Fototapety Motywy Miejsca luty 11, 2019

Jak wprowadzić do wnętrza kolor 2019 roku? Fototapety z rafą koralową!

Rafa koralowa w Twoim domu

Jak wprowadzic do wnetrza kolor 2019 roku fototapety z rafa koralowa

Rafa koralowa w Twoim domu

Jak wprowadzić do wnętrza kolor 2019 roku? Fototapety z rafą koralową!

Świat mody zmienia się bardzo dynamicznie, ciągle się przeobraża, stale ewoluuje. Ale nie mówimy tutaj wyłącznie o tej modzie, którą kojarzymy z wybiegami i kolekcjami światowej sławy projektantów. Wszak moda to także rzeczywistość aranżacji wnętrz i jej także poświęcić należy odpowiednio dużo uwagi. Jak można się zapewne domyślać, trendy na każdy rozpoczynający się rok ustalane są przez specjalistów dużo wcześniej.

Tak stało się i tym razem i w związku z tym na długo przed tym, gdy w ostatni dzień roku 2018 strzeliły korki od szampanów, wiedzieliśmy dokładnie, że barwa koralowa będzie wiodącą w roku 2019. No tak, ale jak ją wprowadzić do czterech ścian? Fototapety z rafą koralową wydają się być opcją idealną!

Koralowe jest piękne!

Oczywiście można poszukać do swoich przestrzeni także innych koralowych dekoracji (jak choćby podkładki pod kubki, poszewki na poduszki, abażur lampy, świecznik czy ramka na zdjęcia), ale gdy chcemy zdecydować się na wiodący element pomieszczenia, taki, który zwraca na siebie uwagę już po przekroczeniu progu, to właśnie na fototapety z rafą koralową powinniśmy postawić.

Fototapeta w rozowym zachwycie fixar

Dlaczego podwodny raj to dobry wybór?

1. Na pewno nie da się przy takim doborze barw narzekać na aranżacyjną nudę

2. Poczujemy się przy nim niczym na wakacjach

3. Tego typu dekoracja pozytywnie nastraja do życia

4. Nasza przestrzeń będzie zgodna z trendami

5. Dawka koloru sprawi, że przestrzeń nabierze lekkości

Majestatyczna rafa to urokliwe rybki i podwodne rośliny koralowej barwy, które przepięknie prezentują się na tle czystej jak łza wody, w przypadku której pierwsze skrzypce gra błękit. Czy można wyobrazić sobie lepszy duet barw? No cóż, chyba byłoby to dość trudne!

Fototapeta w podwodnej krainie fixar

Fototapety z rafą koralową – gdzie je zastosować?

Na ten niezwykły pomysł na naścienną dekorację decydują się przede wszystkim te osoby, które przynajmniej raz miały do tej pory okazję zanurkować i podziwiać to niezwykłe przyrodnicze zjawisko na własne oczy. Kto bowiem je zobaczy, marzy o tym, by owo piękno mogło być przy nim na co dzień. Na szczęście różnorodność podwodnego świata w formie flory i fauny da się zatrzymać przy sobie na dłużej dzięki niesłychanej kreatywności twórców naścienny ozdób. Fototapety z rafą koralową to ciekawa opcja udekorowanie salonu, w którym spędzamy zwykle sporo czasu. Jest to zwykle przestrzeń sporych rozmiarów, więc dekoracja umieszczona na dużej ścianie będzie odpowiednio wyeksponowana, to pewne!

Jeżeli chcemy zagwarantować sobie piękne marzenia senne, także nic nie stoi na przeszkodzie, by właśnie w sypialni na fototapety z rafą koralową się zdecydować. Nutka tajemniczy, garść pięknej kolorystyki, a do tego urokliwy i poprawiający nastrój od samego rana print – chyba w przestrzeni przeznaczonej do wypoczynku nie da się zaaranżować niczego jeszcze lepszego!

Fototapeta posrod koralowej rzeczywistosci fixar

Stanowiący wizytówkę naszego domu przedpokój również musi być udekorowany z odpowiednim zaangażowaniem z naszej strony. A gdyby i tutaj przemycić dawkę najmodniejszego koloru 2019 roku? Na pewno nie będziemy żałować naszej decyzji!

By poczuć się jak w podwodnej krainie pełnej niezwykłości, by ozdobić wnętrze w sposób niebanalny, by wcielić w życie najnowsze trendy w aranżacji wnętrz…fototapety z rafą koralową czekają na odkrycie!