Fototapety Miejsca Poradnik styczeń 28, 2019

Fototapety do hotelowego holu

Porady dekoratorskie dla każdego

Fototapety do hotelowego holu

Porady dekoratorskie dla każdego

Fototapety do hotelowego holu

Przestrzenie hotelowe mają to do siebie, że są bardzo wymagające. Tak, to prawda. Miejsce, do którego zaprasza się gości, by odpoczęli, nabrali sił i spędzili miło czas, musi wyglądać naprawdę spektakularnie. Nie mówimy oczywiście tylko o pokojach. Jest bowiem i inna przestrzeń, która w sposób szczególny domaga się uwagi. Tak, to hol, czyli wizytówka całego przybytku.

Musi prezentować się naprawdę świetnie! Warto więc wybrać modne fototapety do hotelowego holu, by wydobyć z niego to, co najlepsze!

W świecie wzorów, w świecie kolorów, w świecie piękna!

Nie trzeba chyba nikomu uświadamiać faktu, że zadbać trzeba o to, aby fototapeta była dobrana do kolorystyki i stylu pomieszczenia, w którym ją umieszczamy. Między bajki możemy zaś włożyć stwierdzenie, że są egzemplarze w pełni uniwersalne i takie, które pasują wszędzie.

Fototapeta delikatne liscie fixar1

Są przecież hotele urządzone bardzo nowoczesne, w klimacie loftowym, są jednak też takie, w których czuć fascynację przeszłością, ducha klimatu vintage oraz retro. Są te, w których rządzi i króluje biel wraz z innymi jasnymi barwami, istnieją też takie, w których ciemne kolory wiodą prym. Każde z tych rozwiązaniem potrzebuje innej fototapety do hotelowego holu! Są jednak takie egzemplarzem które częściej od innych pojawiają się na ścianach w tego typu przybytkach. Jakie konkretnie?

Modne wzory fototapety do hotelowego holu

Jeżeli chce się podkreślić wielkomiejskość danego hotelu, jego pęd ku nowoczesności i zastosowanie najciekawszych dekoracji naściennych, warto pomyśleć o wzorach przedstawiających widoki najpopularniejszych w świecie metropolii. Pojawia się rzecz jasna Nowy Jork, nie brak także Rzymu, Paryża czy też Londynu. Jest pięknie, modnie i z pompą! Gdy więc toście przybędą do tak udekorowanego hotelu, na pewno od razu poczują, że trafili do właściwego miejsca!

Fototapeta drewniana jodelka fixar

W nowoczesnych hotelach coraz częściej króluje minimalizm (niekiedy w skrajnej nawet postaci). Jeśli chce się go w odpowiedni sposób podkreślić, wystarczy tylko kupić dobrze dobrany model fototapety. Należy poświęcić temu sporo uwagi, wszak ma się za zadanie trafienie w gusta tysięcy gości. Na szczęście minimalistycznych, stworzonych z ogromną dawką prostoty modeli jest dziś wiele, można więc wybierać i przebierać, znajdując z pewnością coś z efektem „wow”.

Jeżeli ośrodek ów znajduje się w środku lasu czy też w innych cudownych okolicznościach przyrody, byłoby dobrze ten fakt podkreślić, W jaki sposób można to zrobić? Poprzez wybranie takiej fototapety do hotelowego holu, która przedstawia zielone lasy, przepiękne górskie widoki czy też nadmorskie pejzaże. Jeśli cudowny świat natury będzie znajdował się poza hotelowymi pokojami i zostanie on dodatkowo podkreślony, efekt finalny będzie wprost znakomity!

Fototapeta lawendowe pole fixar

Nowoczesność w wydaniu geometrycznym także się sprawdzi. Postawmy więc na nią wówczas, kiedy chcemy zachwycić gości już od pierwszego kroku, jaki postawią w hotelu. Taki sposób dekorowania przestrzeni hotelowej na pewno zasługuje na uwagę!

A co w sytuacji, gdy hotelowy hol jest niezbyt duży, a nie chcemy tego faktu podkreślać? Model trójwymiarowy będzie najlepszym rozwiązaniem, bowiem dzięki niemu optycznie powiększymy przestrzeń i jednocześnie stylowo ją ozdobimy.

Wiele jest sposobów na to, by hotelowy hol wyglądał spektakularnie. Wystarczy tylko wybrać ten odpowiedni, a potem…wcielić go w życie!