wzór nie wiąże się z koniecznością pokrycia dodatkowych, ukrytych opłat. Dostarczając inspiracji – regularnie publikujemy na łamach serwisu ciekawe propozycje aranżacyjne, a w ramach działu F.A.Q. odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i gwarantujemy, że produkty proponowane przez FIXAR.pl to gwarancja najwyższej jakości połączonej z profesjonalną obsługą skupioną na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach każdego Klienta.