Fototapety lawendowa Prowansja

Zapach lawendy – uspokaja, lawendowy kolor – kojarzony jest nierozerwalnie z duszami kreatywnymi i artystycznie twórczymi, a sama lawenda – to magiczna Prowansja we własnej osobie, czyli francuska, południowa kraina wakacyjnych pielgrzymek i mekka letniego relaksu. Jakby tego było mało – Prowansja na tapecie to najmodniejszy od kilku sezonów dekor, idealnie wpisujący się w designerski, skoncentrowany na malowniczej lawendzie styl. Idąc zgodnie z kanonami mody i hołdując naturalnym trendom – prezentujemy Fototapety Prowansja, czyli dział inspiracji ukwieconych fioletowymi, malowniczymi i bardzo aromatycznymi pąkami. Lawendowe pola i krajobrazy pięknie podkreślają romantyczny nastrój sypialni, a fototapeta w stylu prowansalskim – najmocniej udowadnia, że właściciel ozdobionej w ten sposób łazienki czy salonu jest za pan brat z bieżącymi trendami!

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Zapach lawendy, czar uśpionych dni

Lawenda jest jedną z bardziej spokojnych roślin. Jej kolor, zapach i wygląd kojarzony jest z melancholią, a miłośnicy tej niewielkiej florystycznej uczty dla oczu, często przejawiają skłonności do artystycznego wielbienia owego daru natury. Zamykając oczy, skupiając się wyłącznie na zapachu lawendy, możemy bez wątpienia oddać się twórczemu myśleniu oraz snuciu planów na przyszłość. Fiolet i zieleń to Prowansja w najczystszej postaci. Niech francuska kraina wypełni się południową mocą wakacyjnych wspomnień i zabierze Cię na niezwykłą wycieczkę, pełną wspomnień letniego relaksu. Dekoracja domowych czterech kątów z tak cudownym motywem to tylko kwestia czasu. Dział ukwiecony idealnymi kreacjami roślinnymi, za pomocą lawendowej nuty pozwoli Tobie podkreślić każdy malowniczy zakątek domu. Uśpiony czas w końcu zacznie tętnić energią, a Ty w okamgnieniu przerodzisz nijakie wnętrze, w pełne romantycznego uścisku przestrzenie. Wszystko może się zmienić. Czas na aranżacyjne próby wypełnione sekretem, magią i prowansalską prawdą.

Fototapety Wrzosowa alternatywa

Pośród lawendowych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Niebywale atrakcyjne bukiety, cudowne pola i piękne łąki, urodziwe krajobrazu podkreślające nastrój wnętrz – to wszystko jedynie udowadnia Nam, że piękno istnieje. Czas podążać za marzeniami, będąc równocześnie za pan brat z trendami i z naturą. Zapach lawendy rozniesie się po całym domu, lecz aby jej magia została należycie użyta, na początku należy wybrać odpowiednie pomieszczenie do zastosowania dekoru. Zastanów się, jakie cechy chcesz podkreślić, co pragniesz uzyskać i bez pamięci brnij w świat własnych potrzeb oraz marzeń. Prowansja sprawdzi się w roli dodatku do każdego pomieszczenia – będzie nieodzownym elementem łazienki, utuli w swojej delikatności sypialnię, pokój oraz salon. Od Ciebie zależy sposób jej wykorzystania, a co za tym idzie, również charakter fototapety. Prowansja pojawiająca się w kuchni doda pomieszczeniu lekkości oraz nuty sensualnego i spokojnego tonu. Warto skupić się na tym, by świat zwolnił – w końcu życie to nie tylko bieg po wygraną – to szansa na ujrzenie piękna, które mamy na wyciągnięcie ręki.

Fototapeta do salonu, czy kuchni – co to za różnica?

Fototapety Czas Lawendy

Wybierając odpowiedni dekor, na pierwszym planie jest właściwy wizerunek, motyw, który skradnie serce. Co jednak dalej? Jakie kroki przedsięwziąć, by w pełni czerpać z wybranego motywu przez wiele lat, bez obaw o stan i wygląd fototapety? W zależności od wnętrza, jakim dysponujemy, wybieramy dekory o mniejszej bądź większej odporności na czynniki zewnętrzne. Dla pomieszczeń otwartych, podatnych na zabrudzenia oraz wilgoć, polecamy dekory pokryte potrójną warstwą ochronną, z laminatem, który utrzyma przedstawienie w nienaruszonym stanie przez wiele lat. Pokoje przejściowe, sypialnie oraz biura mają mniejsze wymagania dekoratorskie, dlatego też tu proponujemy rozwiązania winylowe bądź flizelinowe. Dla osób ceniących czas idealnie sprawdzi się propozycja samoprzylepna, dzięki której położenie dekoru będzie szybsze, niż konsumpcja obiadu. Czas na zmiany, dzięki którym otaczający Cię świat nabierze nowych, ciekawych barw i olśniewającego charakteru. Czas na szczyptę Prowansji w swoich małych czterech kątach.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka