Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - NLBEZGP
Fototapety Motywy listopad 30, 2017

Motyw mostu na fototapecie

Motyw-mostu-na-fototapecie

Fototapeta jest świetnym rozwiązaniem, jeżeli chcesz ożywić dane pomieszczenie. Ze względu na mnogość wzorów i motywów ciężko jest wybrać jeden uniwersalny. W tym artykule dowiesz się, jak odpowiednio wpasować do wnętrza swojego domu czy mieszkania fototapetę z motywem mostu.

Tego typu rodzaj aranżacji świetnie sprawdzi się w jasnych i przestronnych pomieszczeniach, które potrzebują jedynie odrobinę podkręcenia wnętrzarskiego. Z tego względu najlepiej będzie nadawać się jadalnia, salon, sypialnia czy gabinet.

Tajemniczy-mostek-do-salonu-fototapety-fixar

Motyw mostu na fototapecie może kojarzyć się z czymś bardzo neutralnym, dlatego tak chętnie wykorzystywany jest w różnego rodzaju przestrzeniach biurowych - ponieważ nie jest on w większości przypadków w żaden sposób nacechowany emocjonalnie. Nie trzeba jednak w ten sposób podchodzić do tego motywu, zwłaszcza że pragniesz wykorzystać go w swoich czterech ścianach. Jak ocieplić wizerunek takiego zdjęcia? To dosyć proste. Na fototapetę wybierz fotografię, która kojarzy Ci się pozytywnie. Na przykład: jeżeli w zeszłe wakacje odwiedziłeś Nowy Jork, to prawdopodobnie wizerunek nowojorskiego mostu będzie kojarzył Ci się bardzo przyjemnie i przypominał udany wypoczynek. Warto spróbować takiej metody, aby Twoje cztery ściany nie nabrały biurowego, neutralnego charakteru.

Nowoczesna jadalnia

Ciekawym pomysłem na wykorzystanie motywu mostu we wnętrzu jest oklejenie fototapetą ściany w jadalni, na tle której będzie stał stół z krzesłami. Taki zabieg pozwoli na nadanie temu miejscu indywidualnego charakteru. A co więcej, na sprawienie, że jadalnia stanie się znacznie ciekawszym miejscem niż do tej pory.

Swietlista-droga-do-miasta-nowy-york-fototapety-fixar

Przytulny salon

Most na tle zachodzącego słońca to idealne rozwiązanie do salonu lub sypialni, które urządzone są w ciepłych barwach. Dzięki takiemu zdjęciu, pomieszczenie stanie się dużo przytulniejsze. Na tym tle doskonale będzie także wyglądać komplet wypoczynkowy w salonie lub kanapa z elegancką ławą. Taka aranżacja pokoju dziennego z pewnością przyciągnie wzrok gości, a także będzie wspaniałym urozmaiceniem na co dzień. Zdecydowanie warto zdecydować się na taki motyw we własnych czterech ścianach.

Przedzial-pierwsza-klasa-mosty-fototapety-fixar

Jeżeli cenisz sobie bardziej przytulne wnętrza, to możesz pokusić się o romantyczny wizerunek mostu na tle ciepłego światła wpadającego do lasu. Taki element kompozycyjny wpłynie na odbiór całej przestrzeni jako przytulnej i domowej, co będzie ogromną zaletą, jeżeli właśnie na takim efekcie Ci zależy.

Industrialna sypialnia

Posiadając minimalistyczne lub nowoczesne wnętrze sypialni, można się pokusić o fototapetę na ścianie za łóżkiem, która będzie prezentowała most, ale bardziej od jego konstrukcyjnej strony – czyli za pomocą zbliżenia fragmentów konstrukcji. Taki wizerunek mostu doda pomieszczeniu industrialnego charakteru, który z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem u fanów technologii czy konstrukcji. Świetnie będzie wyglądał w przestronnej i jasnej sypialni urządzonej w stonowanych barwach i nowoczesnym stylu.

Podroze-brooklynskim-mostem-mosty-fototapety-fixar

Motyw mostu na ścianie nie musi być bezpłciowy i nudny. Odpowiednio wpasowany w aranżację wnętrza pomieszczenia da spektakularny efekt, który z pewnością zachwyci wszystkich domowników, jak i odwiedzających Cię gości. To wzór doskonale nadający się do pracowni, gabinetu, sypialni, jadalni czy salonu, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny. W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć, w taki sposób można wybrać odpowiednie zdjęcie: z dalszej perspektywy, z panoramą miasta, w ciepłych barwach, w romantycznym klimacie, w zbliżeniu itp.