Fototapety pojazdy

Klasyczne choppery, monumentalne krążowniki szos, szybkie, nowoczesne auta, uwodzące doskonałą linią żaglówki, uchwycone na końcu pasa startowego samoloty i kultowe, żółte, nowojorskie taksówki. W tematycznym dziale Fototapety Pojazdy każdy miłośnik zabójczej prędkości, spektakularnego palenia gum i jazdy bez trzymanki znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy wszystkich motomaniaków do odwiedzenia naszej nietuzinkowej wystawy automobilów, aeroplanów i jednośladów, w ramach której prezentujemy zarówno klasyczne, lekko oldschool'owe, jak i bardzo luksusowe, nowoczesne i nawiązujące do kosmicznych technologii fototapety samochody, fototapety samoloty czy fototapety pociągi – doskonałe zarówno do męskiej, prywatnej sypialni jak i do reprezentacyjnego gabinetu czy profesjonalnego biura.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Szybko, wściekle, z klasą i pazurem

Namiastka dzikiej adrenaliny, chwile pełne wiatru we włosach oraz niepohamowanej radości z dążenia w nieznane. Tak wiele emocji towarzyszy podróżom – każda z nich utkana jest również z więzi między pojazdem, a jego właścicielem. Niesłychane historie, wspaniałe akcenty wynikające z podróży i chęci osiągnięcia celu mogą stanowić doskonały początek ciekawych i pełnych emocjonalnych wartości dekoracji. Fototapety z pojazdami to przede wszystkim gratka dla fanów motoryzacji. Wielkie maszyny znane już od dziesiątek lat, dwukołowce, które skradły wiele serc oraz wspaniałe i wyniosłe odrzutowce, samoloty i awionetki. We wszystkim, co potrafi pokonać granicę ludzkich możliwości, łączy Nas więź, którą chcemy nieprzerwanie pielęgnować, troszcząc się o to, by było coraz lepiej. Jeśli chcesz pożegnać nudne, monotematyczne przestrzenie we wnętrzu Twoich czterech kątów, a kochasz sport, szybkie auta i piękno w nich ukryte, fototapeta wielkoformatowa z motywem pojazdów będzie dodatkiem z klasą i pazurem do każdej aranżacji.

Fototapety Prędkość światła

Wybierając niezwykłe przedstawienia do pokoju dziennego, salonu czy sypialni, często próbujemy postawić na detal, który jest atrakcyjny i uniwersalny na tyle, by w przypadku zmian pozostałych elementów wnętrza, nie stanowił przeszkody i bariery nie do pokonania. Fototapety z szybkimi autami, niebywałymi Mustangami i zapierającymi dech w piersi Chevroletami będą doskonale sprawdzały się w pokoju nastolatka bądź salonie kawalera. Propozycje, które łączą emocje i piękno na pewno przedstawione są w motywach ze statkami powietrznymi – ich skrzydła na pewno zjednoczą każdą parę, która chce nieco „odlecieć” w zapomnieniu przy doskonałych kreacjach wizualnych. Samoloty i inne maszyny lotnicze sprawdzą się wyjątkowo dobrze w każdym przestronnym pomieszczeniu oraz ogólnodostępnych wnętrzach. A co dla ludzi z charakterem? Polecamy potężne i piękne motocykle – zarówno te sportowe, jak i Harleye, które sprawią, że emocje zaczną nieść się po każdym kącie, a właściciele poczują nieodpartą chęć podążania za wykreowanym pięknem.

Fototapeta do przestrzeni z charakterem

Fototapety Prędkość  3D

Aby czuć się dobrze we wnętrzu czterech kątów, należy skomponować je tak, by klasyczne akcenty idealnie dopełniały ścianę charakterną, pełną emocji i czaru adrenaliny. Ktoś, kto nie kocha szybkich aut nie będzie w stanie zrozumieć, w czym tkwi sekret, co jest prawdą niesioną przez proponowane przez Ciebie oblicze aranżacji. Fototapeta z pojazdami to doskonała propozycja zarówno do małych, jak i dużych przestrzeni. Ciekawie sprawdzi się również jako dekoracja mebli bądź elementów oszklonych. Jeśli Twoja przestrzeń pragnie „czarować” przez długie lata, pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu w zależności od stopnia narażenia dekoracji na zabrudzenia bądź wilgoć. Przy trudnych pomieszczeniach warto zastosować propozycję z laminatem. Wnętrza codzienne wystarczy „ubrać” w unikalne i wytrzymałe propozycje flizelinowe bądź winylowe, które sprawdzą się na dużych przestrzeniach. Dla osób kochających wygodę polecamy propozycje samoprzylepne, dzięki którym każda cenna minuta będzie mogła być spożytkowana w inny, ciekawy sposób. Czaruj i daj się oczarować mocy silników!

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka