Fototapety Motywy Poradnik kwiecień 18, 2021

Sposób na pokój małego odkrywcy – fototapety do pokoju dziecka

Masa inspiracji abyś mógł udekorować pokój swojego dziecka!

Sposob na pokoj malego odkrywcy fototapety do pokoju dziecka

Masa inspiracji abyś mógł udekorować pokój swojego dziecka!

Sposób na pokój małego odkrywcy – fototapety do pokoju dziecka

Pokój dziecka to nie tylko przestrzeń, która powinna być ładna i mieć dziecięcy charakter. To także wnętrze, które powinno zachęcać do kreatywnych zabaw, poznawania świata i doskonalenia swoich umiejętność. Takie podejście przynosi wymierne efekty i doskonale wpływa na rozwój młodego człowieka.

Jeśli jednak nie masz pomysłu na stworzenie takiej aranżacji, mamy dla ciebie obszerną kategorię grafik, w całości zajętą przez fototapety do pokoju dziecka. Znajdziesz tu całą masę inspiracji, dopasujesz dekorację do upodobań pociechy i wywołasz zachwyt na dziecięcej buzi.

Fototapeta dla dziecka, które odkrywa świat

Oferta fototapet Fixar zawiera całe mnóstwo wzorów przeznaczonych dla dzieciaków. Nie może być inaczej, przecież wiadomo, że to najbardziej wymagająca grupa naszych klientów. Wśród nich znajdziecie wiele rodzajów grafik, przeróżne style, a przede wszystkim warianty, które pasują na różne etapy rozwoju waszych dzieciaków. Dzięki temu można tu znaleźć i dopasować idealną dekorację, a my podpowiemy wam, co jest teraz najpopularniejsze i najmodniejsze.

Dziecieca dzungla fototapeta fixar

Bajkowo, pastelowo. To kategoria przede wszystkim przeznaczona dla najmłodszych milusińskich. Pełno tam wesołych postaci i innych motywów z bajek. W tej grupie znajdziecie wzory bardzo kolorowe i intensywne, które przeważnie kojarzą nam się z dziecięcymi aranżacjami, ale chcemy was też zachęcić do nowszego trendu dekoracyjnego z tego zakresu. To urocze grafiki dla maluchów wykonane z użyciem pastelowych, delikatnych kolorów. Tak przedstawiony świat bajek nadal pobudza wyobraźnię i wywołuje zachwyt na dziecięcych buziach, ale nie męczy oczu i wprowadza do przestrzeni wizualną harmonię. Pudrowe kolory dają także większe możliwości w dobieraniu pozostałych elementów dekoracyjnych wnętrza.

Świat zwierząt. Dzieciaki mają naturalną ciekawość świata, zwłaszcza tego należącego do zwierząt. Dlatego nasze fototapety dla dzieci ukryte w tej kategorii przenoszą je do zwierzęcego świata albo w formie bajkowej albo dla starszaków w postaci poważniejszej, bardziej naturalnej. Fixar przeniesie was zarówno na afrykańską sawannę, jak i do dżungli. Mamy także grafiki, które pokazują podniebne, ptasie figle oraz podwodne, fascynujące i kolorowe życie. Taka fototapeta doskonale pobudza wyobraźnię i rozbudza dziecięce umysły do poznawania zwyczajów poszczególnych gatunków.

Za gorami fototapeta fixar

Kosmos. Starsze dzieciaki nie poprzestają już na eksplorowania naszego ziemskiego świata, kręci ich to co bardziej tajemnicze i nieodkryte czyli kosmos. Dlatego dla nich przygotowaliśmy wiele ujęć tej fascynującej przestrzeni. Można wybierać grafiki, które czekają w kategorii fototapety dla dzieci, ale jeśli urządzacie pokój początkującego nastolatka, zapraszamy do zapoznania się z poważniejszą grupą wzorów. To kategoria Kosmos, która zachwyca satelitarnymi ujęciami oraz artystycznymi wariacjami na temat przestrzeni kosmicznej.

Na sportowo. Duży poziom ruchliwości u większości dzieciaków to naturalny dar. Pozostałe trzeba do tego motywować, ale zawsze warto zaangażować się w takie działanie, żeby pociechy nie utknęły na dobre przed ekranami komputerów i telewizorów. Dlatego cenne są wszelkie wasze wspólne aktywności rodzinne, a także zachęcanie dzieci do zajęć ruchowych po lekcjach i zapisywanie ich do sekcji sportowych. A kiedy pociecha wciągnie się w jakąś dyscyplinę, warto urządzić mu tematyczny pokój. Nasze fototapety dla dzieci są przygotowane na taką okoliczność, znajdziecie u nas całą masę sportowych grafik z różnych dyscyplin.

Lis astronauta fototapeta fixar

To oczywiście grupy grafik, które są najczęściej wybierane i najmocniej wpisują się modowe trendy estetyczne, ale oferta jest o wiele szersza i tak naprawdę inspiracji można szukać w każdej dostępnej kategorii, także takiej, która pozornie nie zawiera fototapet dla dzieci. Jeśli na przykład twoje dziecko kocha konie, góry, żagle czy motoryzację to odpowiednie wzory znajdziesz także w innych kategoriach. Ważne, aby wybierać fototapety, które sprawnie wkomponują się w dziecięcą aranżację, a także będą dopasowane do gabarytu wnętrza oraz wieku pociechy. Jednak to, co najważniejsze, dekoracja powinna współgrać z jego młodzieńczymi fascynacjami i zachęcać do rozwoju.