Fototapety wieża Eiffla

Brytyjczycy mieli swoją Margaret Thatcher, Amerykanie – Madeleine Albright, a Francuzi? Ich „stalowa dama” – mimo że daleko jej do wielkiej polityki – i tak uznawana jest za najpotężniejszą, najmocniej rozpoznawalną i najpopularniejszą kobietę świata. Bo Wieża Eiffla – a o niej oczywiście mowa – to symbol klasy, stylu i paryskiego szyku. To także zawsze modny dekor, który w naszym zestawieniu pojawia się w kategorii Fototapety Wieża Eiffla. Dlatego właśnie z dumą przedstawiamy: Mademoiselle Tour Eiffel – wyniosłą, paryską wieżę, która uchwycona w ramach fototapety do salonu, fototapety do sypialni czy fototapety do kuchni wprowadza do wnętrza niewymuszoną, paryską klasę, francuski szyk i architektoniczną symbolikę uznawaną za synonim najwyższych lotów (dosłownie i w przenośni) konstruktorskiej urody.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Moja osobista wieża Eiffla

Francuzi mogą pochwalić się swoją najbardziej rozpoznawalną wieżą, której styl i charakter kojarzy się z paryskim szykiem oraz uznaniem. Zagłębiając się jednak nieco w historię, fani tych porównań mogą być nieco zdziwieni – czy warto jest zakochiwać się w żelaznej damie bez pamięci? Oczywiście. Ten modny dekor stał się nie tylko symbolem Francji, to przede wszystkim sposób na uchwycenie ulotności trendu i wyrażenie swojej potrzeby podążania za modą. Elegancja od zawsze szła w parze z możliwością stworzenia czegoś unikalnego i niepowtarzalnego – czas, by zakochać się w swoim wnętrzu bez pamięci – czuć się w nim dobrze i czerpać radość z każdej chwili obecności. Stwórz design, dzięki któremu poczujesz się wyjątkowo. Dlaczego bowiem Ty nie możesz mieć własnej wieże Eiffla? Od dziś zostajesz mianowany na konstruktora własnej przestrzeni i aranżacji. Oszalej z radości i twórz rzeczy niezwykłe – masz do tego dar. Daj się o tym przekonać. Jak można sprawić, że cztery kąty, w których mieszkasz, bywasz i żyjesz staną się paryskim centrum? Odpowiedź tkwi w fototapecie.

Fototapety Lato w Paryżu

Fototapeta jest jednym z wielu sposobów na kreowanie przestrzeni. Marzenia o designie rodem z Hollywood w końcu mogą się spełnić – jeśli choć jedno z nich będzie błyszczało jak gwiazda, poczujesz przypływ nieśmiertelnej energii, który uniesie Cię w pięknie otaczającego Cię świata. Czego chcieć więcej? Wielkoformatowa dekoracja z wieżą Eiffla w tle jest wspaniałym elementem dekoratorskim do salonów, sypialni oraz przestronnych korytarzy – czar przedstawienia, nieco nonszalancki, aczkolwiek zadziorny charakter jest w stanie zawładnąć sercem. Twórz rzeczy niezwykłe i zakochuj się w pięknie, którego jesteś świadkiem. Jak w najlepszy sposób wykorzystać dekor? Odpowiedź jest prosta – podążaj za głosem serca, znajdź wnętrze, które potrzebuje metamorfozy i oddaj cząstkę siebie w każdej dokonanej zmianie. Do pokoju dziennego oraz salonu, wyjątkowo korzystnie wpasują się dekory w postaci rozległych krajobrazów. Ich magia oraz nietuzinkowy urok sprawi, że pomieszczenie stanie się Twoją małą paryską prowincją, o kwitnącym oddźwięku.

Wieża Eiffla we wnętrzu – plusy dekoru

Fototapety Paryska domina

Wydawać by się mogło, że tylko miłośnicy francuskiego szyku oraz wielbiciele mody są w stanie zrozumieć piękno ukryte w kolosalnej konstrukcji wieży Eiffla, jednak nie bez powodu to właśnie paryskie ulice są uznawane za jedne z bardziej romantycznych. Magia tkwi w każdym detalu, a ich charakter odbija się zarówno na ludziach, jak i otoczeniu. W tak postawnej dekoracji nie ma wad – tu doszukiwać się można wyłącznie samych zalet. Czas, by poznać siłę przedstawienia na własnej skórze. Działanie piękna sprawi, że na Twojej twarzy i twarzach domowników pojawi się uśmiech oraz potrzeba wyrażenia własnej ekspresji. Czas na zamianę starej i opatrzonej farby na stylową fototapetę. Wśród kreacji mamy propozycje samoprzylepne, które prócz zdobienia ścian, spełnią swoje dekoratorskie funkcje na elementach przeszklonych oraz meblach. Pamiętaj, że w niektórych pomieszczeniach warto jest zastosować motywy wykonane na papierach laminowanym, dzięki któremu piękno fototapety będzie trwalsze. Niech dekor spełni Twoje oczekiwania i wywoła falę pozytywnych odczuć u każdego domownika. Twój świat w końcu nabierze właściwych barw.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka