Rabat -35% Znalazłeś taniej? Napisz lub zadzwoń! Zweryfikujemy i wyślemy kontrofertę
Fototapety Miejsca grudzień 10, 2018

Fototapety idealne do salonu kosmetycznego

Odmień miejsce swojej pracy

Fototapety idealne do salonu kosmetycznego

Odmień miejsce swojej pracy

Fototapety idealne do salonu kosmetycznego

Fototapety to ten rodzaj dekoracji naściennych, które sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej. Są bowiem bardzo często wybierane do wnętrz biurowych, do butików i eleganckich sklepów, siłowni, sal zabaw czy salonów kosmetycznych.

No właśnie – te ostatnie są bowiem miejscami, w których najważniejsze są oczywiście wykonywane usługi, ale bardzo liczy się także to, jak są urządzone. Wszak klientki (bo one częściej niż panowie goszczą w takich przybytkach) bardzo doceniają modny, ciekawy design w przestrzeniach, w których mogą się zrelaksować i odpocząć. Jaka fototapeta do salonu kosmetycznego będzie tą najodpowiedniejszą? Sprawdźmy to!

To będzie wnętrze pełne stylu!

Fototapeta do salonu kosmetycznego powinna być przede wszystkim zgodna z klimatem, jaki w tej przestrzeni panuje. Co to znaczy? Jeśli mamy do czynienia z pomieszczeniem urządzonym w kimacie glamour, taki właśnie powinniśmy wybrać typ fototapety. Jeżeli rządzi nowoczesność w duchu minimalizmu, minimalizm powinien pojawić się także na ścianach. Gdy zaś mamy do czynienia z przytulną przestrzenią utrzymana w stylu shabby chic, oczywiście i naścienna dekoracja, którą wybierzemy, powinna z tym korespondować. Na szczęście nie jest to trudne do zrealizowania, bowiem klienci mają dzisiaj do wyboru tysiące różnorodnych wzorów, zawsze zatem znajdzie się coś, co będzie idealnie wpasowywało się w klimat konkretnego salonu kosmetycznego.

Fototapeta kwiatowy relaks fixar

Jaka fototapeta do salonu kosmetycznego?

Warto wymienić kilka najpopularniejszych printów, które wiodą prym w salonach kosmetycznych. Ponieważ, co zostało już podkreślone, przebywają tam głównie kobiety, nikogo zapewne nie zadziwi fakt, iż motywy kwiatowe należą do tych najbardziej popularnych. Pojawiają się więc kojarzące się z porą letnią żółte słoneczniki, nie brakuje także wiosennych tulipanów, romantycznych w swojej wymowie róż albo bajecznie kolorowych goździków. Dzięki temu nawet ponury listopadowy wieczór spędzany w takim przybytku pełen jest barw, a wypoczynek i relaks w nim reprezentuje najwyższy poziom.

Fototapeta monochromatyczne miasto fixar

To jednak nie wszystkie popularne printy popularne w salonach kosmetycznych. Nie brak także pięknych pejzaży, które przenieść mogą klientki w najdalsze rejony świata. Są cudowne lasy równikowe pełne kojącej zieleni, nie brakuje także jesiennych drzew w najsłynniejszych parkach czy zachwycających wodospadów. Tego typu fototapeta do salonu kosmetycznego to bez wątpienia znakomity wybór!

W minimalistycznych, urządzonych z ogromną dawką prostoty salonach kosmetycznych warto zastosować monochromatyzm. Białe, szare lub grafitowe modele tych ozdób naściennych będą na pewno ciekawą niezwykle opcją!

Fototapeta niebieskie roze fixar

Jeśli zaś w salonie niepodzielnie rządzi klimat glamour, należy ten fakt podkreślić poprzez zastosowanie fototapety. Jaka kolorystyka okaże się być najbardziej odpowiednią? Taka, która łączy czerń, róż i złoto – te królewskie iście kolory na pewno wkomponują się w taka przestrzeń z wielkim powodzeniem. To będzie salon kosmetyczny niczym ze snów!