Fototapety zwierzęta

Wyjątkowo barwny zwierzyniec i prawdziwa gratka dla miłośników natury. A do tego – zjawiskowa inspiracja dla fanów wyszukanych, zawsze modnych dekorów. Feeria kolorów, tęcza motywów i kalejdoskop faktur uchwyconych na tle zjawiskowych krajobrazów – tych bliskich i całkowicie odległych, kusząco tropikalnych. Fototapety zwierzęta to idealne dodatki zarówno do pokoju dziecka, jak i do dorosłego, utrzymanego w naturalnych barwach salonu. Proponowane dekory pięknie podkreślą też wystrój nowoczesnej lub nawiązującej do stylu glamour sypialni czy łazienki inspirowanej pięknem przyrody. Zwierzęce motywy i egzotyczne portrety nadrukowane na wysokiej jakości papierze to dekoracje zawsze na fali. To także niemożliwe do przecenienia piękno, podane w najbardziej esencjonalnej postaci.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Dzikie, potulne, małe i duże

Nie ma na świecie osoby, która nie potrafiłaby wskazać jednego zwierzęcia, które sprawia, że na twarzy pojawia się uśmiech. Każda istota, zarówno ta mała, jak i duża daje potężną dawkę szczęścia i radości, bez której ciężko jest wyobrazić sobie codzienność. Wszyscy właściciele małych i dużych pupili wiedzą, co mamy na myśli – nic nie zastąpi miłości, jaką obdarzą Nas wierni kompani. W dziale fototapet z motywami zwierzęcymi każdy z Nas zatrzyma się na dłużej. Olśniewające przedstawienia skradną serca i na długo nie pozwolą wymazać obrazów z pamięci. Jeśli to właśnie fauna ma być nurtem przewodnim Twoich czterech kątów, fototapeta z tej kategorii będzie najlepszym sposobem na wizualne zmiany wnętrzarskie. Zastanów się, co pragniesz osiągnąć i podążaj za głosem serca. Spośród wszystkich propozycji odnaleźć można kompozycję dla miłośników psów czy kotów, koni, dzikich zwierząt czy niewielkich owadów. Ptasi zapaleńcy spotkają na kartach kategorii niebywałe fotografie, wyciągnięte rodem z National Geographic. Kalejdoskop postaci i propozycji z duszą pozwoli każdemu wybrać idealne przedstawienie dla siebie i swoich czterech kątów.

Fototapety Groźna zima

Propozycje zawarte w zwierzęcej kategorii są dodatkami, które sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych z klasyczną nutą. Nawiązanie do piękna przyrody będzie czynnikiem podbijającym walor łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego. Wystarczy znaleźć odpowiedni środek przekazu i podążać za głosem, który wskaże odpowiedni dekor. Nie zatracaj się w marzeniach – zacznij je urzeczywistniać. Fototapeta z motywem galopujących koni będzie doskonałą propozycją do przestronnych wnętrz – dzięki dynamice przedstawienia, pomieszczenie nabierze głębi, charakteru i energii. Jeśli Nasze intencje kierują się w stronę uspokojenia przestrzeni, doskonałym motywem będą propozycje z motylami, leśnymi zwierzętami czy domowymi pupilami. Każde z tych zwierząt kryje bowiem w sobie spokój i radość, z których należy czerpać garściami. Osoby miłujące tematykę safari zakochają się bez pamięci w silnych słoniach, czy drapieżnych lwach, które dodadzą energii i tajemniczości każdemu z czterech kątów domowej przestrzeni.

Zwierzę w łazience, czy salonie?

Fototapety Sielska kraina

Motywy zwierzęce są dekoracjami dosyć uniwersalnymi. Jeżeli upodobania domowników porywają się z Naszymi, nic nie stoi na przeszkodzie, by fauna zdobiła ściany domowych pomieszczeń. Wybierając motyw do łazienki, warto jest zwrócić uwagę na kontakt zwierzęcia z naturą. Dzięki zielonym akcentom pomieszczenie stanie się idyllicznym wnętrzem, utkanym ze świeżości i miłośni do przyrody. Salon, w zależności od jego charakteru idealnie będzie prezentował się z przedstawieniami o domowym duchu bądź elementami dzikiej i nieokrzesanej natury. Wszystko, czego pragniemy może zdobić przestrzeń, o ile właściwie dobierzemy pozostałe dodatki. Fototapeta w pomieszczeniu stanowić będzie główny punkt zaczepienia. To właśnie ta wielkoformatowa fotografia skupi na sobie wzrok domowników i gości. Wybierz więc motyw, który wyraża Ciebie, Twoje pasje i zamiłowania. Dokonując wyboru podkładu na którym znajdzie się motyw, miej na uwadze sposób korzystania z pomieszczenia oraz warunki w nim panujące. Do wnętrz podatnych na zabrudzenia, wybieraj propozycje z dodatkową warstwą ochronną, zaś do codziennych przestrzeni zastosuj propozycje flizelinowe bądź winylowe, których piękno i matowy charakter każdemu skradnie serce.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka