Fototapety Miejsca październik 04, 2018

Fototapeta dla nastolatka

Rozwijanie pasji przez dekoracje

Fototapeta dla nastolatka

Rozwijanie pasji przez dekoracje

Fototapeta dla nastolatka

Nie od dziś znana jest magiczna moc kolorów i iluzji optycznych, które możemy wykorzystać podczas urządzania naszego mieszkania. Odpowiednio balansując kolorami, możemy wnętrze rozjaśnić i dodać energii lub sprawić by działało kojąco na nasz nastrój i zachęcało do relaksu. W małych wnętrzach doskonale sprawdzą się fototapety.

Jesteśmy rozpieszczani ilością wzorów i projektów, które możemy wybrać. Ale co w momencie, gdy chcemy urządzić pokój, w którym mieszka dorastający młody człowiek? W takim przypadku powinniśmy kierować się jego osobistymi upodobaniami, stylem i gustem, który w tym wieku zaczyna się kształtować. Pokój nastolatka powinien stać się jego ulubionym miejscem, które w pełni oddaje jego charakter i emocje. Świetnym pomysłem, które doda wnętrzu powiewu indywidualności, będzie zastosowanie fototapety. Wybór odpowiedniego wzoru warto zostawić naszemu synowi lub córce.

Sportowy styl

Mając w domu młodego fana piłki nożnej, można ozdobić ścianę w jego pokoju fototapetą przedstawiającą jego ulubioną dyscyplinę sportu lub wizerunek sportowego idola. Z kolei fan sportów ekstremalnych znajdzie odbicie swoich upodobań w motywach narciarstwa alpejskiego, snowboardu lub basejumpingu.

Fototapeta football fixar

Kolejnym, równie ciekawym motywem dla nastolatka ze sportową duszą jest fototapeta przedstawiająca nowoczesny taniec. Taki wzór na pewno przypadnie do gustu zwłaszcza tym młodym ludziom, którzy są zafascynowani ekspresją za pomocą muzyki i ciała. Fototapeta z wizerunkiem tańczących osób, w połączeniu z żywą kolorystyką bez problemu wpasuje się aranżacyjnie do większości pomieszczeń.

Dla młodego marzyciela

Urządzając pokój ucznia, warto zastosować fototapetę kierując się nie tylko jej wzorem, ale także walorami edukacyjnymi. Motyw przedstawiający mapę świata będzie idealny dla miłośnika geografii lub dla młodego podróżnika mającego głowę pełną pomysłów na dalekie wyprawy.

Fototapeta kosmos fixar

Fototapety przedstawiające kosmos idealnie sprawdzą się, jako ozdoba ściany w pokoju nastolatka. Zachwycające motywy gwiazd, planet, galaktyk to także sposób na rozbudzenie wyobraźni i przeniesienie się w marzeniach do najodleglejszych zakątków wszechświata.

Artystyczna dusza

Graffiti to kolejny motyw ze sztuki nowoczesnej, który doskonale wkomponuje się w charakter wnętrza pokoju młodzieżowego. Fascynujące wzory i żywa kolorystyka doskonale prezentują się na ścianie. Fototapety graffiti to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą nadać wyjątkowego charakteru w swoim pokoju. Dzięki tego rodzaju dekoracji na ścianie aranżacja wnętrza będzie niezwykle bogata i unikatowa. Do wyboru mamy wiele różnych wzorów, od nas zależy czy wybierzemy graffiti przedstawiające wizerunki osób, hasła, lub ciekawe cytaty.

Fototapeta graffiti fixar

Młodzi miłośnicy muzyki na pewno chcieliby udekorować swój pokój motywem odzwierciedlającym ich pasję. Fototapety przedstawiające ulubiony instrument muzyczny czy sprzęt grający sprawdzą się w tym przypadku najlepiej.

Fototapety motoryzacyjne będą idealne dla wszystkich miłośników czterech kółek i fanów sportów motorowych. Motyw sportowego super samochodu przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi prędkości i adrenaliny, a widok majestatycznego pojazdu w stylu retro z pewnością doda wnętrzu uroku.