Fototapety czarno białe

Jeśli zachowamy proporcje to na pewno czerń i biel mogą stanowić idealne i niebanalne uzupełnienie aranżacji wnętrza. Należy również pamiętać o tym, że te dwa kolory mogą występować w różnych odcieniach. Dzięki temu poszerzają nam się znacznie możliwości stworzenia oryginalnej i bardzo interesującej dekoracji na ścianę. W tych kolorach możemy ukazać dosłownie wszystko. Nie tylko przedmioty, ale także naturę, zwierzęta, ludzi czy rośliny czy widoki. Jednym słowem znajdziemy tutaj wszystko co normalnie nas otacza, ale w nieco innej stylizacji. Jeśli chodzi o wykorzystanie takiej dekoracji to dzięki uniwersalności w barwach możemy dopasować ją do każdego rodzaju pomieszczenia. Niezależnie od tego w jakiej będzie ono kolorystyce i stylizacji. W ten sposób przemycimy do wnętrza niecodzienne akcenty w uniwersalnym, ale nie nudnym, wyglądzie.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Świat widziany w czerni i bieli

Jesteśmy przyzwyczajeni do świata widzianego w kolorach. Każda barwa jest bowiem na swój oryginalny sposób wyjątkowa i pełna piękna. Nie chcąc rezygnować z blasku, niejednokrotnie boisz się podjąć decyzję o braku intensywnych dodatków wahasz się nad wyborem akcentów opierających się na monochromatycznych tonach – czas to zmienić!Zastąp dziką intensywność czernią i bielą. Jeśli wydaje się Tobie, że te kolory nie są odpowiednie do Twojego charakteru, pamiętaj – nigdy nie mów „nigdy”. Nie musisz obawiać się, że wraz z pojawieniem się kontrastowych tonów zatracisz energię i urok – to właśnie moc przekazu opierająca się na przeciwnościach będzie w stanie zafascynować domowników i pokazać unikalność i charakter koncepcji. Wybierz idealny motyw z wielu propozycji dostępnych w owej kategorii. Jedyne, co musisz teraz zrobić to skupić się i zastanowić nad tym, co lubisz, co sprawia, że promieniejesz, a na twarzy pojawia się uśmiech. Zamień tą wizję na odpowiednią fototapetę: z niebywale atrakcyjnymi konstrukcjami, dzikimi zwierzętami, czy przyciągającymi krajobrazami. Patrz – czarno-biała abstrakcja! To dopiero atrakcja! Przekonaj się o tym.

Fototapety Trójwymiarowe kwadraty

Fototapeta pełna monochromatycznych akcentów daje Tobie możliwość skomponowania wnętrza w taki sposób, by charakteryzowała go niebywała ilość energii, szczypta tajemniczości, urok oraz doza szaleństwa. Fototapety są w stanie spełnić prawie każdą Twoją aranżacyjną zachciankę. Nie ważne, co lubisz - ważne, byś miał to, co kochasz. Jeśli chcesz zyskać nową przestrzeń, nie wahaj się dokonać wielkich i przewrotnych zmian. Pamiętaj o tym, że białe nie zawsze musi być do końca białe, a czarne ma miliony różnych odcieni. Skup się na klimacie, który chcesz osiągnąć, dodaj do mieszanki odrobinę siebie, swoich wizji i pragnień, by pomysł przerodził się w niezwykłą aranżację, pełną magii i niebanalnego oddźwięku. Czas na wybór przestrzeni do przeprowadzenia metamorfozy – łazienka i sypialnia to dobre pomieszczenia na teksturalne formy, niebanalne widoki oraz ciekawe połączenia tonalne. Salon doskonale ukołysze się w rytmie galopujących koni oraz zapierających dech w piersi krajobrazach. Poczuj, że Twój wybór był strzałem w dziesiątkę.

Czerń i biel – dwa bratanki do każdego wnętrza

Fototapety Misz-masz komiksowy

Jeśli zdecydowałeś się już na odpowiednią fotografię, pamiętaj odobraniu odpowiedniej formy fototapety. Pośród czterech podstawowych rodzajów podkładu wybierz ten, którego cechy będą przodowały podczas planowania. Chcąc osiągnąć oryginalną fototapetę, pełną matowego wykończenia, postaw na dekoracje winylowe oraz flizelinowe. Ich charakter w monochromatycznym tonie będzie wart grzechu. Jeśli wnętrza są podatne na wilgoć bądź zabrudzenia, bez zastanowienia korzystaj z wersji pokrytej laminatem, który będzie stróżem wdzięku i uroku każdego domowego motywu. Dla osób dbających o czas mamy niezastąpione propozycje samoprzylepne – prosta forma i niezwykła głębia będą tym, na czym zależy każdemu z Nas. Odnajdź prawdę w świecie utkanym z przeplotu dwóch skrajnych kolorów. Niech odcienie czarnego i białego świata staną się symbolem podążania za ideami oraz ideałami. Już dziś wiesz…Tylko świat w czerni i bieli będzie mógł oddać wszelkie uroki Twojego domu. Nie czekaj na jutro. Piękno masz w sobie, teraz do szczęścia potrzebna jest Tobie jedynie właściwa fototapeta.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka