Fototapety Miejsca sierpień 24, 2018

Fototapety do ciemnych wnętrz

Odpowiedni wzór z powodzeniem rozjaśni Twoją przestrzeń

Fototapety do ciemnych wnetrz

Odpowiedni wzór z powodzeniem rozjaśni Twoją przestrzeń

Fototapety do ciemnych wnętrz

Ciemne wnętrze bez odpowiednich dekoracji będzie ponure i mroczne, co może niekorzystnie wpłynąć na atmosferę, a tym samym samopoczucie osób w nim przebywających. Wystarczy jednak dobrać odpowiednie obrazy lub fototapety, aby skutecznie zmienić cały wizerunek danego pokoju. Jakie modele fototapet nadają się do ciemnych wnętrz?

Kawowe impresje

Skoro całe pomieszczenie wyposażone jest w ciemnych kolorach, obraz powinien charakteryzować się jasnym tłem. Fototapeta kawowe impresje świetnie skontrastuje ze ścianą w brązie lub granacie, zapewniając nieco finezji i poprawiając styl całego wystroju.

Fototapeta kawowe impresje fixar

Obraz charakteryzuje się abstrakcyjnym wzorem, dodającym charakteru nowoczesnego. Filiżanki z kawą oraz rozsypane ziarenka robią bardzo dobre wrażenie i ładnie skomponują się na tle ciemnych mebli i dodatków. Taka modna fototapeta świetnie sprawdzi się jako dekoracja kuchni lub jadalni.

Turkusowa akwarela

Błękit połączony z bielą na pewno świetnie zaprezentuje się na każdym ciemnym tle. Abstrakcja, jaką zapewnia ta fototapeta, pomoże stworzyć wnętrze pełne finezji i dobrego stylu. Obraz ożywi atmosferę, nada jej radosnego, przyjaznego charakteru, wprowadzając nastrój, który każdemu przypadnie do gustu.

Fototapeta turkusowa akwarela fixar

Fototapeta w błękicie i bieli zachwyci każdego miłośnika piękna i oryginalności, poszukującego czegoś wyjątkowego do domowej sypialni. Z taką ozdobą, nawet przy ciemnych ścianach i dodatkach, poczujemy się w naszej prywatnej przestrzeni w pełni intymnie i komfortowo.

Niezwykłość w codzienności

Ciemne wnętrza bez żadnych ozdób często są nudne i pozbawione wyrazistości. Chcąc nieco ożywić przestrzeń, warto postawić na coś abstrakcyjnego, co zmusi do refleksji i sprawi, że cały pokój nabierze nieco tajemniczego charakteru.

Ciemny wystrój nie musi być zły, jeżeli dobierzemy do niego fototapetę w jasnych, nieco mroźnych kolorach. Czy taki motyw sprawi, że wnętrze będzie chłodne? Niekonieczne, wystarczy spojrzeć na to, co znajduje się na fototapecie – ciekawy wzór wykonany w połączeniu bieli z ciemnym błękitem nada dynamiki,a tym samym urozmaici cały wystrój.

Wiosenne pejzaże

Obraz wiosenny widok fixar

Słońce, zielona trawa, kolorowe kwiaty, każda fototapeta z motywem przyrody wiosną lub latem świetnie zaprezentuje się na tle ciemnych ścian i dodatków. Jeżeli lubimy brąz, granat lub mroczną szarość, możemy skutecznie ożywić wnętrze, wykorzystując fotoobrazy na ścianę, przedstawiające najpiękniejszą przyrodę w rozkwicie. Taki wizerunek na pewno nie pozwoli czterem ścianom pozostać nudnymi i bezbarwnymi.

Kolory tęczy

Kolory tęczy zachwycają mnogością ciekawych barw, przyciągających wzrok. Zastosowanie fototapety wielokolorowej pozwoli ożywić każde ciemne wnętrze, nadać mu charakteru, dynamiki i finezji. Takie motywy możemy wykorzystać w każdym wnętrzu, które chcemy rozjaśnić, zarówno w salonie, sypialni, jak i pokoju dziecięcym czy młodzieżowym.

Fototapeta efekt holo fixar

Pamiętajmy, że jeżeli nasze wnętrze okaże się zbyt ciemne, wystarczy kilka prostych zabiegów, aby je rozjaśnić i ożywić. Wybór odpowiedniej fototapety jest jednym z najłatwiejszych i najciekawszych sposobów, aby stworzyć wystrój, który będzie zachwycał nawet przy mrocznym otoczeniu.