Fototapety zachód słońca

Chwile są ulotne. Każda z nich ma to do siebie, że po czasie staje się odległa, tak dawna. Część chwil, choć minęła, staje się momentem, do którego z chęcią powracamy. Jednym z nich jest zachód słońca... Zamknij oczy – widzisz jak niebo skrzy się na tysiące ciepłych barw? Każda z nich jest inna, nieposkromiona, lekka. Zachowaj ten obraz na wieki. Dzięki elementom dekoracyjnym z motywem zachodzącego słońca, każde pomieszczenie może być dla Ciebie pięknym, zatrzymanym wspomnieniem. Nie pozwól, by chwile były ulotne. Udekoruj cztery kąty magią potężnej gwiazdy. Za pomocą fototapety wykreujesz wnętrze, które będzie odzwierciedlać piękno drzemiące w głębi Twego serca. Od dziś każdy dzień będzie wyjątkowy, a zachód słońca podziwiany w naturze będzie kojarzył się z widokiem oczekującym na Ciebie w domu.

Zobacz kategorię:
Fototapety
Wybierz materiał:
podłoża fototapet

O zachodzie słońca wszystko wygląda piękniej

Każdy z Nas marzy o wnętrzach, które mogą być skąpane są nie tylko w blasku świec, ale i w blasku aranżacji. Nic nie będzie tak samo piękne, można jednak osiągnąć konsensus designerski, który sprawi, że każde z pomieszczeń – zarówno małe, jak i duże będzie wypełnione subtelnym urokiem oraz niebywałym charakterem. Czy można oszaleć na punkcie czegoś, co zobaczyło się raz w życiu? Oczywiście, że tak. Idealna propozycja dekoracji czterech kątów opera się bowiem na fototapecie z motywem zachodzącego słońca. Ach, na samą myśl przywołuje się setki wspomnień, chwil, które znaczyły więcej, bądź mniej, tuliły w swym blasku i olśniewającym charakterze. Myślałeś, że to było bezpowrotne? U Nas nie ma rzeczy niemożliwych. O zachodzie słońca wszystko bowiem wygląda pięknie i zniewalająco. Każda chwila ma do siebie to, że jej ulotność łączy się z olśniewającym charakterem oraz intymnością. Niektóre momenty dobrze jest odłożyć głęboko w pamięci, inne natomiast nalegają, by odnawiać je przy pierwszej, dobrej okazji – tak właśnie jest z zachodami słońca.

Fototapety Na całych jeziorach sen

Zamknij oczy i poczuj, jak wspaniale iskrzy się niebo, na które właśnie przyszło Tobie spoglądać. Nie jest ważna pora dnia, pora roku, godzina, ani nawet dana chwila – d dziś każda sekunda spędzona we wnętrzu czterech kątów może być wypełniona nieskazitelnym blaskiem oraz nigdy nie gasnącym wspomnieniem. Nie pozwól chwili zniknąć. Udekoruj cztery kąty magią i nieposkromioną energią, spraw, by dom był swoistego rodzaju kopułą, zatrzymującą każdą dobrą chwilę Twojego życia. Skup się na chwilę i zastanów, które z pomieszczeń chcesz skąpać w olśniewającej aranżacji. Wybierając przestrzeń, decydujesz się na nieco infantylny charakter, który połączony z dozą Twoich doświadczeń, może wykreować olśniewającą przestrzeń, bogatą w magię i elektryzujące oblicze. Jeśli motyw zachodzącego słońca pojawi się w łazience, pomieszczenie stanie się idyllicznym królestwem skąpanym w cieple wielkiej gwiazdy. Wybierając propozycję rodem z hawajskich wybrzeży, w pakiecie dostaniesz moc energii towarzyszącej danej chwili.

Motyw zachodzącego słońca nie tylko do łazienki

Fototapety Morskie opowieści na dobry sen

Łazienka jest tylko jednym z wielu przykładów wykorzystania tej egzotycznej fototapety. Propozycja idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach dziennych, sypialni, salonie, a nawet i kuchni, w której za pomocą przedstawienia można wyjątkowo ozdobić przestrzenie międzyszafkowe. Marząc o egzotycznym oddechu we wnętrzu salonu, nie musisz decydować się na dodatki, które niekoniecznie skradną Twoje serce – wielkoformatowa dekoracja jest właściwą do dużych przestrzeni oraz otwartych pomieszczeń. Fototapeta idealnie sprawdzi się również w roli łącznika, gdy znajdzie swoje miejsce na granicy pokoju i kuchennego aneksu. W doborze wymarzonej aranżacji, wszystkie chwyty dozwolone. Pamiętaj jednak, by dobierać fototapetę właściwie do wnętrz i ich charakteru. Te, które są podatne na wilgoć bądź zabrudzenia, warto jest dekorować propozycjami na laminacie, inne pokoje wystarczy pokryć standardową fototapetą flizelinową bądź winylową, której matowe wykończenie da niezwykły charakter każdemu designerskiemu konceptowi. Czas na cuda. Niech zachodzące słońce będzie dowodem na wchodzącą gwiazdę domowego dekoratorstwa.

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki

Wyszukiwarka