Fototapety miasta

Sprzyjająca medytacji i odprężającemu relaksowi sypialnia z widokiem na japońską górę Fuji, nowoczesna kuchnia z panoramą na stalowy Nowy Jork, a może salon z londyńskim Big Benem w tle? Seria Fototapety Miasta to garść inspirujących pomysłów na niebanalne dekoracje ścienne w globalnym wykonaniu i na naprawdę światowym poziomie. Tylko u nas najbardziej cenione, najpiękniejsze i najmocniej rozpoznawalne widokówki na Londyn, Paryż czy nowojorski Manhattan zostały zebrane w jednej galerii i zaprezentowane po to, by inspirować i kreować nowy wymiar wnętrzarskiego wystroju. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wielkomiejskimi propozycjami i polecamy oryginalne i bardzo nowoczesne fototapety do kuchni, salonu czy sypialni – ścienne okna z widokiem na naprawdę wielkie metropolie!

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Wszędzie dookoła miasto!

Miejsce, gdzie żyje nie jedna osoba kochająca piękno. Miejsce, gdzie urok przeplata się z niebywałą ekspresją oraz czarem. Miasto – tu nie ma czasu na nudę, każda chwila to wieczna gonitwa za marzeniami oraz próbami pokonania własnych słabości. Jest w tym coś magicznego. Istotnym elementem każdej aranżacji jest jej charakter. Odzwierciedlenie Naszych zamiłowań jest właściwą drogą do osiągnięcia wymarzonego designu w domowych czterech kątach. Marząc o nowoczesnym wykończeniu pokoju dziennego bądź salonu, postaw na monochromatyczną wizję miejskich przestrzeni. Rozkład emocji nada nieco industrialnego charakteru, zwieńczonego nutą tajemnicy. Miasto w łazience to ukłon w stronę modernistycznych formacji z jednej strony, ale i sposób na otrzymanie romantycznego designu z drugiej. W zależności od stylu, który chcesz uzyskać oraz od Twoich zamiłowań, wybieraj miejskie widoki, które ujmują i łapią za serce. Masz szansę wykreować swój świat. Niech wszędzie przed Tobą kłania się miasto! Niech garść inspirujących pomysłów będzie Twoją osobistą drogą do designu na światowym poziomie.

Fototapety Z lotu ptaka

Zastanów się nad tym, co pragniesz uzyskać w swoich czterech kątach. Jedne propozycje sprzyjają medytacji, inne doskonale nadają się jako relaksacyjny dodatek. Niezwykłe miast, japońskie aglomeracje oraz nowoczesne, stalowe konstrukcje Nowego Jorku są w stanie zahipnotyzować i zarazić swoją unikalnością. A co powiesz na salon z wkomponowanym londyńskim Big Benem? Masz to na wyciągnięcie ręki – idź za głosem serca, a osiągniesz niebywale piękną aranżację, która wykreuje idealny świat. W kategoriach fototapet z motywem miast odnajdziesz każdy zakątek Naszej planetu. Zapoznaj się z propozycjami i zakochaj się w wielkomiejskim świecie. Niezwykle oryginalne przedstawienia sprawdzą się w każdym wnętrzu, bez znaczenia, czy mieści się ono w wielkiej metropolii, czy też niewielkim, pozamiejskim domostwie. To nie tylko wielkoformatowa fotografia – to sposób na pokazanie świata takiego, jakim jest, pomniejszając jego wygląd o gwar oraz panujący przepych. Sama forma potrafi zadziwić i zachwycić – warto się o tym przekonać.

Miasto w mieście, miasto na wsi

Fototapety  Wycieczka do Pekinu

Jeśli myślisz, że aranżacje wnętrzarskie w miejskim motywem będą niewłaściwe do Twoich czterech kątów, wiedz, że się mylisz – fototapeta sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, bez znaczenia, w jakim położeniu się znajduje. Od położenia, a raczej wnętrza, które wybierzemy do przeprowadzenia tej wspaniałej metamorfozy, może zależeć wybór materiału, z którego zostanie wykonana kompozycja. Wnętrza w zależności od sposobu korzystania, należy przystosować tak, by cieszyły oko przez wiele lat. Fototapety do pokoju dziennego bądź pomieszczeń, które nie są szczególnie narażone na wilgoć bądź zabrudzenia, mogą występować w formie flizelinowej bądź winylowej. Dla wymagających części domu proponujemy trwały, laminowany materiał, który otuli przestrzeń wyjątkowym urokiem. Wyraź siebie, wybierz to, co najpiękniejsze i opowiedz fantastyczną historię, które skrywa nie jedno miejsce. Twoja ściana może być dowodem na istnienie drugiej głębi – warto ją odkryć i sprawić sobie niezwykłą, designerską radość. Czas na magię w wydaniu dekoratorskim.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka