Uwaga Promocja!
Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - QPUPAZQ
Do końca oferty pozostało Thu, 24 Aug 2017 21:59:59 +0000

Fototapety dmuchawce

Ulotne jak dmuchawiec… piękne jak wnętrze… Wydawać się może, że wyłączenie chwile potrafią być ulotne i pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, jednak niekiedy warto jest spojrzeć tam, gdzie nikt nie dostrzega źródeł lekkości i chwilowego piękna. Niezwykłe wnętrza okryte delikatnością mijających obrazów zapewne każdemu z domowników przypadną do gustu. Zakochaj się w doskonałych fototapetach z motywem dmuchawców i poczuj, jak ważne źródło uroku stanowią dodatki, które splatają codzienność z ponadludzkimi odruchami. W tych przedstawieniach ukryte są chwile, które mogą trwać wieczność. Można zatrzymać czas na swój sposób, zyskując przy tym źródło niezwykłego blasku, ciepła i unikalności. Motyw dmuchawców to wspaniały dodatek do nie jednego wnętrza. Sprawdzi się w przestrzeniach salonowych, sypialni oraz niezwykłych otwartych kompozycjach.

Dmuchawce, latawce, fototapeta

Ulotne jak chwile, lekkie jak puch oraz oryginalne jak unoszące się nad Nami obłoki. W tych kilku porównaniach skrywa się magia, w którą ubrane są dmuchawce. Niewielkie rośliny z okazałych mniszków przeradzają się w nasiona niesione przez wiatr przy pierwszym silniejszym podmuchu. Nie ma na świecie nic bardziej subtelnego, czegoś, co pojawia się i znika, by narodzić się na nowo… Piękno i czar. To skrywa w sobie dmuchawiec. Niezwykła fototapeta z motywem roślinnym to idealny element dekoracyjny do wnętrza czterech kątów. Czas na chwilę uniesienia, na miłość i charakter, harmonię i blask, który oprawi pokój w niezwykle urodziwą ramę, pełną szykownego tonu oraz niezwykłego blasku. Wielkoformatowa fotografia pełna naturalnego blasku sprawi, że poczujesz się wyjątkowo we wnętrzu, które kochasz. Czas, by niezwykłe piękno towarzyszyło Ci w codziennym życiu. Czas zakochać się w pięknie świata, który otacza wszystkich domowników. Motywy pełne przyrody są tym, co natura chce Ci podarować. Przyjmij ten wartościowy prezent…

Fototapety Dmuchawce, latawce, wiatr

Fototapeta z motywem dmuchawca ma w sobie niezastąpiony czar, wydźwięk tysięcy tajemnic oraz setek marzeń. Poczuj, jak unosisz się w powietrze, marząc o niezwykłych kreacjach wizualnych, o przemyślanych koncepcjach, które skrywają prawdę oraz o pięknie drzemiącym pod pokładem wyjątkowości. Majestatyczny czar przedstawienia wpasuje się w wystrój nie jednego wnętrza. Idealnie prezentować się będzie zarówno w pokoju dziennym, sypialni, jak i salonie. Jego wykorzystanie i oddźwięk zależy wyłącznie od Ciebie. Chcąc odkryć prawdziwą barwę pomieszczeń, zacznij aranżować cztery kąty tak, by jeden dodatek uzupełniał drugi, by magia szła w parze z piękną tęczą jaśniejącą nad aurą aranżacji. Świat nie zwariował, od zawsze był pełen tajemnic i szalonego uroku. Wystarczy go zauważyć i przenieść do swojego świata, by przestać się bać zmian i wyzwań. Piękno skryte w małym dmuchawcu poniesie Cię na fali błogiego snu o doskonałej codzienności. Zacznij myśleć o otoczeniu i ubierz wnętrza w urok, który będzie towarzyszyć Tobie przez długi czas.

Kruche, małe, a pełne uroku i klasy

Fototapety Dmuchawce latawce

Każdego dnia w małym dmuchawcu będziesz odnajdywał cząstkę siebie, duszy, która próbowała się ujawnić i wyklarować od dłuższego czasu. Teraz nie ma na co czekać. Wszystko to, co kruche i małe może stanowić niezwykle urodziwy akcent wnętrzarski. Uwierz w cud i napawaj się klasą, która zamieszka u Ciebie na dobre. Nie bój się zmian. One są wyłącznie po to, by każdy dzień był wyjątkowy; po to, byś mógł powiedzieć: magia mieszka u mnie. To w domu czuję się tak, jak nigdzie indziej. Kompozycje z dmuchawcem w roli głównej będą stanowiły niezwykły dodatek do pomieszczeń sypialnianych. To tam poczujesz, jak chwile spędzone na odpoczynku uskrzydlają Cię i dodają wigoru. Flora w łazience? Czemu nie… Rośliny w formie fototapety wystarczy pokryć warstwą laminatu, by uświetniały wnętrze przez lata, chroniąc przed wilgocią. Każdy krok zbliża Nas do sukcesu. Wybieraj przestrzenie, baw się kreacjami wypełnionymi pięknem i twórz wnętrza niezwykłe i ciekawe. Od dziś poczujesz się jak we własnym niebie. Dobrze, że tu jesteś… Dmuchawce, latawce… czas na fototapetę, by zatrzymać chwilę na dłużej.

Wyszukiwarka

Nie znalazłeś na tej stronie tego co Cię interesuje ?

Produkty te to tylko niewielka część naszej 20-to milionowej bazy zdjęć. Aby w pełni zapoznać się z naszymi poroduktami użyj wyszukiwarki