Fototapety trawa

Można ją spotkać na łące, ale również w przydomowych ogródkach, na polach golfowych i w wielu innych miejscach. Nie mniej jednak nikt raczej tak dokładnie i szczegółowo się trawie nie przygląda. Co więcej jej piękny wygląd zależy od odpowiedniej pielęgnacji. Dlatego też Fototapety Trawa przedstawiają jedynie tą najlepszą. Chodzi o to, że możemy mieć na ścianie w swoim mieszkaniu Fototapety Trawa, która jest intensywnie zielona i pięknie się prezentująca. W ten sposób zyskamy nie tylko niecodzienną dekorację na ścianie, ale również sprawimy, że całość nabierze żywszego i pozytywnego charakteru. Równie ciekawym pomysłem jest wykorzystanie widoku trawy pokrytej kroplami rosy lub deszczu. Oczywiście będziemy mieli na źdźbłach trawy kilka kropli deszczu. Nie chodzi przecież o to by całość w niej tonęła.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

Zielono mi, czyli trawa w domu

Obcowanie z naturą nie każdemu sprawia tyle radości – w zależności od Naszego nastawienia oraz pogody panującej na dworze, jesteśmy skłonni w mniejszym bądź większym stopniu cieszyć się z tego, co ma Nam do zaoferowania świat. Zieleń jest kolorem idealnym – wyjątkowo wpływa na Naszą psychikę, stawiając na odpoczynek i regenerację organizmu oraz wszelkich innych komórek ciała. Warto jest więc szczyptę owej zieleni zachować dla siebie i zabrać ją do swoich czterech kątów. Co powiesz na moc elektryzującej fototapety z motywem trawy? Od dziś nie ważna będzie temperatura panująca na dworze, ani pora roku – ściany Twojego domu będą wyjątkowo zielone i powabne. W kategorii pojawiają się propozycje idealne dla fanów ciepłych dni, jak i długich, jesiennych spacerów. Spróbuj przypomnieć sobie elektryzujące pola wypełnione makami i trawiastymi akcentami. Przypominasz sobie wypady i rowerowe pościgi? Magia i szaleństwo w jednym. Każdy to kocha, dlatego warto jest zanurzyć się na chwile w tych wyjątkowych wspomnieniach.

Fototapety Badania natury

Trawa – niby taki niepozorny motyw, a jak doskonale potrafi wprowadzić szczególnie piękną atmosferę… Twoje aranżacyjne próby na pewno będą udane, gdy podstawą będzie zielony odcień natury. Jeśli zastanawiasz się do jakiego wnętrza mogłaby pasować owa propozycja, powinieneś zastanowić się nad możliwością skomponowania jej z pozostałymi dodatkami. Fototapeta w łazience da poczucie swobody. Skąpana w zielonej toni będzie niczym piękna łąka z elektryzującymi akcentami w postaci owadów czy kropel rosy… o tak – krople rosy… To one tworzą niezastąpioną atmosferę i dodają niebywałej witalności. Kreacja pełna wdzięku i energii pozwoli cieszyć się ogromem piękna i energii o każdej porze dnia i nocy. Gdy aranżacyjnym zmianom chcesz poddać salon bądź sypialnię, wybieraj motywy wypełnione ciepłą zielenią – dzięki nim harmonia wnętrza zostanie podbudowana, a Ty poczujesz przypływ niezwykłej energii oraz mocy. Kto by pomyślał, że to wszystko dzięki tak niezwykłej fototapecie… Od dziś każdy dzień może być skąpany w dostojności i delikatności – a przecież na tym zależy Nam najbardziej, prawda?

Trawa zielonym akcentem na długie lata

Fototapety Zielone drzewo

Fototapeta z motywem trawy to oryginalny pomysł na wnętrze, dzięki któremu chwile spędzone w czterech kątach będą otulone blaskiem natury. Jeśli chcesz, by zielony kolor towarzyszył Tobie każdego dnia przez długie lata, przy wyborze motywu, miej na względzie również sposób użytkowania wnętrza. Jeśli dekoracja ma znaleźć się w łazience, pamiętaj, że panująca tam wilgoć może mieć wpływ na wygląd fototapety. Idealnym rozwiązaniem do tego typu wnętrz będą więc propozycje pokryte warstwą laminatu. Dzięki potrójnej ochronie, będziesz w posiadaniu akcentu, który swoim pięknem będzie cieszył przez długie lata. Wnętrza pokoju dziecięcego bądź kuchnie (w szczególności tyczy się to przestrzeni międzyszafkowych), które podatne są na zabrudzenia również należy zabezpieczyć propozycją laminowaną, zaś biura, pokoje dzienne oraz sypialnie wystarczy udekorować propozycjami winylowymi bądź flizelinowymi. Niech trawiasta zieleń rozpromienia wszelakie cztery kąty. Masz moc, dzięki której poskromienie złego nastroju jest tylko kwestią czasu.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka