Fototapety tekstury

Fototapety sprawnie imitujące luksusową tapicerkę zabójczo drogiego samochodu i dekoracje ścienne ukazujące zoom na kunsztowne, klasyczne drewno lub modną, surową cegłę. Do tego – garść zbliżeń na motywy zwierzęce, bambusowe łodygi, syntetyczne panele czy materiały tekstylne. Po prostu – inspirujące fototapety tekstury, czyli galeria wziętych pod lupę inspiracji wnętrzarskich i prawdziwa gratka dla miłośników maksymalnego efektu osiągniętego przez obróbkę mikroskopijnej formy. Polecamy skupione na detalach, prezentujące malownicze słoje drewna, fakturę jesiennego liścia czy zbliżenie kolorowej mozaiki fototapety do salonu, okleiny do nowoczesnej sypialni czy dekory do modernistycznej, idącej z duchem czasu łazienki w stylu industrialnym.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Szczęście, piękno i czar w jednym kawałku

Czy istnieje sposób na zgranie ze sobą tego, co piękne, z tym, co praktyczne i pełne wyidealizowanych wizji? Nasze starania, próby stworzenia nietuzinkowej aranżacji często kończą się fiaskiem, nie są odpowiednio dopracowane, bądź koncepcja nie spaja się ze sobą. Złotym środkiem jest wybór odpowiedniego antidotum, które nie tylko ubarwi przestrzeń, ale doda jej również fantazji i polotu. Właściwe barwy, emocje oraz ruch są w stanie zaczarować przestrzeń, dodając niezwykłej harmonii, z którą bez problemu utożsami się każdy miłośnik uroku oraz magii. Niejednokrotnie w telewizji, czy kolorowej prasie przychodzi Nam podziwiać elementy świata przedstawionego w sposób unikalny, tak ciekawy, że nic nie jest w stanie zaburzyć koncepcji aranżacyjnego blasku. Sposobów na dopełnienie wnętrza „tym czymś” jest fototapeta. Wielkoformatowa propozycja z motywem, który nie skłania się ku typowym trendom, będzie nietypowym dodatkiem dla ludzi z charakterem. Nie warto otwierać wszystkich kart jednocześnie, skoro kawałek po kawałku można odkrywać najlepsze fragmenty codzienności. Czas pokaże, w którą stronę udać się ze swoją interpretacją, a dróg będzie bez liku…

Fototapety Ścienne wertikale

Wszystko, co posiadasz zostało Tobie podarowane w jednym kawałku. Postaraj się ze zbitego, litego fundamentu zbudować nowe, lepsze wnętrze – pełne ciepła, charakteru i witalności. Pomocne w tym zabiegu będą zapewne niezwykłe fraktale, które swych odbiorców porwą w daleką podróż po świątyniach niezwykłości, jak i niecodzienne spirale, zapętlające się w przedziwnych miejscach, snujące się po kątach i działające na wyobraźnię. Tekstury mogą posiadać bardziej lub mniej jednolity charakter. Nie są to jeszcze abstrakcje, lecz ich magia nieustannie dąży do tego, by być tak niezwykle odbieraną. Poczuj moc niezwykłych połączeń, by pokonać nudę i zakochać się we wnętrzu, które sami kreujemy. Niekiedy koniec jednego jest początkiem nowego, lepszego i innowacyjnego. Tak jest z Tobą i pomieszczeniem, które po niewielkich zmianach wizualnych, przeniesiesz na nowy poziom aranżacyjnego designu. Ten kunszt można opanować do perfekcji. Nie zapominaj, że każda chwila, tak jak i wystrój, jest ważny, dlatego harmonijnie będzie łączyć jedno z drugim.

Teksturalne, zawsze bezpieczne

Fototapety Piaszczysta ściana

Motywy bywają różne. Jedne przybierają niezwykły czar minionych dni, inne próbują tętnić emocjami i kolorem, by zwrócić na siebie uwagę. Tak naprawdę niewiele trzeba, by świat zmienił się na lepsze. Niech prawdziwe kolory wyjdą z cienia – w końcu dowiesz się, dlatego tak bardzo kochasz to wnętrze. Tekstura w postaci fototapety to zawsze bezpieczny wybór i uniwersalny pomysł na zmianę przestrzeni. Jeśli marzysz o kuchni bądź łazience w pięknej cegle, lecz koszt prawdziwej klinkierówki przerasta budżet, wyjątkowo atrakcyjna imitacja będzie trafnym zamiennikiem i równie efektownym dodatkiem. Skup się na nucie, którą pragniesz osiągnąć i zobacz, jak niezwykły klimat rodzi się na Twoich oczach. Niekiedy bywa, że Nasze koncepcje nie pokrywają się z tym, co mamy przed sobą, dlatego też nie podejmuj pochopnych decyzji. Fototapeta z motywem tekstury będzie równie atrakcyjna do pomieszczeń otwartych, salonowych, jak i sypialnianych wnętrz. To od Ciebie zależy w jakim miejscu chcesz zasiać odrobinę prawdy o samym sobie. Niech piękno kiełkuje z każdego kąta w Twoim domu.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka