Fototapety maki

Maki polne to trzon polskiego malarstwa olejnego, a więc kwiatowy motyw najchętniej wykorzystywany przez rodzimych artystów. Jakby tego było mało – te piękne, uwodzące czerwienią kwiaty to także bardzo oryginalny, przykuwający wzrok i kreujący nastrój dekor, chętnie stosowany przez współczesnych designerów i specjalistów odpowiedzialnych za aranżację wnętrz. Klasyczne maki także w naszym zestawieniu zajmują zasłużoną pozycję – dlatego prezentujemy ukwiecony i pachnący latem zbiór inspiracji zamkniętych w dziale Fototapety Maki. Tym samym polecamy – malarskie i empiryczne oraz nowoczesne, graficzne fototapety w polne maki – pięknie dekoracje akcentujące charakter romantycznej, eterycznej sypialni i klasycznego, nawiązującego do artystycznych tradycji salonu.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Przez pole piękne, przez łąki makowe

Człowiek każdego dnia podąża za tym, co wyjątkowe, piękne i niepowtarzalne. Spoglądając daleko przed siebie, często nie zauważamy, jak wiele uroku otacza Nas samych. Czas poświęcić choćby jedną chwilę florystycznym akcentom, które w swej prostocie skrywają tyle uroku, co fantazji. Maki są typowo polskim elementem krajobrazu. Kojarzą się z ciepłymi dniami, których urok sprzyja budzeniu się łąk do życia. Piękne kwiaty uwodzą nie tylko filigranową postacią, ale również magnetyczną czerwienią, która jest w stanie zawładnąć sercem każdego domownika. Klasyczny mak pojawia się w świecie malarstwa jako jeden z głównych gatunków, dzięki któremu nurt florystyczny miał swoje pięć minut. Czas, by Twoje cztery kąty nabrały dozy klasycznego akcentu i pozwoliły ukwiecić nie tylko ściany, ale i Twoją duszę. Aranżacja wiele mówi o właścicielu – niech w sercu zapanuje lato – lato pełne słońca, cudowności oraz niebywałych akcentów designerskich. Nasze polecenia nie są potrzebne. O uroku i klasie warto przekonać się na własnej skórze.

Fototapety Maki w zbożu

Niezwykłe dekoracje w postaci fototapety mają wiele form – w kategorii o florystycznym oddźwięku odnajdziesz zarówno propozycje malarskie, jak i klasyczne, pełne wdzięku i uroku fotografie. Każde z przedstawień ma swoją duszę, dzięki której nawet w najbardziej modelowym przedstawieniu odkryjesz magię nowoczesnego charakteru. Nawiąż swoim wyborem do artystycznych tradycji salonowych i podążaj za niebywale trwałym trendem. Fototapeta z motywem maków to niezwykle wyrafinowany dodatek, który sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jako, że florystyczne akcenty stanowią jeden z bardziej uniwersalnych motywów, maki będą właściwym konceptem zarówno do pokoju dziennego, salonu, jadalni, jak i łazienki. Każda przestrzeń posiada własną historię, która opowiedziana za pomocą niezwykłego akcentu aranżacyjnego może odsłonić nowe, dotąd nieodkryte karty. Brnij przez piękne pola, okryj się wyjątkowym czarem makowych łąk. Innowacyjne podejście do designu da Tobie poczucie spełnienia oraz satysfakcji z dobrze wykonanego zadania dekoratorskiego.

Florystyczny akcent do każdego wnętrza?

Fototapety Maki jak malowane

Motywy roślinne są na tyle uniwersalną formą, że bez problemu wpasują się w wystrój każdego wnętrza. Sprawdzą się zarówno w łazience, jak i pomieszczeniach dziennych. Nie ma „złotego środka” na aranżację – odpowiedzią jest trzymanie się przemyślanej koncepcji i korzystanie z odpowiednich inspiracji. Gdy każdy etap będzie dopracowany, nie spotkają Nas żadne nieprzewidziane niespodzianki dekoratorskie. Fototapeta z motywem maków żyje własną energią, jest czymś, bez czego wnętrze nie wygląda tak samo. Jeśli pragniesz, by dekoracja była trwała i pełna matowego wykończenia, pośród czterech propozycji wybierz tą, która będzie optymalną do wykończenia Twoich pomieszczeń. Wybierz wersję samoprzylepną, jeśli pragniesz zaoszczędzić czas i postawić na proste rozwiązania. Dla wymagających polecamy fototapetę laminowaną, której piękno utrzyma się przez długie lata. Miłośnicy prostych rozwiązań oraz matowych wykończeń będą czerpać radość z kreacji na winylowych oraz flizelinowych podkładach. Masz w czym wybierać. Niech mak stanie się symbolem ucieczki od sztampy i pogoni za pięknem otaczającego Nas świata.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka