Rabat -50% Znalazłeś taniej? Napisz lub zadzwoń! Zweryfikujemy i wyślemy kontrofertę
Fototapety Motywy październik 26, 2018

Fototapety w stylu śródziemnomorskim

Wieczne wakacje u Ciebie w domu

Fototapety w stylu srodziemnomorskim

Wieczne wakacje u Ciebie w domu

Fototapety w stylu śródziemnomorskim

Styl śródziemnomorski kojarzy nam się z naturą i romantyzmem. Przywodzi na myśl wspomnienia o wakacjach, słonecznej pogodzie i wspaniałych przygodach. Warto w swoim domu wykorzystać śródziemnomorskie dekoracje, najlepiej w formie fototapet, które wprowadzą do naszego prywatnego wnętrza nieco świeżości i egzotyki. Zobaczmy śródziemnomorskie inspiracje na ścianę.

Błękitna tafla oceanu

Któż z nas nie lubi zapatrzyć się na błękitną taflę oceanu, emanującą wewnętrznym pięknem, które chce wyrwać się na wolność. Wprowadźmy do swojego wnętrza przygodę, a poczujemy płynący znad wody wiatr i zapragniemy zanurzyć się w głębinach czystego błękitu.

Fototapeta z motywem oceanu na pewno sprawdzi się jako ozdoba sypialni lub pokoju młodzieżowego. Nada całemu pomieszczeniu specyficznego uroku, który sprawi, że samopoczucie domowników poprawi się, gdy tylko spojrzą na obraz.

Pyszna fototapeta do kuchni

Sałatka grecka, azjatyckie jedzenie czy włoska pizza – każda z tych potraw uchwycona w najciekawszym ujęciu emanuje interesującą kolorystyką, która świetnie sprawdzi się w kuchni. Stawiając na fototapety ze śródziemnomorskimi przysmakami, sprawimy, że wszystkim domownikom ślinka pocieknie na myśl o pysznym obiedzie.

Fototapeta srodziemnomorskie przysmaki fixar

Fototapety śródziemnomorskie, przedstawiające najlepsze jedzenie sprawdzą się również w restauracjach, oferujących podobne produkty. To świetna ozdoba dla greckiej restauracji lub włoskiej pizzerii.

Śródziemnomorska flora i fauna

Śródziemnomorska flora i fauna na pewno zainteresuje wszystkich miłośników roślinności i zwierząt egzotycznych. Teraz ich wizerunki możemy zamieścić w prywatnych czterech ścianach, tworząc pomieszczenia pełne smaku i finezji.

Fototapeta gaj oliwny fixar

Wyobraźmy sobie egzotyczną dżunglę w naszym salonie. Już od samego wejścia taki pokój emanował będzie wyjątkową atmosferą i zaskakiwał bogactwem kolorów. Fototapety, przedstawiające roślinność oraz zwierzęta z terenów śródziemnomorskich zdobywają dużą popularność wśród Polaków, którzy często jedynie marzą o dalekich podróżach.

Śródziemnomorska kultura na Twojej ścianie

Turyści tak chętnie wybierają się na tereny śródziemnomorskie nie tylko ze względu na piękne krajobrazy. Zachwyca nas również kultura mieszkańców, którzy potrafią cieszyć się życiem każdego dnia.

Fototapeta azulejo w odcieniach brazu fixar

Fototapety folklorystyczne, przedstawiające bogactwa kultury krajów śródziemnomorskich pomogą nam dowiedzieć się nieco więcej na temat zwyczajów ludzi, których życie w wielu aspektach różni się od naszego. W naszym mieszkaniu taka ozdoba sprzyjać będzie osiągnięciu ciekawego stylu, który przyciągnie od pierwszego spojrzenia.

Śródziemnomorski klimat w Twoim domu

Śródziemnomorski styl emanuje egzotycznym pięknem, który tak podoba się miłośnikom podróży oraz wszystkiego, co kolorowe. Fototapety śródziemnomorskie cieszą się dużym powodzeniem właśnie na bogactwo kolorów oraz elementy, jakie przedstawiają. Z taką dekoracją każdy Polak stworzy w swoim domu lub lokalu wystój, którego pozazdroszczą nawet zagraniczni goście.

Wprowadźmy do swojego wnętrza ciepło, słońce i przygodę, stawiając na ciekawe fototapety, które urozmaicą każda pustą ścianę i świetnie skomponują się z barwnymi meblami.