Uwaga Promocja!
Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - QPUPAZQ
Do końca oferty pozostało Thu, 24 Aug 2017 21:59:59 +0000

Fototapety abstrakcja

Nowoczesne i nowatorskie, korespondujące z najmodniejszymi trendami i bardzo konceptualne, stworzone w oparciu o nieokiełznane pokłady twórczej wyobraźni i wykreowane z wykorzystaniem modernistycznych technik graficznych – tak najkrócej i najtrafniej należy opisać nasze inspirujące dekory, zebrane w dziale Fototapety Abstrakcja. Piktogramy, spirale, mandale, fotograficzne palindromy i świetlne pryzmaty – między innymi takie motywy przygotowaliśmy dla amatorów nowoczesnego designu i miłośników sztuki nowoczesnej, którzy wśród naszych propozycji znajdą idealne fototapety do modernistycznego salonu, dekory podkreślające wystrój technicznej sypialni czy doskonale akcentujące wyprzedzającą czas aranżację kosmicznie technologicznej kuchni.

Wirujące układy planetarne

Abstrakcja jest doskonałym sposobem na wnętrze ...

Kolorystyczna burza.

Wszystko, co chcesz osiągnąć jest na wyciągnięc...

Malarstwo abstrakcyjne

Malarstwo abstrakcyjne zapoczątkowane przez Kan...

Kolorystyczne zabawy abstrakcją

Fototapeta z motywem abstrakcyjnym to idealny d...

Maziajkowe w kolorze

Gdy oddasz się kontemplacji abstrakcyjnego prze...

W lekkości akwareli.

Kolor jest najwspanialszym dodatkiem do wnętrza...

W smugach ciemnego dymu

Poświata pełna barw i smaku wygląda zza ciemnyc...

Czerwona spirala abstrakcji

Magia może kryć się w kolorze bądź kształcie. J...

Oleiście w multikolorze

Magia kolorów jest jedną z najsilniej oddziałuj...

W lśniących gwiazd czerwieni

Czerwień i czerń są najbardziej klasycznymi kol...

W smugach jaskrawego deszczu

Lejący się z nieba deszcz nie zawsze budzi uśmi...

W oleistym złocie...

Chwile mają to do siebie, że są za krótkie, by ...

Zapętlający się czas

Mówimy, że czas jest rzeczą względną, że ucieka...

Abstrakcja w ogniu !!!

Uwaga! Czyżby to kłęby dymu unosiły się nad hor...

Dookoła ciemne chmury wiszą...

Nic nie wprawia tak bardzo w zły nastrój, jak b...

W kłębach ciemnego dymu

Odrobina magii we wnętrzu jeszcze nikomu nie za...

Na niebie gwiazda świeci

Fototapeta abstrakcyjna jest jednym z nieliczny...

W delikatnej mgle ukryte

Co może skrywać się we mgle? Nie wiesz? Nie waż...

Kolebany w kolorowych kołach

Kolorowe przedstawienia mogą być pełne magii i ...

W złotym zeszycie do nut

W złotym zeszycie do nut zapisane mogą być najp...

Kubiczny i geometryczny

Każdy ma swój indywidualny, niezastąpiony styl....

Kubicznie w granatach

Geometryczne formy są najlepszym dodatkiem do w...

Abstrakcjonizm profesjonalny

Szczypta nonszalancji, pięknego blasku oraz sub...

A gdybym wybrał abstrakcję, co byś powiedziała?

Wiele elementów, z którymi mamy do czynienia za dnia, stawia przed Nami wyzwanie. Nie mogąc domyśleć się, co masz przed sobą, tworzysz w oczach iluzję, która niejednokrotnie jest różna od oryginału, bądź inaczej postrzegana przez innych odbiorców. Nic nie daje tak szerokiego pola do popisu jak abstrakcja. Ten sposób artystycznej wypowiedzi jest elementem, który potrafi zmieszać najbardziej osobliwe dusze, zamieszać w głowie i pozostawić ślad, który odbije się w każdym miejscu naszego bytu. Świat to jedna, wielka puszka, którą pomalować można na wiele sposobów – w cętki, ciapki, fraktalne wywijasy i spiralne łamigłówki. Jedno jest pewne – to, co dziwne, często jest unikalne i piękne. Dostrzeż owe piękno, nim zgarnie je przed Tobą ktoś inny. Wyjdź z cienia i pokaż, co gra w Twojej duszy. Marzysz o niecodziennych dodatkach, dlatego znalazłeś się w tym miejscu. Fototapeta z motywem abstrakcji jest właściwą drogą dla osób posiadających skomplikowany charakter i wiele zamiłowań. Artystyczna dusza w jednym przedstawieniu odnajdzie nie jedną kompozycję, konsekwentnie spełniając marzenia o inności i unikalności.

Fototapety Powiew abstrakcji

Wyjątkowa moc tworzenia sprawi, że los będzie pętlą abstrakcyjnych korzyści aranżacyjnych. Nie ma możliwości, by to, co inne stało się nudne – odpowiedzi na pytania będą plątaniną słów i kształtów, które codziennie będą nabierały nowego brzmienia i innego znaczenia. Co zrobią domownicy, gdy wybierzesz abstrakcję? To najwspanialszy element kompozycyjny, który jest w stanie połączyć różne dusze, pokolenia oraz poglądy. Jeden wielki obraz naścienny może zacieśnić relacje, wpłynąć na otoczenie i tworzyć interesujące wizje przyszłości. To doskonała sprawa, gdy inspiracje znajdują się na wyciągnięcie ręki. Zawsze będziesz wiedział, w którą stronę podążyć, gdy zapragniesz zamknąć oczy i zobaczyć coś niezwykłego. Fototapeta abstrakcyjna jest właściwym dekorem dla osób, które nie boją się eksperymentów, wiedzą, co znaczy chaos i przemyślana kompozycja. Sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach dziennych, jak i wnętrzach użytku publicznego. Puby i kawiarnie z niezwykłymi przedstawieniami pełnymi kontrastów i tonów barwnych będą nie lada gratką dla fanów innowacyjnych sposobów na wypełnienie przestrzeni.

Z abstrakcją każdemu do twarzy

Fototapety Chabrowe linie

Abstrakcyjna fototapeta to idealny wymysł dla domowników, którzy mimo tego, że znajdują się pod jednym dachem tworzą mieszankę wybuchową stylu i charakteru. Czy możliwe jest połączenie smutku i radości? Prostoty i ekspresji? Ciemności i koloru? Jak najbardziej. Jeden wielki lej pełen czaru pokaże właściwą drogę do upragnionej przestrzeni. Należy pamiętać, że z prawdziwą abstrakcją każdemu pomieszczeniu będzie do twarzy. Nie można bać się zmian – im bardziej rzucająca się w oczy metamorfoza, tym lepiej będziemy odbierali bodźce, z którymi jeszcze przyjdzie Nam się spotkać. Niech czar ciekawych aranżacji sprawi, że wybór będzie wyłącznie formalnością. Jeśli pragniesz utulić łazienkę w abstrakcyjnym śnie, wybieraj mozaikowe opowieści bądź lejące się fraktale, które dodadzą pomieszczeniu przestronności, dając poczucie jedności z wodą. Pomieszczenia otwarte idealnie skupią uwagę na mieszankach kolorystycznych oraz propozycjach wypełnionych czarem snujących się wici. Odnajdź czar, na który czekasz, by poczuć szczęście będąc uwodzonym przez abstrakcyjne wnętrza czterech kątów.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki