Uwaga Promocja!
Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - QPUPAZQ
Do końca oferty pozostało Thu, 24 Aug 2017 21:59:59 +0000

Fototapety tekstury

Fototapety sprawnie imitujące luksusową tapicerkę zabójczo drogiego samochodu i dekoracje ścienne ukazujące zoom na kunsztowne, klasyczne drewno lub modną, surową cegłę. Do tego – garść zbliżeń na motywy zwierzęce, bambusowe łodygi, syntetyczne panele czy materiały tekstylne. Po prostu – inspirujące fototapety tekstury, czyli galeria wziętych pod lupę inspiracji wnętrzarskich i prawdziwa gratka dla miłośników maksymalnego efektu osiągniętego przez obróbkę mikroskopijnej formy. Polecamy skupione na detalach, prezentujące malownicze słoje drewna, fakturę jesiennego liścia czy zbliżenie kolorowej mozaiki fototapety do salonu, okleiny do nowoczesnej sypialni czy dekory do modernistycznej, idącej z duchem czasu łazienki w stylu industrialnym.

W powiewach atłasowej kurtyny

Pełna tajemniczości tkanina na ścianie będzie n...

W kamienistych aranżacjach

Pokój, salon czy sypialnia - każde pomieszczeni...

Kolorystyczne mozaikowanie

Jeśli balansujesz między kolorem, a bielą, wied...

W niebieskich snach i marzeniach

Jeśli kochasz niebieski kolor oraz naturalne el...

W metalicznym odzieniu

W metalicznym odzieniu każda ściana będzie prez...

Skąpany w błękitnej wodzie

Każdemu z nas, czy to zimą, czy latem marzą się...

Teksturalny powrót do przeszłości

Wielu z Nas nie pamięta czasów, gdy wzory i wsz...

Z kamieniami w tle...

Fototapeta będąca imitacją kamiennych dodatków ...

Zbudowane na teksturze

Fototapeta będąca imitacją wielkiej układanki m...

Florystyczne aranżacje

Florystyczne aranżacje zawsze będą prezentować ...

W kreacji pełnej bańkowych wici

Lekkość, ekspresja i czar. Te trzy słowa oddają...

Kolorystycznie, naturalistycznie

Fototapeta pełna kolorystycznych akcentów to wy...

W zgodzie z drewnianymi dodatkami

Fototapeta teksturalna z motywem białego deskow...

Kwaśna mina, jak ... limonka

Limonka pełna zielonego tonu barwnego będzie id...

Z głową w chmurach...

Lekkość, klasa oraz czar to wszystko to, co do ...

Z bambusów utkane...

Miłość do natury nie musi być okazywana jedynie...

Zebra. Magia w bieli i czerni

Z czym kojarzą się Tobie dwa najbardziej znane ...

W naturalnym uścisku

Fototapeta z makro-ujęciem liści będzie ciekawy...

W okowach zimnego lodu

W okowach zimnego lodu każdy z Nas odczułby wie...

Obrośnięte w piórka...

Obrośnięte w piórka ściany będą dla ciekawą i o...

Piaskowe faliste doliny

Kolor pustynnego piachu jest pełen delikatności...

W tle pełnym deskowań

Czar każdego dnia próbuje Nas zachwycić, a my n...

W baśniowe skrzydła odziany

Wiele elementów świata przedstawionego zaskakuj...

Szczęście, piękno i czar w jednym kawałku

Czy istnieje sposób na zgranie ze sobą tego, co piękne, z tym, co praktyczne i pełne wyidealizowanych wizji? Nasze starania, próby stworzenia nietuzinkowej aranżacji często kończą się fiaskiem, nie są odpowiednio dopracowane, bądź koncepcja nie spaja się ze sobą. Złotym środkiem jest wybór odpowiedniego antidotum, które nie tylko ubarwi przestrzeń, ale doda jej również fantazji i polotu. Właściwe barwy, emocje oraz ruch są w stanie zaczarować przestrzeń, dodając niezwykłej harmonii, z którą bez problemu utożsami się każdy miłośnik uroku oraz magii. Niejednokrotnie w telewizji, czy kolorowej prasie przychodzi Nam podziwiać elementy świata przedstawionego w sposób unikalny, tak ciekawy, że nic nie jest w stanie zaburzyć koncepcji aranżacyjnego blasku. Sposobów na dopełnienie wnętrza „tym czymś” jest fototapeta. Wielkoformatowa propozycja z motywem, który nie skłania się ku typowym trendom, będzie nietypowym dodatkiem dla ludzi z charakterem. Nie warto otwierać wszystkich kart jednocześnie, skoro kawałek po kawałku można odkrywać najlepsze fragmenty codzienności. Czas pokaże, w którą stronę udać się ze swoją interpretacją, a dróg będzie bez liku…

Fototapety Ścienne wertikale

Wszystko, co posiadasz zostało Tobie podarowane w jednym kawałku. Postaraj się ze zbitego, litego fundamentu zbudować nowe, lepsze wnętrze – pełne ciepła, charakteru i witalności. Pomocne w tym zabiegu będą zapewne niezwykłe fraktale, które swych odbiorców porwą w daleką podróż po świątyniach niezwykłości, jak i niecodzienne spirale, zapętlające się w przedziwnych miejscach, snujące się po kątach i działające na wyobraźnię. Tekstury mogą posiadać bardziej lub mniej jednolity charakter. Nie są to jeszcze abstrakcje, lecz ich magia nieustannie dąży do tego, by być tak niezwykle odbieraną. Poczuj moc niezwykłych połączeń, by pokonać nudę i zakochać się we wnętrzu, które sami kreujemy. Niekiedy koniec jednego jest początkiem nowego, lepszego i innowacyjnego. Tak jest z Tobą i pomieszczeniem, które po niewielkich zmianach wizualnych, przeniesiesz na nowy poziom aranżacyjnego designu. Ten kunszt można opanować do perfekcji. Nie zapominaj, że każda chwila, tak jak i wystrój, jest ważny, dlatego harmonijnie będzie łączyć jedno z drugim.

Teksturalne, zawsze bezpieczne

Fototapety Piaszczysta ściana

Motywy bywają różne. Jedne przybierają niezwykły czar minionych dni, inne próbują tętnić emocjami i kolorem, by zwrócić na siebie uwagę. Tak naprawdę niewiele trzeba, by świat zmienił się na lepsze. Niech prawdziwe kolory wyjdą z cienia – w końcu dowiesz się, dlatego tak bardzo kochasz to wnętrze. Tekstura w postaci fototapety to zawsze bezpieczny wybór i uniwersalny pomysł na zmianę przestrzeni. Jeśli marzysz o kuchni bądź łazience w pięknej cegle, lecz koszt prawdziwej klinkierówki przerasta budżet, wyjątkowo atrakcyjna imitacja będzie trafnym zamiennikiem i równie efektownym dodatkiem. Skup się na nucie, którą pragniesz osiągnąć i zobacz, jak niezwykły klimat rodzi się na Twoich oczach. Niekiedy bywa, że Nasze koncepcje nie pokrywają się z tym, co mamy przed sobą, dlatego też nie podejmuj pochopnych decyzji. Fototapeta z motywem tekstury będzie równie atrakcyjna do pomieszczeń otwartych, salonowych, jak i sypialnianych wnętrz. To od Ciebie zależy w jakim miejscu chcesz zasiać odrobinę prawdy o samym sobie. Niech piękno kiełkuje z każdego kąta w Twoim domu.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki