Fototapety do biura

Do recepcji – bardzo nowoczesne, zaprojektowane według indywidualnej, graficznej koncepcji i nawiązujące motywem przewodnim do nadrzędnej branży firmy. Do sekretariatu i pomieszczeń dla pracowników – dekoracje ścienne motywujące i napawające pozytywną energią, a do gabinetu – dekory gustowne, klasyczne, prestiżowe. Fototapety do biura to nie tylko tysiąc konceptualnych możliwości, ale i najprostszy sposób na to, jak efektownie i efektywnie zagospodarować białe, puste ściany. To także uzasadniona inwestycja w wizerunek firmy i sposób na zaprezentowanie jej profilu z naprawdę profesjonalnej strony. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi funkcjonalnymi, tematycznymi propozycjami stworzonymi na miarę każdej, nie tylko biurowej ściany.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Miejsce pracy, poważnych decyzji i designu

Czy zdarzyło CI się kiedyś, że wchodząc do czyjegoś biura pierwsze, co rzuciło się w Twoje oczy to nie stół i krzesła dla petentów, a zachwycająca aranżacja? Tak niewiele pomieszczeń pracy jest utrzymana w ciekawych nutach barwnych oraz posiada dekory, które emanują charakterem i potrafią zaciekawić. Dlaczego każdy ma trzymać się sztampowych zasad? Obejdź je i odejdź od stereotypowego wyglądu pomieszczeń biurowych. Czując feeling będziesz w stanie zapanować nad każdym powierzonym zadaniem, zleceniem. Wciel się w rolę designera i zatroszcz się o to, co Cię otacza, by poczuć niezwykłą więź między pracownikiem i wnętrzem. Wiadomym jest, że biuro to swoistego typu pomieszczenie – to tu dopełnia się poważne formalności, staje na wysokości zadania i ponosi wszelkie możliwe konsekwencje. Należy jednak pamiętać, że dobra passa jest drogą do sukcesu, a on zazwyczaj widziany jest w barwach kojarzących się z pięknem, magią i radością – szczerą, nieudawaną i niejednokrotnie wyśnioną… Masz już pomysł na przestrzeń?

Fototapety Relaks na podniebnym puchu

Pamiętając o tym, że wnętrze biura, jakby nie patrzeć jest miejscem publicznym, jeśli nie znajduje się w domu, to stanowi kąt, który nie może straszyć monotonią i bielą. Pragnąc wyrazić siebie, możesz właściwymi środkami przekazać to, co jest najważniejsze. Czekasz na podpowiedź? Spójrz na fototapety i odkryj swoją drogę do bram prawdziwej sztuki i designu. Propozycje do biura to formy, które z pewnością dopasują się do panujących standardów oraz wymagań. Jeśli pragniesz nieco pobudzić przestrzeń, z pewnością powinieneś zacząć od abstrakcji. Te niebywałe przedstawienia wyrażają niejednokrotnie więcej, niż potrafisz sobie wyobrazić. Czas, by świat poczuł moc linii, koloru, i kształtu. Nie chowajmy się w cieniu, gdy myśli niosą tak daleko do przodu. Biuro jest dla Ciebie czymś więcej, niż miejscem pracy? Doskonałe elementy dekoracyjne w postaci zielonych traw, lasów, florystycznych akcentów czy zwierzęcych grafik z pewnością dodadzą charakteru i należytego zasięgu natury. Pomieszczenia biurowe będą lśniły, gdy w ich czterech kątach pojawią się projekty z wielkimi mapami świata, czy najpiękniejszymi akcentami architektonicznymi – wybór należy do Ciebie.

Nie odkładaj na później – zachwyć aranżacją!

Fototapety Nowości dnia dzisiejszego

Biura to miejsca, w których pojawia się nie jeden człowiek każdego dnia. Miło byłoby usłyszeć, że „tu jest pięknie” zarówno od Klientów, jak i domowników, jeżeli biuro prowadzimy we własnych czterech kątach. Czas na koncepcję, która będzie początkiem drogi do realizacji marzeń. Biuro nie jest pomieszczeniem wymagającym, doskonale sprawdzi się w nim standardowa wersja fototapety, jak i ta pokryta laminatem. Dla miłośników szybkich rozwiązań polecamy egzemplarz samoprzylepny, który ułatwi zadanie i pozwoli na szybką realizację wszelkich planów bez tracenia czasu. Nie odkładaj zmian na później, pójdź za ciosem i zachwyć wyjątkową aranżacją. Jeśli pragniesz dopasować motyw do wykonywanego zawodu, nie powinieneś mieć z tym problemu. Odnajdź drzemiącą w Tobie dawkę energii i kolorytu i postaraj się przelać ją na wnętrze. Każdy dodatek będzie tylko dopełnieniem niezwykłego piękna, który osiągniesz osobiście. Zacznij od małych sukcesów, każdy kolejny będzie tylko i wyłącznie kwestią czasu. Pamiętaj, że prócz pieniędzy, przez życie prowadzić Nas musi uśmiech na twarzy i radość życia.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka